اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مزایا و معایب cpeel

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مزایا و معایب cpeel

سلام من ipod touch 4g دارم و Cpeel t188 خریدم ٫ به نظرم خیلی عالی ساخته شده ولی خالی از عیب نیست همچی به خوبی کار میکنه ولی یه سری ریزه کاری ها داره٫ میخوام بدونم که کسی میدونه چیکار باید بکنم؟
    یکی اینکه چون برنامه اس ام اس و زنگ رو خود شرکت نوشته٫ برنامه های delivery و callerid fix کار نمیکنه و برنامه هایی که مخصوص iphone هست مثل bitesms و fakecaller هم کار نمیکنه و یه ایراد جزٍی دیگه اینکه request کار نمیکنه یعنی اگه ایرانسل داشته باشی و بزنی *140*1# هیچ اتفاقی نمیوفته..!
    اینا هم معایبش هست که دیگه کاریش نمیشه کرد
    صدای گوشی و باندگو خیلی خوب و زیاده ولی وقتی خیلی زیاد میکنی کیفیتش خیلی کم میشه یه ایراد هم اینکه با headset اهنگ گوش کنید کیفیتش جالب نیست و gprs هم سرعتش خیلی کم ...
    البته مزایا هم داره٫ یکسری ویژگی هایی که تو زنگ و اس ام اس اپل گذاشته و اعصاب خورد کنه رو اینا تو برنامشون تصحیح کردن.
    کلا ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره یا راه حلی واسه بهتر استفاده کردن بگه و اگه کسی سوالی هم داره اگه بتونم خوشحال میشم جواب بدم....

شاید اگر با برنامه نویسشون درفورمی که دارن تماس بگیری مشکلاتتو حل کنن

نظر

والا باهاشون صحبت کردم و گقتن که تو ورژن های بعدی نرم افزار اصلاح میکنن مثلا تو ورژن جدید keyboard چرخش داره ولی توی ورژن های قبلی اینطور نبور گفتن شاید بچه های خودمون به فکرش بیفتن که خیلی عالی میشه...

نظر

منم میخواستم یکی بگیرم.ولی دیدم این همه ادم پول میده اخرشم پر از بـــــــــــــــاگ!!!
        میخوام یه ایفون لاک بگیرم انلاکش کنم دردسرش خــــــــــــــیلی کمــــــــــــــــــــــــتره!!!اره

نظر

یه ترفندی هست برای استفاده از امکانات آیفون. میزارم حالا

نظر

چه ترفندی ؟؟؟ میشه خواهشا بزارید؟ من شدیدا منتظر هستم، کی میزارید؟ ۱ در دنیا ۱۰۰ در اخرت ثواب میبرید...

نظر

صبر کنید ..
            X