اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلی بزرگ با shsh

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکلی بزرگ با shsh

سلام
    من الان با آیپد 2 روی 4.3.3 هستم و میخوام shshشو بگیرم
    ولی از 4.3.4 به بعد رو سیو میکنه
    میخواستم ببینم:
    1) هیچ راهی برای گرفتن ش ش 4.3.3 هستش یا نه؟!
    2) الان چه برنامه هایی رو نریزم که به ریستور دچار نشم...؟
    3) installous چی؟
    4) اگه یه موقع مجبور به ریستور بشم میشه به 4.3.3 برگردم یا به زور میره 4.3.4؟

دیگه نمیتونی 4.3.3 بگیری نه بدون shsh نمیشه دانگرید کرد

نظر

نوشته اصلی توسط amir_moj نمایش پست ها
      سلام
      من الان با آیپد 2 روی 4.3.3 هستم و میخوام shshشو بگیرم
      ولی از 4.3.4 به بعد رو سیو میکنه
      میخواستم ببینم:
      1) هیچ راهی برای گرفتن ش ش 4.3.3 هستش یا نه؟!
      2) الان چه برنامه هایی رو نریزم که به ریستور دچار نشم...؟
      3) installous چی؟
      4) اگه یه موقع مجبور به ریستور بشم میشه به 4.3.3 برگردم یا به زور میره 4.3.4؟
      هیچ وقت اپل شما رو مجبور نمیکنه که ورژن بالاتر رو برای ریستور انتخاب و نصب کنید.

هر مشکلی که برای ایپدتون پیش اومد ،به راحتی دوباره همین فریم ور 4.3.3 رو ریستور کنین.بدون نیاز به shsh یا هر چیز دیگه

نظر

نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
        هیچ وقت اپل شما رو مجبور نمیکنه که ورژن بالاتر رو برای ریستور انتخاب و نصب کنید.

هر مشکلی که برای ایپدتون پیش اومد ،به راحتی دوباره همین فریم ور 4.3.3 رو ریستور کنین.بدون نیاز به shsh یا هر چیز دیگه
        نه نمیشه شما همیشه باید به بالاترین اپدیت کنی

نظر

نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها

گفته شما در صورتی صادق میتونه باشه که آخرین فرم ور ریلیز شده توسط اپل 4.3.3 باشه ! بله در این صورت shsh نیازی نیست . ولی الان که آخرین فرمور 4.3.4 هستش در صورتی که بخوایم به 4.3.3 ریستور کنیم ارور 3194 میگیریم ... !
          نگران فردایت نباش ...
          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

ریستور و مشکل کد 1013

من هر کاری کردم ریستور نمیشه با ایتونز نمیشه با tinyumbella‏ هم مگه tss ‎اکتیو نمیشه و پیغام میده کهpid must be killed.iphone ‎4‎ ‎4‎.3.3‎ ‎خواهشن یه راهی به من بگید گیر کردم

نظر

2روزه شب و روز دارم دنبال راه میگردم منم مثل شما ایپد 2 دارم.tiny 4.3.4 رو میگیره به بعد.مجبوریم اپدیت کنیم هیچ راهی پیدا نکردم واسه دور زدنش.حتی نمیتونم ورژن 4.3 خودم رو جیلیبریک کنم.با برنامه ifaith نمیشه ایپد 2 رو ساپورت نمیکنه.میمونه tiny که جواب نمیده و ishshit که فکر کنم جواب بده باید از سدیا نصب کنی

نظر

نوشته اصلی توسط black.rose1370 نمایش پست ها
                2روزه شب و روز دارم دنبال راه میگردم منم مثل شما ایپد 2 دارم.tiny 4.3.4 رو میگیره به بعد.مجبوریم اپدیت کنیم هیچ راهی پیدا نکردم واسه دور زدنش.حتی نمیتونم ورژن 4.3 خودم رو جیلیبریک کنم.با برنامه ifaith نمیشه ایپد 2 رو ساپورت نمیکنه.میمونه tiny که جواب نمیده و ishshit که فکر کنم جواب بده باید از سدیا نصب کنی
                نه دوست عزیز ifaith آیپد 2 رو ساپورت نمیکنه و بقیه برنامه ها فقط از جدیدترین فرم ور shsh میگیرن
                نگران فردایت نباش ...
                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

حتی ishshit?یعنی تو اینترنت به این بزرگی راهی نیست بتونم 4.3 رو جیلیبریک کنم رو ایپد 2؟

نظر

نمیشه از shsh یه دوایس دیگه استفاده کرد؟
                    منظورم دوستم آیپد 2 داره shsh 4.3.3 رو داره. من هم آپد 2 دارم ولی shsh 4.3.3 رو ندارم. نمیتونم از مال اون استفاده کنم؟ یعنی فایل shsh اون رو بیارم بریزم تو کامپیوتر خودم تو پوشه shsh
                    این راهی که گفتم میشه؟

نظر

نظر

من برنامه tiny umbrella رو دارم،shsh هم قبلا گرفتم،الان برنامه رو اجرا میکنم تا 100 پر میشه اما بعدش هیچی باز نمیشه،هیچ اتفاقی نمیافته !

نظر

صبر کنید ..
                        X