اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کامل جیلبریک و نصب برنامه روی اپل تی وی برای تازه کارها...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Haj-amir نمایش پست ها
    منم همین مشکل رو دارم
    یک ماه پیش فریور رو کاستوم نمیکرد بعد از این تاپیک شما دوباره به فکر افتادم ورژن جدید رو نصب کردم seas0nPass
    فریم ور رو کاستوم کرد به ایتونز هم وصل شد و یه کارایی کرد اما اخرش زد not stablish for this apple tv
    سیستمم هم مک هست
    دوست عزیز! این خطایی که شما می گید الان داره می ده، باید به این خاطر باشه که اپل نسخه جدید فرم ور اپل تی وی رو همین ۲-۳ روز پیش ریلیز کرده(خودم این ارور رو ندیدم، ولی حدسم میگه به این خاطره) و اگر shsh ورژن 8F305 رو نداشته باشید، در حال حاضر نمی تونید به کاستوم فرموری که با seas0nPass ساختید ریستور کنید، باید منتظر بمونید تا این ورژن جدید جیلبریک بشه، اگر هم shsh دارید که فقط کافیه tinyUmbrella رو اجرا کنید و بعد اقدام به نصب custom Frimware کنید.

نظر

سلام - منم هم ورژن 4.2.2 روی 8f305 رو دارم - اختمالا به همین دلیل ریستور نمیشه؟ چیکار باید انجام بدم؟

نظر

نوشته اصلی توسط rafiki نمایش پست ها
        سلام - منم هم ورژن 4.2.2 روی 8f305 رو دارم - اختمالا به همین دلیل ریستور نمیشه؟ چیکار باید انجام بدم؟
        اول با tinyUmbrella یه چک بکنید ببینید آیا سایدیا shsh از فرمور شما ذخیره دارد یا خیر؟
        اگر ذخیره داشت که TSS Server برنامه TinyUmbrella رو فعال می کنید و با همین روشی که گفته شد به راحتی جیلبریک می کنید! اما اگر shsh ندارید! فعلا باید صبر کنید تا برای ورژن جدید هم جیلبریک بیاد .. (راستی شنیدم که برای یکی از ورژن های بتای iOS5 برای اپل تی وی هم جیلبریک اومده! البته خودم اصلا دنبالش نبودم!*از اونجایی که همه نسخه های بتا در حال حاضر امکان نصب رو دارن! شاید دوستان بتونن از اون طریق جیلبریک رو انجام بدن، فقط خودتون یه سرچی بکنید و اگر چیزی پیدا کردید نتیجه رو همینجا اعلام کنید)...

نظر

من هم همین مشکل رو دارم تمام مراحل انجام می*شه فقط موقع نصب باید به اینترنت وصل باشه انگار میره یه چیزیو چک میکنه و ارور میده که نمی*شه این فایلو رو appletv نصب کنه از تمام روشها هم امتحان کردم مشکل فقط itune که نصب هم نمی*گیره tinyumbrellaاصلا نمیشناسه appletv رو در ضمن ورژن من همین آخریه

نظر

من نمیدونم چه اصراری هست که حالا حتما" با این ورژن جدید آپدیت کنید.
            فقط اجاره فیلم توش اضافه شده و لا غیر.
            رو همون ورژن قبلی بمونید و از جیلبریکش استفاده کنید.
            برای share هم از راهنمای دوستمون که با ftp توضیح داده بود استفاده کنید.
            خلاص

نظر

نوشته اصلی توسط yashar565 نمایش پست ها
              من هم همین مشکل رو دارم تمام مراحل انجام می*شه فقط موقع نصب باید به اینترنت وصل باشه انگار میره یه چیزیو چک میکنه و ارور میده که نمی*شه این فایلو رو appletv نصب کنه از تمام روشها هم امتحان کردم مشکل فقط itune که نصب هم نمی*گیره tinyumbrellaاصلا نمیشناسه appletv رو در ضمن ورژن من همین آخریه

دوست عزیز!*مشکل شما همون shsh هست...اپل وقتی فرمور جدیدی برای یکی از دستگاهاش ارایه می کنه!*دیگه اجازه نمی ده کسی به فرمورهای قدیمی تر restore کنه و فقط امکان ریستور به آخرین فرمور رو می ده! که متاسفانه من هنوز جایی برای جیلبریک آخرین فرمور اپل تی وی ندیدم...
              دوستانی که الان اپل تی ویشون جیلبریک شدس هیچ نیازی ندارن که آپدیت کنن و به ورژن جدید برن! اما دوستانی که تا الان جیلبریک نکردن و یا اینکه به هر دلیلی اپل تی ویشون مشکل داره و باید ریستور کنن یه جورایی باید فعلا قید جیلبریک کردن رو بزنن...
              راستی دوستان همونجور که می دونید بهترین برنامه برای اپل تی وی های جیلبریک نشده AirFlick هست که البته متاسفانه فقط به درد مک دار ها می خوره...

نظر

نوشته اصلی توسط yashar565 نمایش پست ها
                دوست عزیز! با ریلیز شدن آخرین نسخه seas0nPass الان شما می تونید اپل تی وی تون رو بدون دردسر ، جیلبریک و آپدیت کنید به آخرین نسخه حال حاضر(iOS 4.3 - 8F455) ...
                برای اطلاعات بیشتر می تونید به تاپیک مربوط مراجعه کنید

نظر

سلام، روي اپل تي وي من نوشته فقط ورژن 4.3 از كجا ميشه فهميد كه 8f455 هست يا چيزي ديگه، معني اين اعداد چيه؟ من براي جلبرك تمام كار ها رو انجام دادم هيچ پيقام خطا هم نگرفتم ولي هيچي به ٤ منو اصلي اضافه نشد. چندين بار تكرار كردم هيچ عمل جلبركي صورت نميگيره رو اپل تي وي م. ممنون ميشم.
                  راستي من هفته پيش آلمان خريدم اش، امكان داره تغييراتي روي مدل هاي جديدش داده باشن كه از اين روش جلبرك نشود؟

نظر

نوشته اصلی توسط mas7z نمایش پست ها
                    سلام، روي اپل تي وي من نوشته فقط ورژن 4.3 از كجا ميشه فهميد كه 8f455 هست يا چيزي ديگه، معني اين اعداد چيه؟ من براي جلبرك تمام كار ها رو انجام دادم هيچ پيقام خطا هم نگرفتم ولي هيچي به ٤ منو اصلي اضافه نشد. چندين بار تكرار كردم هيچ عمل جلبركي صورت نميگيره رو اپل تي وي م. ممنون ميشم.
                    راستي من هفته پيش آلمان خريدم اش، امكان داره تغييراتي روي مدل هاي جديدش داده باشن كه از اين روش جلبرك نشود؟
                    دوست عزيز
                    اگر تو همون قسمت about كه مشخصات دستگاه رو نوشته يه بار دكمه وسطي كنترل(select) رو فشار بدي، اون ورژني كه نوشته شده(و شما ميگي نوشته ٤.٣ الان عوض مي شه)، دوباره فشار بدي به حالت اول برميگرده!
                    واژه هاش دقيق يادم نيست ولي فكر كنم يكيش apple tv version باشه يكيس هم software version ، خلاصه چون اين دوتا عدد باهم فرق مي كنن ووخيلي از دوستان رو گيج كرده بود، ما از build version استفاده كرديم كه يه كد يكتا براي هر نسخه فرمور هست(مثلا همين 8F455) ، شما هم اگه هفته پيش از اپل استور خريدي، قطعا آخرين نسخه فرمور(يعني همون 8f455) روي دستگات نصبه...در ضمن اين اعداد build رو توي اسم فايل دانلودي هر فرمور مي توني پيدا كني! مثلا نوشته appleTV,2,4.3_8f455.ipsw اين فايل فرمور اصلي نسخه توه!كه مي توني با seas0nPass جيلبريكش كني و روي اپل تي ويت نصب كني
                    درضمن به دليل اينكه تو هيچ shsh از اپل تي ويت نداري، پس هر فرموري هم كه الان رو دستگاهت باشه، فرقي نمي كنه! توفقط امكان نصب اين نسخه اخير 8f455 رو داري! پس حتما بايد از كاستوم فرمور همين 8f455 استفاده كني (فرقي نمي كنه كه الان كدوم فرمور رو دستگات نصبه)

نظر

من مي خواستم تو همين چند روز اخير يه apple tv بگيريم، مي خواستم ببينم آخرين os براي apple tv جيلبريك ميشه يا نه؟ زيرنويس فارسي هم ساپورت ميكنه؟
                      ممنون ميشم اگه كسي جواب بده.

نظر

واقعاً ممنون از اطلاعاتي كه در اختيار گذاشتين! واقعاً دمتون گرم!
                        من مي خوام يه دونه اپل تي وي بگيرم، لطف مي كنيد بگيد چه چيزاي بايد مد نظرم باشه؟! ببخشيد اگه اشتباهي اين سوال رو اينجا پرسيدم!

نظر

دوست عزیز.
                          در حال حاضر (تا قبل از اینکه فرمور جدیدی برای اپل تی وی بیاد) شما هر نسخه از اپل تی وی رو که بخرید، به راحتی جیلبریک می شه و می تونید با نصب aTV Flash و XBMC روش از تمام امکاناتش بهره ببرید...
                          اپل تی وی خوشبختانه یه مدل بیشتر وجود نداره (البته بجز مدل قدیمی که هارد داخلی داشتن و الان دیگه تو بازار نیست)*و شما برای خرید، گیج نمی شید...
                          فقط دقت کنید اپل تی وی تون پلمپ باشه همین...در ضمن یادتون باشه که کابل HDMI داخل خود جعبه اپل تی وی وجود نداره و جداگانه باید خریداری کنید (همچنین کابل micro usb) اما کابل برق، کنترل اپل تی وی و خود دستکاه باید تو جعبه باشه...
                          راستی حواستون باشه به محض اینکه اپل تی وی رو خریدید، با برنامه TinyUmbrella یه shsh از فرمور 4.4.4 بگیرید که دیگه خیالتون برای جیلبریک راحت باشه...

نظر

نوشته اصلی توسط hd8968 نمایش پست ها
                            من مي خواستم تو همين چند روز اخير يه apple tv بگيريم، مي خواستم ببينم آخرين os براي apple tv جيلبريك ميشه يا نه؟ زيرنويس فارسي هم ساپورت ميكنه؟
                            ممنون ميشم اگه كسي جواب بده.
                            دوست عزیز، در مورد جیلبریک که خوشبختانه همین ۲ روز پیش، جیلبریک آنتتر برای آخرین نسخه اپل تی وی اومد، پس تا فرمور جدید نیومده و اپل دوباره اکسپلویت رو نبسته دست به کار شید و اپل تی وی رو بخرید (البته با این وضع دلار فعلی، نمی دونم چقدر پات در میاد اپل تی وی)...در مورد زیرنویس فارسی هم که ،* ربطی به فرمور اپل تی وی نداره...برنامه XBMC  رو که شما بعد از جیلبریک می تونید روی اپل تی ویتون نصب کنید، به صورت کامل از زیرنویس فارسی ساپورت می کنه...همچنین برنامه Media که اونم به تازگی برای اپل تی وی نوشته شده...

نظر

سلام دوستان من اپل تی وی خودم رو جیلبریک کردم و الان بخش maintenace هم به اون اضافه شده ولی در بخش manageچیزی نمیاید که با اون بتونم برنامه ها رو نصب کنم! لازمه عرض کنم که اپل تی وی به اینترنت وصل است و من می تونم رادیوهای اینترنتی و بقیه روباهاش استفاده کنم ولی بخش برنامه های جیلبریک چیزی نمیاد.
                              درضمن نسخه فریمورش ۴.۴.۴
                              ممنونم

نظر

سلام
                                من جیلبریک می کنم تمام میشه وقتی آیتیونز میاد بالا که ریستور کنه ارور ۱۶۰۰ یا ۱۶۰۱ میده

ورژن ۴.۴.۴
                                MANUTD.IR
                                Manchester United Fans Club

نظر

صبر کنید ..
                                X