اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

safari downloader

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• safari downloader

سلام
    من آيپد 2 دارم.سفري دانلود منيجر و پلاگين آن و سفري دانلود تاگل را هم نصب دارم.موقع دانلود در بيشتر مواقع حجم فايل و سرعت دريافت رو منفي ميزنه وبعد هم سفري مينيمايز ميشه و بالا نمياد.ورژنهاي مختلف سفري دانلودر را هم نصب كردم فايده نداشت. ios 4.3.3 هستش .بروزرهاي ديگه رو هم نصب كردم مثل mercury , 360 .اونها هم دانلود نميدن.كسي ميتونه كمك كنه؟

این بیشتر مربوط میشه به اون سایت

چون خودم هم این مشکل رو داشتم و مربوط به سایت بود
    Rest in peace Steve
    Do What You Love
    Steve Jobs

نظر

این مشکل فقز برای ایپد2 است یا واسه ایپد 1 هم اینجوری ؟

نظر

پس چرا هر چي كه با سفري نتونستم دانلود كنم با كامپيوتر و به راحتي از همون سايت دانلود ميكنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط satrazi نمایش پست ها
          پس چرا هر چي كه با سفري نتونستم دانلود كنم با كامپيوتر و به راحتي از همون سايت دانلود ميكنم؟
          خوب پلاگین هایی که برای دانلود با Safari Download Manager هست با کامپیوتر فرق داره
          Rest in peace Steve
          Do What You Love
          Steve Jobs

نظر

پس به نظر شما بايد قيد دانلود بوسيله سفري رو بزنيم؟راهي براي دانلود بي دردسر وجود نداره؟ دوستان من هم آيفون 3g , 4 دارند. اونها هم مشكل من رو دارند.چكار كنيم؟

نظر

نوشته اصلی توسط satrazi نمایش پست ها
              پس به نظر شما بايد قيد دانلود بوسيله سفري رو بزنيم؟راهي براي دانلود بي دردسر وجود نداره؟ دوستان من هم آيفون 3g , 4 دارند. اونها هم مشكل من رو دارند.چكار كنيم؟
              تقریبا راهی برای دانلود بی دردسر وجود نداره ولی نرم افزار های بهتری برای دانلود وجود دارند که هم مرورگر دارند هم قسمت دانلودر .
              filer
              download HD

نظر

با تشكر از شما. اين دو برنامه عالي بودند.بسيار سپاسگزارم.

نظر

نوشته اصلی توسط bil-jobs نمایش پست ها
                  تقریبا راهی برای دانلود بی دردسر وجود نداره ولی نرم افزار های بهتری برای دانلود وجود دارند که هم مرورگر دارند هم قسمت دانلودر .
                  Filer
                  download hd
                  اینا تو چه سورسایی هست

نظر

اين برنامه ها رو من توي apptrackr home پيدا كردم.به دوستانم هم معرفي كردم حال كردند.

نظر

تو سورس نمی دونم ولی یه سرچی تو سایت apptrackr.org پیداش می کنی

نظر

صبر کنید ..
                      X