اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه فیکس ارور 1013 - 1015 هنگام دانگرید و آپگرید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه فیکس ارور 1013 - 1015 هنگام دانگرید و آپگرید

توسط تینی آمبرلا وقتی میخواهید دانگرید کنید كافيه start tss server رو بزنيد اتومات خودش فایل هاست رو ویرایش میکنه و آی پی gs.apple.com رو اضافه میکنه واسه دانگرید اما اپل کاری کرده جدیدا وقتی فایل هاست شامل gs.apple.com باشه گوشی در آخر ریستور به حالت ریکاوری بره و نشه دانگرید کرد

ولی تینی آمبرلا حتما به آی پی gs.apple.com فایل هاست جهت دانگرید نیاز داره

عملا مشکل جدی میشه نه راه پیش داری نه راه پس برای حل این مشکل fix recovery ریلیز شد تا بعد گرفتن ارور مشکل رو حل کنه

منتها وقتی میخواهید آپدیت کنید با ویرایش فایل هاست و پاک کردن تمامی gs.apple.com ها به همراه آی پی هاشون مشکل حل میشه در عکس زیر نشون داده شده :

میمونه دانگرید که با fix recovery باید حلش کنید و هیچ راه دیگه ندارید چون حتما باید آی پی gs.apple.com در هاست باشه تا بتونید سرور اپل رو دور بزنید و وجود اون آی پی باعث میشه به ریکاوری بره iDevice شما که با fix recovery حل میشه

بعد گرفتن ارور 1013 ابتدا گوشی رو به dfu ببريد بعد فیکس ریکاوری رو اجرا کنيد

اونی که مخصوص 4.3.3 هستش اسمش هم تو پکیج به نام fix recovery 43 هستش

اگر به 4.2.1 دانگرید میکنید از داخل پکیج دانلودی fix recovery 42 رو باید اجرا کنید

البته shsh فرمور 4.3.3 رو بايد داشته باشيد

fix recovery for windows

fix recovery for mac

اگر فیکس ریکاوری رو در ویندوز میخواهید اجرا کنید و به ارور بر خوردید فایل ضمیمه شده رو دانلود و در پوشه system ویندوز کپی کنید و مجدد فیکس ریکاوری رو اجرا کنید

دقت کنید فیل ضمیمه شده فشرده هستش داخلش یک فایل به نام zlib1.dll هستش که شما باید این فایل رو به پوشه system کپی کنید

باید بعد دریافت ارور 1013 گوشی رو در همون حالت به dfu ببرید و فیکس ریکاوری رو اجرا کنید و 4 الی 5 دقیقه منتظر بمونید تا گوشی بالا بیاد
    ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 23-07-2011, 01:38 PM

خیلی آقایی ادریس جان
    خدایی من که یه دفعه بدجوری موندم تو دانگرید به 4.2.1 و دیگه کلا بیخیال شدم
    ولی آموزشت خیلی کامل و جامع هست
    فقط یه تذکر بدم به دوستانی که میخوان دانگرید کنن » قبل از شروع ریستور و آغاز دانگرید حتما از نحوه درستی اجرای برنامه های تاینی آمبرلا و فیکس ریکاوری مطمعن بشید ، برنامه تاینی آمبرلا نیاز به نرم افزار flash player داره برای ویندوز
    پس قبل از اینکه شروع به هر کاری کنین اول مطمعن شین که 2برنامه ی ذکر شده اجراء میشند روی سیستم شما بعد شروع کنین

یه تجربه شخصی بود
    ویرایش توسط Mr.ID : https://i-phone.ir/forums/member/9721-mr-id در ساعت 23-07-2011, 04:01 PM

نظر

فیکس ریکاوری خود تینی آمبرلا خوب جواب نمیده بگیر نگیر داره

ولی اگه از فیکس ریکاوری های مجزا که گزاشتم استفاده کنید ۱۰۰ ٪ مشکل دانگریدتون حل خواهد شد

نظر

آقا یکی هم به من کمک کنه تورو خدا
        من SHSH 4.3.3 ندارم اما 4.3 و 4.2.1 دارم ریستور هم میکنم ارور 1013 میده و با هیچ روشی بیرون نمیاد نه با ریکاوری فیکس نه تینی نه رد اسنو
        با iReb هم همینطوره و بدون اونهم
        بابا یکی کمک کنه دارم اذیت میشم رو ندونم کاری دوستم 4.3.3 به اون گلی پرید

نظر

نوشته اصلی توسط F0X
          ممنون از توضيح جامع تون
          ولي من اون تيكه رو متوجه نشدم كه آخر فايل هاست رو بايد دستي تغيير بديم يا خودش تغيير ميده
          چه موقع؟

" Tapataking مصطفي "

نیازی به تغییر دستی فایل هاست نیست وقتی توسط تینی آمبرلا گزینه start tss server رو جهت دانگرید میزنی خودش فایل هاست رو اتومات ویرایش میکنه و اون آی پی ذکر شده رو اضافه میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط Pedram_noei_a نمایش پست ها
            آقا یکی هم به من کمک کنه تورو خدا
            من SHSH 4.3.3 ندارم اما 4.3 و 4.2.1 دارم ریستور هم میکنم ارور 1013 میده و با هیچ روشی بیرون نمیاد نه با ریکاوری فیکس نه تینی نه رد اسنو
            با iReb هم همینطوره و بدون اونهم
            بابا یکی کمک کنه دارم اذیت میشم رو ندونم کاری دوستم 4.3.3 به اون گلی پرید

حتما باید به dfu ببری بعد فیکس ریکلوری رو اجرا کنی

این روش تست شدس 100 ٪ کار میکنه

خودم بارها از همین روش استفاده کردم

نظر

نوشته اصلی توسط iedris نمایش پست ها
              حتما باید به dfu ببری بعد فیکس ریکلوری رو اجرا کنی

این روش تست شدس 100 ٪ کار میکنه

خودم بارها از همین روش استفاده کردم
              ادریس جان اگه dfu نبرم که هیچ کاری نمیشه من به dfu میبرم و تمامی اون فایل هایی که باید دانلود بشه دانلود میشه و نوشته های رو گوشی هم میاد بعد که تموم میشه همچنان تو ریکاوری مونده
              منم قبول دارم که روش امتحان پس داده ای من خودم بار ها گوشی مشتری رو دانگرید کردم و با این روش نجات دادم اما الان گوشی خودم رو هر کاری میکنم بیرون نمیاد

نظر

با اجرای redsn0w هم بیرون نمیاد ؟؟؟

نظر من اینه یکبار دیگه دانگرید کن و فقط از فیکس ریکاوری استفاده کن از redsn0w استفاده نکن

نظر

با اجرای redsn0w هم بیرون نمیاد ؟؟؟

نظر من اینه یکبار دیگه دانگرید کن و فقط از فیکس ریکاوری استفاده کن از redsn0w استفاده نکن
                  با اون که اصلا نمیاد از اون مطمئن هستم ولی این rc5 رو باید بدون دستکاری انجام بدم

نظر

دوستان من iphone 3g 8gig - 4.2.1 دارم و به دلیل مشکلاتی خواستم ریستورش کنم دوباره به 4.2.1 و همین مشکلو دارم یعنی ارور 1015 من فایل hosts را پیداکردم و broadcasthost تو فایل نبود ولی اون کادر پایینی که gs.apple.com بود را پاک کردم و save کردم البته چون broadcasthost وجود نداشت من خودم 255.255.255.255 را اضافه کردم ولی الان دیگه نمیدونم باید چه کار کنم وقتی tinymbrella را اجرا میکنم و exit recovery و یا fix recovery را میزنم گوشی ریست میشه ولی اتفاقی نمیفته و برمیگرده به حالت ریکاوری و وقتیم start tss server را میزنم روی tss accepting connections میمونه البته من shsh ندارم البته وقتی ریستور میکنم تا اخراش میره و بعد ارور 1015 میده و وقتیم fix recovery را اجرا میکنم میگه گوشیو ببر به حالت dfu و منم این کارو انجام میدم ولی تا به حالت dfu میبرم سری از برنامه fix recovery خارج میشه و هیچ اتفاقیم نمیفته خواستم بدونم الان باید چه کار کنم که این ارور را نده یا از حالت recovery بیاد بیرون
                    ویرایش توسط mahyareee : https://i-phone.ir/forums/member/13466-mahyareee در ساعت 26-07-2011, 02:41 PM

نظر

میدونم در غیر این صورت که کار نمیکنه

اول که میزنم روش یه صفحه داس باز میشه و یه ارور هم توش هست که نوشته itunes helper not found و در خط بعدی نوشته که منتظره که دستگاه در حالت dfu بهش وصل شه و وقتی میبرم به حالت dfu به سرعت اون صفحه داس بسته میشه و هیچ اتفاقیم نمیفته

نظر

من وقتی این فایل ها رو اجرا کردم مک هنگ کرد !

نظر

آیفون من 4.3.2 بود که وسط آپگرید به 4.3.3 ارور 1013 داد حالا داره با فیکس میشه، بعد که تموم شد باید دوباره به 4.3.3 ریستور کنم؟

نظر

ممنون از جوابت حق با شما بود. حالا یه سوال دارم، اولا Hosts من این چیزایی رو که توپست 1 گفتین نداره که من بخوام حذف کنم. ثانیا الان که 4.3.3 هستم، اگه بخوام باز بهمین ورژن ریستور کنم بازم همون خطا رو میده یا دیگه نمیده؟ (من همه SHSH هامو دارم) دیدم یه جایی نوشته بود با کمک Tiny میشه رو همین ریستور کرد این درسته؟

نظر

رو آیپد 2 3g جواب نمیده؟

نظر

صبر کنید ..
                              X