اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات lion

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکلات lion

سلام
    هممون یه جورایی به snow leopard وابسته شدیم و تغییر یه سری چیزا مثل Back/Forward و Scroll واقعا کار رو سخت کرده!
    خواهشا در این تاپیک مشکلاتی که با این سیستم دارید رو بگید و از مدیران و با تجربه های سایت هم خواهش دارم در صورت امکان پاسخگو باشن
    من خودم با این scroll که برعکس شده مشکل دارم راهی هست به حالت عادی برگرده؟!
    من چون از magic mouse استفاده میکنم دیگه نمیتونم وقتی مثلا از یه فلدر در mac به صفحه بعد میرم با کشیدن 2 انگشت به صفحه قبلی برگردم چون این حرکت در lion تبدیل شده به جا به جایی میان برنامه های fullscreen!
    اگر برای این ۲ مشکلی که دارم راه حلی هست ممنون میشم راهنمایی کنید

راستی یه مشکل دیگه که بد جوری رو مخه!
    قابلیت auto correction از رو iDevice ها به Mac os lion اومده! چجوری میشه غیر فعال کردش؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط shayan نمایش پست ها
      سلام
      هممون یه جورایی به snow leopard وابسته شدیم و تغییر یه سری چیزا مثل Back/Forward و Scroll واقعا کار رو سخت کرده!
      خواهشا در این تاپیک مشکلاتی که با این سیستم دارید رو بگید و از مدیران و با تجربه های سایت هم خواهش دارم در صورت امکان پاسخگو باشن
      من خودم با این scroll که برعکس شده مشکل دارم راهی هست به حالت عادی برگرده؟!
      من چون از magic mouse استفاده میکنم دیگه نمیتونم وقتی مثلا از یه فلدر در mac به صفحه بعد میرم با کشیدن 2 انگشت به صفحه قبلی برگردم چون این حرکت در lion تبدیل شده به جا به جایی میان برنامه های fullscreen!
      اگر برای این ۲ مشکلی که دارم راه حلی هست ممنون میشم راهنمایی کنید
      System Preferences/ Mouse/ Scroll Direction Natural

نظر

نوشته اصلی توسط shayan نمایش پست ها
        راستی یه مشکل دیگه که بد جوری رو مخه!
        قابلیت auto correction از رو iDevice ها به Mac os lion اومده! چجوری میشه غیر فعال کردش؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        System Preferences/Language and text/ text/ correct spelling automatically

نظر

سلام
          دوستان من یه مشکل عجیب با ical پیدا کردم اینکه در تاریخ ۲۲ مارس 22 march توی all-day نمتونم event درست کنم یا می پره به روز بعد یا روز قبل
          خلاصه رفتم مجددا به اسنو لوپارد البته بصورت clean install بعد دوباره لایون اما باز مشکل سرجاشه
          عزیزان یه لطفی بکنند ببینند که آیا شما هم این مشکل رو دارید یا نه و در صورت امکان آیا راه حل دیگه ای می شه پیدا کرد؟
          متشکر

نظر

اقا من upgrade کردم

شما هم به این مشکلات بر خوردین :

1- داغ شدم لپتاپ به میزان ۱۰درجه بیشتر از اسنو لپارد
            2-مصرف زیاد باتری (تو اسنو لپارد ۴ساعت طول میکشید الان ۲ ساعته تموم میشه
            3-و اینکه من خیلی اینو دوس داشتم که فولدارهارو با pinch ترک پد میتونستم راحت تغییر سایز بدم (با پہنچ ترک پد سایزشون بزرگ کوچیک کنم ) ولی الان نمیشه این خیلی برام مهمه راهنماییم کنین لطفا

ممنون
            ویرایش توسط pashnetala : https://i-phone.ir/forums/member/39518-pashnetala در ساعت 23-07-2011, 12:35 AM

نظر

نوشته اصلی توسط pashnetala نمایش پست ها
              اقا من upgrade کردم

شما هم به این مشکلات بر خوردین :

داغ شدم لپتاپ به میزان ۱۰درجه بیشتر از اسنو لپارد

و اینکه من خیلی اینو دوس داشتم که فولدارهارو با pinch ترک پد میتونستم راحت تغییر سایز بدم (با پہنچ ترک پد سایزشون بزرگ کوچیک کنم ) ولی الان نمیشه این خیلی برام مهمه راهنماییم کنین لطفا

ممنون
              منظورتون با سه انگشت تغییر سایز و دراگ کردن
              در تنظیمات تراک پد برید قابل فعال کردن هست

نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
              سلام
              دوستان من یه مشکل عجیب با ical پیدا کردم اینکه در تاریخ ۲۲ مارس 22 march توی all-day نمتونم event درست کنم یا می پره به روز بعد یا روز قبل
              خلاصه رفتم مجددا به اسنو لوپارد البته بصورت clean install بعد دوباره لایون اما باز مشکل سرجاشه
              عزیزان یه لطفی بکنند ببینند که آیا شما هم این مشکل رو دارید یا نه و در صورت امکان آیا راه حل دیگه ای می شه پیدا کرد؟
              متشکر
              من مشکلی ندارم

i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

iCloud واسه لیون هنوز نیومده ؟ از کجا بفهمم که ورژن نهایی لیون رو نصب کردم چون قبلا GM رو نصب کرده بودم حلا که نسخه نهایی رو نصب کردم هیچ تغییری ندیدم فقط آپدیت آیتونز ۱۰.۴ که قبلا نصب کرده بودم از بین رفته بود و مجبور شدم از دوباره آپدیت کنم

نظر

[quote=roozbeh7000;437627]منظورتون با سه انگشت تغییر سایز و دراگ کردن
                  در تنظیمات تراک پد برید قابل فعال کردن هست

منظور من چیز دیگه هست

تغییر سایز ایکون ها هست

که سرچ کردم و این اپشن از لاین برداشته شده

ممنون

در مورد داغ کردن لپ تاپ چی ؟ نسبت به اسنو لپارد ؟؟؟

و طولانی شدن سرعت بوت؟؟

نظر

خوب وجود یک سری باگ طبیعی هست . بزارید در آپدیت های بعد مشکلات حل خواهد شد
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

سلام
                      چرا من نمي تونم از بك آپ هاي گرفته شده توي اسنو لئوپارت در برنامه تايم ماشين استفاده كنم؟

نظر

بچه ها من ۲ تا هارد اکسترنال WD My Book دارم که هر دوتاشونم NTFS هستن ... هیچکدوم رو باز نمیکنه !*... کسی میدونه باید چیکار کرد ؟!

نظر

توی snow leopard زیر هر folder که باز میکردی مینوشت مثلا 15item
                          حالا تو lion چیکار کنیم این برگرده؟!

نظر

نوشته اصلی توسط scornix نمایش پست ها
                            بچه ها من ۲ تا هارد اکسترنال wd my book دارم که هر دوتاشونم ntfs هستن ... هیچکدوم رو باز نمیکنه !*... کسی میدونه باید چیکار کرد ؟!
                            منم همین مشکلو دارم هاردمو نمی تونم ببینم و همچنین درایو بوتکمپ لطفا کسی راهنمایی کنه

نظر

با سلام
                              من دوتا مشکل دارم با لاین :
                              1-درصد باطری رو 96% میزنه درحالی که شارژه کامله
                              2-شیر کردن اینترنت با وای فای ، کار نمی کنه و یا سرعتش کمه
                              لطفا راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                              X