اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دانلود و نصب OS X Lion از Mac App Store !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش دانلود و نصب OS X Lion از Mac App Store !

ابتدا Mac app store رو باز کنید :

مرحله دوم :
    بعد از باز کردن Mac app store و لود شدن کامل آن از منو سمت راست بر روی os x lion کلیک کنید !

مرحله سوم :
    سپس در صفحه باز شده بر روی 29.99$ ( بعد buy app )که در زیر ایکون لایون قرار دارد کلیک کنید !

مرحله چهارم :
    در این مرحله باید اکانت خود را وارد کنید !
    user name و password که برای خرید باید از gift cart و.. استفاده کنید !

مرحله پنجم :
    یعد از وارد کردن اکانت خود ایکون لایون رو داک شما منتفل میشود و شروع به دانلود کردن میکند !

مرحله ششم :
    بعد از دانلود لایون بر روی فایل دانلود شده دابل کلیک کنید تا با صفحه زیر رو به رو شوید !
    سپس بر روی ادامه کلیک کنید!

مرحله هفتم :

در این مرحله لایسنس اپل رو مشاده میکنید که باید اون رو agreement ( قبول ) کنید !

مرحله هشتم :

در این مرحله باید درایو ی که قصد دارید مک لایون رو آن نصب شود را انتخاب کنید !

حال بر روی install کلیک کنید تا مرخله اول نصب آغاز شود :

بعد از چند دقیقه اولین مرحله نصب به اتمام میرسد و شما باید سیستم رو ریستارت کنید !

مرحله نهم :
    پس از ریستارت سیستم ٬سیستم اتوماتیک به مرحله نصب اصلی سیستم عامل منتقل میشود !

بعد از گذر حدود۳۰ دقیقه مک لایون شما نصب شده و باید سیستم را ریستارت کنید !

بعد از چند دقیقه دستگاه شما با سیستم عامل لایون بوت میشود و با پیفام آموزش استفاده از track pad رو به رو میشوید !

موفق باشید !
    منبع : iclafiered
    ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 25-07-2011, 10:54 AM

کپی با ذکر منبع و نویسنده مجاز است !

نظر

کسایی نیز که فایل installesd رو دانلود کردند باید مرحله ۶ به بعد رو انجام بدند !

نظر

کار بسیار بسیار دشواریه این امر خرید لایون
        شوخی کردما همشهری
        راستی این روش installsd تست شده؟ جواب میده؟ بعدا مشکل نمیاره به نظرتون؟

HALF BLOOD PRiNCE, the 7i7GRiFFiN...
        Tapatalking...

نظر

من تست کردم اوکی ه !

نظر

آرین سلام
            من آخرش نفهمیدم که لاین رو نصب کنم یا نه؟
            مشکل من همین قضیه داغ کردنه
            الان از تو داغ میکنه یا نه ؟
            چیکار کنم آخه ؟

نظر

داغ نه اصلا نمیکنه
              تنها مشکل اینه که ۳ ثانیه دیر تر بوت میشه
              همین !

نظر

اون دفعه اول انصافا زياد داغ مي كرد ولي بعد يك ري استارت حل شد واسه من و خيلي هم بهتر شده

نظر

من که خریدم ولی با این اینترنت لعنتی نتونستم دانلود کنم 3 بار نیمه تموم قطع شد البته 2 تا آخر آخر رفت و قطع شد ... آخر هم فایل دانلود شده رو از دوستم گرفتم ...

توی فایل دانلود شده اطلاعات اکانت وجود داره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط DOLT نمایش پست ها
                    من که خریدم ولی با این اینترنت لعنتی نتونستم دانلود کنم 3 بار نیمه تموم قطع شد البته 2 تا آخر آخر رفت و قطع شد ... آخر هم فایل دانلود شده رو از دوستم گرفتم ...

توی فایل دانلود شده اطلاعات اکانت وجود داره ؟
                    عجب بابا
                    اینترنت نامحدود داری؟ اگه اره بهتره دانلودش کنی بازم (اگه من جای تو بودم این کار رو میکردم سی دلار پول لایون دادیاااا!)
                    نه فایل دانلود شده*ی installsd.dmg اطلاعات اکانت نداره

Tapatalking...

نظر

[QUOTE=FreePHOENiX;439595] عجب بابا
                      اینترنت نامحدود داری؟ اگه اره بهتره دانلودش کنی بازم (اگه من جای تو بودم این کار رو میکردم سی دلار پول لایون دادیاااا!)
                      نه فایل دانلود شده*ی installsd.dmg اطلاعات اکانت نداره

Tapatalking...[/QUOT

این اینترنت خودم قطعه الان ... وگرنه اون اون با 200 دانلود میکرد از اپل ولی یکی فعلا دستمه وایمکس 512 نامحدود ... این لعنتی با 30 -40 دان میکنه ... تقربیا 1 روز و نصفه طول میده ...
                      من عین فایل دانلود شده ی دوستمو گرفتم و نصب کردم ... به راحتی هم کار کرد ... از طریق همون فایل .dmg هم نرفتم ... خود فایل لایون رو ازش گرفتم ریختم روی مک خودم اجراش کردم و تمام ... حالا یه سری میگن اکانت میخواد موقع نصب ولی برای من نخواست شاید به خاطر این بوده که آنلاین بودم تو مک استور ... حالا نمیدونم بازم دانلود کنم یا همین فایلی که دارم هیچ فرقی با فایل دانلودی نداره

نظر

من یه چیز رو متوجه نشدم نسخه ی نخریدش با نسخه دانلود شدش توسط کسی دیگه چه فرقی داره که آدم نصبش کنه؟؟؟؟

ویندورز که این طوری نیست و 7 کرک شدش با کرک نشدش یکی

نظر

نوشته اصلی توسط nimakarimi95 نمایش پست ها
                          من یه چیز رو متوجه نشدم نسخه ی نخریدش با نسخه دانلود شدش توسط کسی دیگه چه فرقی داره که آدم نصبش کنه؟؟؟؟

ویندورز که این طوری نیست و 7 کرک شدش با کرک نشدش یکی
                          نیما جان این نسخه*ای که ما میگیم دانلود شده همون اصطلاحا کرک شدس چون فقط اون فایلی که برای نصب یا اپدیت نیاز هست رو استفاده میکنیم که هیچ اطلاعات اکانت خریدار توش نیست و براحتی قابل نصبه
                          ۷ نسخه ی کرک شدش با نشدش یکی نیست عزیز، کرک نشدش درخواست لایزنس میکنه تو بهش ندی ۳۰روز بیشتر کار نمیکنه که به اون ۳۰روز دوره*ی ازمایشی یا trial میگن مایکروسافتی*ها

Tapatalking...
                          ویرایش توسط FreePHOENiX : https://i-phone.ir/forums/member/48538-freephoenix در ساعت 25-07-2011, 01:32 AM

نظر

دوستان من ليون رو چه با ديسك چه با usb كه ميريزم snow leopard موجود به ورژن جديد ميره
                            چه طور ميشه ليون رو ريخت كه سيستم قبلي و اطلاعات كاملا پاك بشه و ليون جايگزين اون بشه

نظر

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
                              کپی با ذکر منبع و نویسنده مجاز است !
                              ببخشید شما که میگین کپی با ذکر منبع مجازه چرا خودتون منبع را معرفی نکردین ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X