اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 5 BETA 4 و قابلیت های جدید این نسخه !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مگه وصل نیستید ؟

بله طی ریستور باید به نت وصل باشید !

نظر

شرمنده که خنگم
      حالا باید به نت پرسرعت وصل باشم یا فرقی نداره؟ چقدر طول میکشه؟؟؟؟

نظر

از نت استفاده نمیشه !
        فقط برای چک دستگاه و .. باید به نت وصل باشید
        پر سرعت باشه بهتره !

نظر

ببخشید چرا ایمیل های مت تو لاک اسکرین نشون داده نمیشه ؟

نظر

ببخشيد با اين كه به نت هم وصل هستم با نميشه چيز ديگه جز نت نياز نداره؟

نظر

ببخشيد با اين كه به نت هم وصل هستم باز نميشه چيز ديگه جز نت نياز نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط tttto نمایش پست ها
                ببخشيد با اين كه به نت هم وصل هستم باز نميشه چيز ديگه جز نت نياز نداره؟
                خیر،لازم نیست.

نظر

ميشه از همين بتا ٤ براي هميشه استفاده كرد يعني اگر نسخه نهايي بياد اين نسخه ها همچنان كارايي دارن؟

نظر

خیر
                    نسخه های بتا در یک زمان مشخص expire میشود !

نظر

سلام از مدیران خواهش می کنم یا اسم تایپیک رو تغییر بدین و بذارید مشکلات ios 5 beta یا به کاربرا بگید مطابق اسم تایپیک پیش برن یعنی در مورد ویژگیهای اون بگن و برای مشکلات یه تایپیک دیگه باز کنید تا آدم گمراه نشه

نظر

نوشته اصلی توسط massoodfjs نمایش پست ها
                        سلام از مدیران خواهش می کنم یا اسم تایپیک رو تغییر بدین و بذارید مشکلات ios 5 beta یا به کاربرا بگید مطابق اسم تایپیک پیش برن یعنی در مورد ویژگیهای اون بگن و برای مشکلات یه تایپیک دیگه باز کنید تا آدم گمراه نشه
                        دوست عزیر اگه کامل بخونی می بینی همه سوالات راجب ios5 beta4 هست و موضوع هم در همین راجب می باشد و طبق قانون سایت زدن عمل کردیم

نظر

خواهشا جواب این سوالات رو بدید
                          راهی هست الان که من ios5 beta4 هستم نرم افزارهایی که الان می ریزم روی گوشی بعد که نسخه نهایی امد و نصب کردم همین نرم افراها روی گوشی بمونه؟؟؟؟
                          و ایا میشه از همین نسخه های بتا بعدا به ios5 final رفت؟؟؟؟و میشه از خاصیت جدید گوشی که خودش در داخل خودش اپدیت کرد به نسخه نهایی رفت؟؟؟؟

نظر

خواهشا جواب این سوالات رو بدید
                            راهی هست الان که من ios5 beta4 هستم نرم افزارهایی که الان می ریزم روی گوشی بعد که نسخه نهایی امد و نصب کردم همین نرم افراها روی گوشی بمونه؟؟؟؟
                            و ایا میشه از همین نسخه های بتا بعدا به ios5 final رفت؟؟؟؟و میشه از خاصیت جدید گوشی که خودش در داخل خودش اپدیت کرد به نسخه نهایی رفت؟؟؟؟
                            اگه میخواید که نرم افزارهاتون بمونه،با آیتونز یه بک آپ بگیرید و به فاینال که رفتید،بک آپتونو ریستور کنید.ولی از طریق خود دستگاه،خیر.
                            بله امکانش هست که با Software Update به فاینال بیاید .
                            لطفا از دادن پست های اسپم خودداری کنید.
                            و پست تکراری خودتون رو هم حذف کنید.
                            ممنون.

نظر

اگر از خود app store گوشي برنامه دانلود كنم و نصب كنم چطوري upبگيرم؟

نظر

دوست عزیر اگه کامل بخونی می بینی همه سوالات راجب ios5 beta4 هست و موضوع هم در همین راجب می باشد و طبق قانون سایت زدن عمل کردیم
                                حرف شما درسته ولی دوست عزیز نوشته قابلیت نه مشکلات

نظر

صبر کنید ..
                                X