اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راه تشخیص دادن اکبند بودن مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راه تشخیص دادن اکبند بودن مک بوک پرو

سلام من دیروز رفتم mc721 بگیرم یکی و پیدا کردم از همه ارزونتر میداد ولی جعبه دستگاه کثیف شده بود (سفید ،سفید نبود ) یه ذره هم لبه هاش داغون شده بود البته اینم بگم همه دستگاه هارو ارزونتر میداد نه فقط اینو حالا امروز دارم میرم بخرم فقط نگرانم نکنه اکبند نباشه ، مصلا از اینایی بوده که پشت ویترین بوده یا هرچبز دیگه
    راهی هست بفهمم دستگاه اکبند هست یا نه ؟ به ذهن خودم از راه دیدن سلامت باطری رسید ولی تا حالا با مک کار نکردم و نمیدونم کجا باید برم ببینم
    تاریخ تولید و چطوری بفهمم
    و اینکه مثل ایفون ime یا پارت نامبر رو جعبه تو دستگاه هم هست که بفهمم جعبه مال خودشه اگر هست از کجای دستگاه با رو جعبه مطابقت بدم
    چه لوازمی داخلش هست
    ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 28-07-2011, 09:56 AM

سلام
    مکی که تا حالا روشن نشده باشه وقتی که روشنش میکنی به زبان های مختلف مینویسه wellcome
    و مک بوک ها داخل یه پوشش پلاستیکی هستند که یه برچسب روشه و معلوم میشه که باز شده یا نه.
    شماره سریال رو هم زیر دستگاه و زیر جعبه نوشته
    دقت کن
    موفق باشی

نظر

باطری سایکل رو چک کن ببین چندبار شارژ شده!!
      روی ارم اپل سمت راست بالا کلیک کن گزینه ی About This Mac رو بزن
      بعدش More info بعدش power
      battery cycle رو ببین چند هست
      !
      نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
      مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
      --------------------------------------------------------
      فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
      طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

ممنون ولی باید چند باشه اگر اکبند باشه ؟
        Lla ماله امریکا هست ولی میگن lza هم همینطوره ماله امریکاست و یه قیمت هست ، دوستان کسی اطلاعی داره

نظر

اینارو دیگه باید از رضا بپرسی (vala-pardazesh)
          تو یاهو بهش پی.ام بده کارت رو را میندازه

نظر

Id شون تو یاهو چیه شما میدونین ؟

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
              id شون تو یاهو چیه شما میدونین ؟
              در قسمته یوزره ایشون هست (زیره تعداده پست و .... لوگویه یاهو هست روش کلیک کن)

نظر

نوشته اصلی توسط mamad-mac نمایش پست ها
                سلام
                مکی که تا حالا روشن نشده باشه وقتی که روشنش میکنی به زبان های مختلف مینویسه wellcome
                و مک بوک ها داخل یه پوشش پلاستیکی هستند که یه برچسب روشه و معلوم میشه که باز شده یا نه.
                شماره سریال رو هم زیر دستگاه و زیر جعبه نوشته
                دقت کن
                موفق باشی
                کاش یه عکسی چیزی یا یه توضیحی کامل تر یکی از بچه ها میزاشت طرف خودشم درست کرده باشه من متوجه نمیشم چون تا حالا اکبند شو ندیدم که
                من دارم میرم برام دعا کنید کلا سرم نره

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                  کاش یه عکسی چیزی یا یه توضیحی کامل تر یکی از بچه ها میزاشت طرف خودشم درست کرده باشه من متوجه نمیشم چون تا حالا اکبند شو ندیدم که
                  من دارم میرم برام دعا کنید کلا سرم نره

این هم عکس از پلاستیک مک بوک پرو

نظر

lz/a مثل اینکه برای قسمت جنوب امریکاست!(امریکای مرکزی)

نظر

ممنون از همه دوستای گلم منم بالاخره به جمع شما دوستان مک بوک دار پیوستم . یه دونه mc721 خریدم . اون برچسب و هم داشت دستگاه هم برای بار اول که روشن شد یه دمو نشون داد که الان دیگه نمیاد و این فکر میکنم طبیعی هست راستی هر دو تا پسوند و داشت هم lla و هم lza من خودم lla رو ورداشتم . فقط یه سوال الان از باطری استفاده کنم برای بار اول و خالیش کنم و بزارم پر بشه بعد با برق استفاده کنم یا نه همینجوری هرچه قدر داره بزنم به برق تا پر بشه ؟ 3-4 بار تا الان تو زمان های مختلف با شارژ اوله خودش به مدت 5 دقیقه باهاش کار کردم تو سایت اپل الان خوندم که برای بار اول باید کالیبره بشه درسته ؟

راستی فقط یه چیزی ذهنم و مشغول کرده 2 جاش برچسباش کاملا پاره شده عکسشو میزارم ببینین .این عکس مربوط به کنار جعبه دستگاه هست که سریال نامبر و مدل و ... رو نوشته

این عکسم باز مربوط به کنار جعبه هست ولی بالای جعبه همونجایی که پاینش یه سیب کوچیپک داره

به نظرتون مشکوک نیست ؟؟ نگرانیم از اینه که نکنه از این مدل هایی بوده که خوشت نیومد یا مشکل داشت میبری پس میگیرن و بعدا درست میکننش و با چند درصد ارزونتر دوباره میفروشن
                      ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 29-07-2011, 02:25 PM

نظر

فکر کنم این پست 11 رو منتقل کنم به سوالات و مشکلات مک بهتر باشه

نظر

خب برچسب پاره شده مشکل چیه؟

نظر

هر چي بيشتر حساس و وسواس داشته باشي اخرش يه چيزيش ميشه از ما گفتن بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

مبارک باشه
                              هیچ مشکلی نیست
                              ممکته توی جابه جاییش دقت نشده از این قبیل مشکلات
                              خیالت راحت
                              برو حال شو ببر

نظر

صبر کنید ..
                              X