اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب نسخه نهایی OS X Lion بر روی سیستم های خانگی !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان اگر راهنمایی کنند ممنون میشم

نظر

• سلاام
      من هکینتاش OSx Iatkos s رو روی pc نصب کردم ، همه چی خوب پیش می ره ولی بعد از نصب دیگه بالا نمیاد ، هر چی آموزش بوده توی سایت نگاه کردم و طبق اونا نصب کردم ، فکر کنم 23 با نصب کردم ولی همون قسمت گسر می کنه ( در قسمت صفحه نقره ای آرم اپل ) . هر چی فرمان بود زدم ولی بالا نیومد که نیومد ( فرمانهای v- و -v -f -x و -v -x و.... ) . وقتی این فرمانها را می زنم شروع می کنه به لود کردن بعد وارد یه صفحه مشکی می شه و تمام ... دیگه هیچ کاری انجام نمیده !!! انگار مانیتور خاموشه ولی اینطور نیست .
      من 6 ماهه پیش به علت مشکلات مالی لپ تاپ اپلم رو فروختم ولی شدیداً آدت کردم به مک اگه این امکان وجود اره که نصب کنه منو راهنمایی کنید ( این ایمیل شخصیمه mec_rz@yahoo.com)
      با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط mecrz
        سلاام
        من هکینتاش OSx Iatkos s رو روی pc نصب کردم ، همه چی خوب پیش می ره ولی بعد از نصب دیگه بالا نمیاد ، هر چی آموزش بوده توی سایت نگاه کردم و طبق اونا نصب کردم ، فکر کنم 23 با نصب کردم ولی همون قسمت گسر می کنه ( در قسمت صفحه نقره ای آرم اپل ) . هر چی فرمان بود زدم ولی بالا نیومد که نیومد ( فرمانهای v- و -v -f -x و -v -x و.... ) . وقتی این فرمانها را می زنم شروع می کنه به لود کردن بعد وارد یه صفحه مشکی می شه و تمام ... دیگه هیچ کاری انجام نمیده !!! انگار مانیتور خاموشه ولی اینطور نیست .
        من 6 ماهه پیش به علت مشکلات مالی لپ تاپ اپلم رو فروختم ولی شدیداً آدت کردم به مک اگه این امکان وجود اره که نصب کنه منو راهنمایی کنید ( این ایمیل شخصیمه mec_rz@yahoo.com)
        با تشکر
        دوست ِ عزیز چی کار میکنی شما ؟؟؟
        مگه بیلبورد ِ تبلیغاتی ِ اینقدر بزرگ تایپ میکنید ؟
        لطفا با سایز ِ استاندارد تایپ کنید
        انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• ببخشید پایینش دوباره اصلاح کردم . اشتباه شد . حالا بیخیاله این مشکلمو حل کنین

نظر

• تورو خدا یکی کمک کنه دیگه
            وقتی با safe mode وارد میشم شروع می کنه به لود کردن بعد یه صفحه سیاه میاد . موندم چیکار کنم . دوستانه متخصص و اساتید بزرگ کمک کنین دیگه

نظر

• واقعا کسی میست کمک کنه !!! ممنون از همتون

نظر

• سلام به همه لپ کلام روبهتون بگم
                برید تواین سایت ببینین کدوم نخسه روی سیستمتون نصب میشه

OSx86
                ویرایش توسط gpldenlove : https://i-phone.ir/forums/member/94893-gpldenlove در ساعت 21-06-2012, 09:06 PM

نظر

• http://wiki.osx86project.org/wiki/index.php/Main_Page

نظر

• با سلام به دوستان عزيز
                    من روي لپ تابم lhazard 10.6.6 طبق آموزش سايت نصب كردم
                    الان مي خوام update كنم به لايون ولي يه مشكل دارم
                    من تمام مراحل گفته شده رو انجام دادم ولي وقتي restart ميكنم و از بوت لودر installero انتخاب مي كنم قبل از اينكه به صفحه setup برم روي يه صفحه سفيد رنگ گير ميكنم كه علامت موس روي حالت فكر كردن هستش . من حتي تا ١ ساعتم صبر كردم تا شايد به صفحه setup برسم ولي نشد
                    ممنون ميشم كمكم كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط f.kavoshi نمایش پست ها
                      با سلام به دوستان عزيز
                      من روي لپ تابم lhazard 10.6.6 طبق آموزش سايت نصب كردم
                      الان مي خوام update كنم به لايون ولي يه مشكل دارم
                      من تمام مراحل گفته شده رو انجام دادم ولي وقتي restart ميكنم و از بوت لودر installero انتخاب مي كنم قبل از اينكه به صفحه setup برم روي يه صفحه سفيد رنگ گير ميكنم كه علامت موس روي حالت فكر كردن هستش . من حتي تا ١ ساعتم صبر كردم تا شايد به صفحه setup برسم ولي نشد
                      ممنون ميشم كمكم كنيد
                      دوست من اگه مک نصب شده دارین برای رفتن به لایون از آموزش زیر استفاده کن. من از طریق لینک زیر از اسنو اومدم لایون ۱۰.۷.۴ هستم.
                      How to install Mac OS X Lion on your Hackintosh with Unibeast

نظر

• نوشته اصلی توسط istanbul نمایش پست ها
                        سلام به همه دوستان

من Lion رو به خوبی از روی پارتیشن Installer نصب کردم ولی یه مشکل دارم ، وقتی میخوام Lion رو بوت کنم روی لوگوی اپل میمونه و با v- بوت میکنم در این قسمت گیر میکنه .

لطفا کمکم کنید
                        من موقع نصب این مشکلو داشتم ولی بعد از چند بار ریستارت کردن و استفاده از دستوراتی که در پست های قبلی بوده اون قسمتو رد می کنه ولی دوباره یه کم جلوتر گیر می کنه اینم عکسش :

اگه کسی میدونه باید چیکار کرد لطفا کمک کنه.

نظر

• تورو خدا یکی* منو راهنمای کنه من یک لب*تاپ وایو شرکت سونی دارم با cpu :: Amd athlonو ۴ گیگ رم و کارت گرافیک ۱گیگati radeon من می*تونم رو لبتاپم این مک رو نصب کنم؟؟؟؟

نظر

• گیر نکرده اگه صبر کنی رد میشه از این مرحله

نظر

• سلام
                              خسته نباشید
                              من الان مک لیون 10.7.2 رو دارم
                              میخوام با استفاده از Xmove به شیر کوهی آپگریدش کنم
                              از طریق Xmove کارهاش رو انجام دادم
                              وقتی سیستم را ریست میکنم و درایو را انتخاب میکنم برای نصب شیر کوهی این ارور رو میده و در عرض 1 ثانیه هم میره و دوباره به صفحه بوت لودر بر میگرده چرا؟
                              این هم ارور:Match_0 File Has Magic Number
                              میتونه ایراد از این باشه که من حجم درایومو که از طریق Xmove فایل های شیر کوهی رو روش ریختم زیاد هست
                              چون من حجمو زدم 255GB
                              توی سایتا دیدم که زدن حجم باید 8GB باشه
                              میتونه ایراد از این باشه؟
                              مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط sahandganji نمایش پست ها
                                سلام
                                خسته نباشید
                                من الان مک لیون 10.7.2 رو دارم
                                میخوام با استفاده از Xmove به شیر کوهی آپگریدش کنم
                                از طریق Xmove کارهاش رو انجام دادم
                                وقتی سیستم را ریست میکنم و درایو را انتخاب میکنم برای نصب شیر کوهی این ارور رو میده و در عرض 1 ثانیه هم میره و دوباره به صفحه بوت لودر بر میگرده چرا؟
                                این هم ارور:Match_0 File Has Magic Number
                                میتونه ایراد از این باشه که من حجم درایومو که از طریق Xmove فایل های شیر کوهی رو روش ریختم زیاد هست
                                چون من حجمو زدم 255GB
                                توی سایتا دیدم که زدن حجم باید 8GB باشه
                                میتونه ایراد از این باشه؟
                                مرسی
                                سلام
                                حجم درایو فرقی نمیکنه چه قدر باشه
                                شما حتما باید xmove ورژن شیر کوهی استفاده کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X