اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کامل جیلبریک و نصب برنامه روی اپل تی وی برای تازه کارها...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوست عزیز من خیلی وارد نیستم ولی فکر میکنم شما باید فایل hostsرو ادیت کنید تا ایتیونز بتونه اطلاعات لازم رو از سرور اپل دریافت کنه در ضمن یک سرچ بفرمایید دوستان با توضیحات جامع در خصوص این ارور توضیح دادند.
    ارادتمند

نظر

سرچ کردم توی انجمن نبود ولی توی چندا سایت خارجی که گفته شده بود ایتیونز و مک و آپدیت کردم ولی بازم روی repairing ایتیونز میمونه و بعدش ارور یا 1601 یا 1600 و نشون میده
      MANUTD.IR
      Manchester United Fans Club

نظر

دوست عزیز شما باید در finder بر روی تب go رفته و گزینه go to folder را انتخاب کنی بعد بنویسی etc/ در شاخه باز شده فایل hostsرا پیدا کن و بعد یک کپی از اون تهیه کن حالا با باز کردن این فایل ملاحظه میکنی که یک سری آدرس به صورت آی پی وجود دارد که شما برای راحتی کار بهتره قبل از همه خطوط علامت # را قرار بدی که در این صورت سیستم عامل این خطوط را به عنوان توضیحات شناسایی می کنه حالا فایل را ذخیره کن و آیتیونز را دویاره باز کن و کار تمام شده .
        چند نکته رو فراموش نکن اولیش اینه که معمولا سیستم عامل اجازه رونویسی به فایل hosts رو نمیده که من پیشنهاد می کنم فایل را به جای دیگه منتل کنی و بعد از ادیت فایل اصلی را پاک کرده و این فایل را جایگزین کنی.
        موفق باشی

نظر

ویپی ان یا هر نوع فیلتور شکن باید داشته باشی و فعال باشه. در غیراینصورت به سرورهای اپل وصل نمیشه.
          برای مشکلات مربوط به فایل host هم پیشنهاد میکنم tinyumbrella رو اجرا کنی و بعد فیرمویر رو restore کنی.

نظر

عزیز واقها ممنون

نظر

من نمی فهمم !!! همه ی App های آیفون روی این اپل تی وی اجرا می شه؟؟؟

نظر

سلام ببخشید من یه اپل تی وی خریدم که ورژن 4.2.1 هست ایا باید اپدیت کنم یا تو همین ورژن جیل کنم shsh هم ندارم دیگه چون تازه اک خریدم؟

نظر

نوشته اصلی توسط mtksh2000 نمایش پست ها
                  سلام ببخشید من یه اپل تی وی خریدم که ورژن 4.2.1 هست ایا باید اپدیت کنم یا تو همین ورژن جیل کنم shsh هم ندارم دیگه چون تازه اک خریدم؟
                  سلام
                  یا باید آپدیت کنید ، یا در همین ورژن بمانید.

نظر

شما اول shsh از این فریمور تهیه کنید بعدا لازمتون میشه

نظر

نوشته اصلی توسط arman sanati نمایش پست ها
                      سلام
                      یا باید آپدیت کنید ، یا در همین ورژن بمانید.
                      یعنی اپدیت کنم هم جیلش اومده یا نه؟

نظر

یعنی اپدیت کنم هم جیلش اومده یا نه؟
                        اولا جیلبریک نه جیل (این دو مخالف هم هستند) دوما خیر ولی بزودی یک هکر آن را عرضه خواهد کرد و آنتتر خواهد بود

نظر

خیلی کامل و جامع بود
                          دمت گرم و پلینده باشی جووون

نظر

سلام

من یه اپل تی وی مدل A1469 Generation 3 دارم میخواستم JB کنم
                            مدل MD 199HK/A
                            Software : 6.1.1

اصلاْ Jailbreak میشه یا نه ؟ ممنون میشم کمکم کنید . (اگر در مورد فعال کردن زیرنویس *.SRT روی فیلم MP4 در iTunes اطلاعاتی دارید لطفاْ بهم کمک کنید هرکاری میکنم فعال نمیشه)‌

با تشکر از همه اساتید

نظر

صبر کنید ..
                            X