اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iOS 4.3.5 توسط Redsn0w برای تمام iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من چنتا ویدیو تو ی و ت ی و-ب دیدم :ه آن تتر جیل کردن با رد اسنو یعنی فیک بوده؟ جریان چیه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nike90 نمایش پست ها
      دوستان من چنتا ویدیو تو ی و ت ی و-ب دیدم :ه آن تتر جیل کردن با رد اسنو یعنی فیک بوده؟ جریان چیه ؟
      امکانش نیست .

Power of Creation
      www.i-Phone.ir

نظر

• درسته خودمم حدس زدم آخه یه توییک تو سیدیا هست که جعلی فریموری رو که میخای نشون میده فکر کنم ازون استفاده کرده بوده به هر حال ممنون

نظر

• دستت درد تکته

نظر

• نوشته اصلی توسط kobe نمایش پست ها
            دستت درد تکته
            دست کی درد نکنه ؟

- برای تشکر از کسی دکمه سپاس رو بزنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mm44mm نمایش پست ها
              سلام
              من هنوز مشکلم برطرف نشده میشه به طور کامل بگید چیکار کنم
              ورژن گوشی 4.3.5 هستش ولی با ویp وهر چیز دیگه میرم داخل cydia این error را میده
              unable to load (the certificate for this server is invalid you might be connection to a server that is pertending to be cydia saurik.com which could put your confidential information at risk)
              من از طریق وایلس وصل شدم ولی بقیه برنامه ها همه داخل میرن و درست هم کار میکنن آب هوا و .....
              خواهش کمکم کنید خیلی نیازش دارم
              ممنون
              سلام
              تاریخ گوشی و رایانتون رو به میلادی تنظیم کنید مشکلتون حل میشه

نظر

• سلام
                ممنون که جواب دادید انجام دادم نشدش

نظر

• نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها
                  ios 4.3.5 جیلبریک آنتثر نخواهد شد
                  musclenerd از گروه devteam در ت ویت خودش به جیلبریکرها گفته که روی جیلبریک کردن ios4.3.5 کار نکنند!
                  سلام. آقا بعد از dfu پیغام waiting for reboot میاد. باید چی کار کنم؟

نظر

• رد اسنور ور run as admin باز کنید

نظر

• سلام من redsnow رو دانلود کردم ولی مشکلم اینجاس که اصلا وقتی گوشیم خاموش میشه و لوگوی اپل میاد و با لپ تاپ وصلش میکنم اصلا علامته گوشیم رو itunes نمیاد و صدا هم نمیده و من هم نمیتونم boot tetherd کنم لطفا راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط amirkaka2007 نمایش پست ها
                        سلام من redsnow رو دانلود کردم ولی مشکلم اینجاس که اصلا وقتی گوشیم خاموش میشه و لوگوی اپل میاد و با لپ تاپ وصلش میکنم اصلا علامته گوشیم رو itunes نمیاد و صدا هم نمیده و من هم نمیتونم boot tetherd کنم لطفا راهنمایی کنید
                        دستگاه رو ببرید به dfu و با redsn0w عملیات رو انجام بدید .

Power of Creation
                        www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط amirkaka2007 نمایش پست ها
                          سلام من redsnow رو دانلود کردم ولی مشکلم اینجاس که اصلا وقتی گوشیم خاموش میشه و لوگوی اپل میاد و با لپ تاپ وصلش میکنم اصلا علامته گوشیم رو itunes نمیاد و صدا هم نمیده و من هم نمیتونم boot tetherd کنم لطفا راهنمایی کنید
                          فکر کنم باید به dfu ببرید و بعد گزینه just boot رو بزنید

نظر

• شاید سوالم تکراری باشه ولی میخوام بدونم هنوز جیل بریک رسمی واسه 4.3.5 نیومده که تو ریستارت هم راحت باشیم؟!
                            اگه نه چرا نیومده؟!

نظر

• نه دوست عزیز تنها راه جیل بریک برای این فیرم ور همین هست که می بینید و جیل بریک انتتر نمیاد دلیلش هم واضحه ... همه هکر ها تمرکزشون روی ios 5 هست تا 4

نظر

• نوشته اصلی توسط Kourosh ios نمایش پست ها
                                شاید سوالم تکراری باشه ولی میخوام بدونم هنوز جیل بریک رسمی واسه 4.3.5 نیومده که تو ریستارت هم راحت باشیم؟!
                                اگه نه چرا نیومده؟!
                                خير دوست عزيز هنوز نيومده و فكر هم نكنم بياد چون ديگه ٥ داره مياد و تمام هكرا دارن رو اون كار مي كنن.

---
                                I am here: http://maps.google.com/maps?ll=35.762813,51.439817

نظر

صبر کنید ..
                                X