اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با جیلبریک ایپد 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من فقط باید بتونم shsh رو برای 4.3.3 بگیرم ورژن فعلی 4.3 هستش.اما چطوری با tiny اخرین ورژن امتحان میکنم نمیشه!اینم پیامش:
    APPLE is NOT signing iPad2WIFI 4.3.3 (8J2) SHSH requests anymore. All you can do now is select CYDIA and hope that CYDIA has your SHSH saved. If not, there is nothing you can do.

نظر

نوشته اصلی توسط black.rose1370 نمایش پست ها
      میرم میگه فقط برای 4.3.3 خوب من shsh ندارم پس باید جیل کنم تا بتونم shsh بدست بیارم.تمام اینترنت رو گشتم که راهی برا جیل 4.3 پیدا کنم همه راه ها اپدیت شدند به همین jailbreakme.com خوب الان من nدو راه دارم:
      1.همین ورژن رو اپدیت کنم به 4.3.3 و جیلبریک کنم.اما بدون shsh چه طوری؟
      2.راه دوم اینه که 4.3 رو جیلبریک کنم بعد ishshit رو از سدیا نصب کنم shsh بگیرم و بعد اپدیت کنم به 4.3.3 و جیلبریک کنم.اما چه طوری 4.3 رو جیلبریک کنم؟
      shsh ربطی به جیلبریک نداره

نظر

من فقط باید بتونم shsh رو برای 4.3.3 بگیرم ورژن فعلی 4.3 هستش.اما چطوری با tiny اخرین ورژن امتحان میکنم نمیشه!اینم پیامش:
        Apple is not signing ipad2wifi 4.3.3 (8j2) shsh requests anymore. All you can do now is select cydia and hope that cydia has your shsh saved. If not, there is nothing you can do.
        نمی شه دیگه گرفت

نظر

APPLE is NOT signing iPad2WIFI 4.3.3 (8J2) SHSH requests anymore. All you can do now is select CYDIA and hope that CYDIA has your SHSH saved. If not, there is nothing you can do.
          سلام شما سرور tiny tss رو راه بنداز بعد با itune آپدید کن ببین جواب میده یا نه؟
          ویرایش توسط mrzed : https://i-phone.ir/forums/member/64232-mrzed در ساعت 24-07-2011, 04:39 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mrzed نمایش پست ها
            سلام شما سرور tiny tss رو راه بنداز بعد با itune آپدید کن ببین جواب میده یا نه؟
            میره تو ریکاوری و بعد میمونه.ریستور نمیشه به 4.3.3 نمیخوام برم رو 4.3.4 چون کلا جیل نمیشه

نظر

سلام فکر کنم شما از dfu مد توسط itune ریستور کنی ولی مطمئن نیستم
              دوستان اگر راهی بنظرشون میرسه راهنمایی کنن
              ویرایش توسط mrzed : https://i-phone.ir/forums/member/64232-mrzed در ساعت 25-07-2011, 08:52 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mrzed نمایش پست ها
                سلام فکر کنم شما از dfu مد توسط itune ریستور کنی ولی مطمئن نیستم
                دوستان اگر راهی بنظرشون میرسه راهنمایی کنن
                نه کلا نمیشه.tt server tiny راه میوفته ولی کو shsh 4.3.3?k نکته اینه به خاطر همین تو ریستور گیر میکنه

نظر

صبر کنید ..
                X