اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iOS 4.3.5 توسط Redsn0w برای تمام iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من با این روش جیلبریک کردم الان پشیمونم میتونم با اییتونز برگردم به قبل از جیلبریک؟

نظر

• خیر
      باید دوباره به همین ورژن ریستور کنید تا جیلبریک از بین برود

نظر

• با سلام من وقتی برنامه ها رو نصب میکنم بعضی از برنامه ها نصب میشه .بعضی ها میپره میاد بیرون اجرا نمیشه.
        iphone 4
        ios 4.3.5
        جیلبرک شده با همین برنامه تو سایت هست ...برنامه های ap psync ,afc2 add تصب کردم با ایفون باکس برنامه ها رو نصب میکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط arasharasharash نمایش پست ها
          با سلام من وقتی برنامه ها رو نصب میکنم بعضی از برنامه ها نصب میشه .بعضی ها میپره میاد بیرون اجرا نمیشه.
          Iphone 4
          ios 4.3.5
          جیلبرک شده با همین برنامه تو سایت هست ...برنامه های ap psync ,afc2 add تصب کردم با ایفون باکس برنامه ها رو نصب میکنم
          مثلا چه برنامه هایی ؟

نظر

• اره منم نصب کردم باز میپره بیرون ibook

نظر

• این طبیعیه جیلبریک ۴.۳.۵ چون از فیرم ور ۴.۳.۴ استفاده میکنه درست جیلبریک نمیشه بعضی ها میگن کار میکنه بعضی ها میگن نه.

نظر

• نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                این طبیعیه جیلبریک ۴.۳.۵ چون از فیرم ور ۴.۳.۴ استفاده میکنه درست جیلبریک نمیشه بعضی ها میگن کار میکنه بعضی ها میگن نه.
                ورژن Redsn0w 0.9.8b7C ریلیز شده و دیگه 4.3.4 رو نمی خواد که بش داد میشه مستقیم 4.3.5 رو بش داد

نظر

• نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
                  خیر
                  باید دوباره به همین ورژن ریستور کنید تا جیلبریک از بین برود
                  دوست عزیزاگه امکان داره بیشتر راهنمائی کنید همون شیفت+ریستور با ایتونز کافیه؟

نظر

• بله ریستور : shift+restore کافی هست

نظر

• من گوشی دوستم ریبوت شد و چون داده بود بیرون جیلکردن الان فریمور رو هم دانلود کردیم و می زنیم تو رداسنو می نویسه unbale to recoginz specaifed ipsw

نظر

• نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
                        من گوشی دوستم ریبوت شد و چون داده بود بیرون جیلکردن الان فریمور رو هم دانلود کردیم و می زنیم تو رداسنو می نویسه unbale to recoginz specaifed ipsw
                        احتمالا ورژن redsnow شما درست نیست
                        این ورژن رو دانلود کنید
                        https://sites.google.com/a/iphone-de...edirects=0&d=1

نظر

• با سلام گوشی 3gs با ورژن 3.1.3 رو به اشتباه با limrin جیلبرک کردم الان گوشی رو ارم اپل گیر کرده...هر کاری میکنم به حالت اول بر نمی گرده ...

نظر

• سلام دوستان
                            من تونستم به سختی به نسخه 4.3.5 آپدیت کنم، الان می خوام چیل بریک کنم می خواستم بپرسم که باید حتما فایل فیمور 4.3.4 رو دانلود کنم؟
                            حجمش چقدره؟

نظر

• خیر
                              ورژن 0,9,8b7c رو دانلود کنید fw ۴.۳.۵ رو قبول میکند

نظر

• من یه سوال داشتم که خواهشمنوم که سریع جواب دهید
                                من الان ورژن گوشیم 4.3.5 هست و backup هم از گوشیم گرفتم
                                اگه این جیل بریک رو کردم و پشیمون شدم می تونم ریستور کنم ؟
                                یه سوال دیگه اینکه آیا این روش خطری برای گوشی داره ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X