اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایا برنامه نویسی برای اپل درامدزا هست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ایا برنامه نویسی برای اپل درامدزا هست

با سلام به همه دوستای عزیزم بچه ها من همه کارو زندگی و تعطیل کردم و افتادم دنبال برنامه نویسی برای اپل البته تا الان من تجربه کار با سیستم های مک رو نداشتم و تازه میخوام مک بوک پرو بگیرم
    حالا سوالم اینه که با برنامه نویسی برای دیوایس های اپل میشه به جایی رسید و یا میشه درامد داشته باشی
    این قضیه برام خیلی مهمه میدونید من زندگیم به این بستگی داره اگر اینجا رو اشتباه برم شکستی میخورم که دیگه تا اخر عمرم نمیتونم جبرانش کنم و تو حسرتش میمونم.امیدوارم منظورم و گرفته باشین اگرم نه که برم دنبال یه کار دیگه من کلا ۱ سال یا ۱،۵ سال وقت دارم .البته امیدوارم که همینم وقت داشته باشم
    ممنون

نه عزیز برو دنبال یه کار دیگه

نظر

به نظر بند هر کاری را به صورت حرفه ای و کامل پیش برید در آمدزا هستش بستگی به پشتکار خودتان داره

نظر

اگر قبلا برنامه نویسی کار کردید به نظر من می تونید موفق باشید ، البته باید خلاقیت هم داشته باشید وگرنه نه...

نظر

ممنون از همه دوستانی که پاسخ دادن.
          نه من تا حالا برنامه نویسی نکردم و تازه میخوام شروع کنم .

نظر

ببین باید فکر اقتصادیت هم خوب باشه و از همه مهمتر!
            بستگی داره چی بنویسی و کجا و چه جوری تبلیغ کنی!
            اما من میگم ریسک بزرگی داری میکنی!
            زندگیت رو بر اساس یه چیز قرار نده!
            اما همون طور که دوستان گقتن:

هر کاری را به صورت حرفه ای و کامل پیش برید در آمدزا هستش بستگی به پشتکار خودتان داره!

نظر

ببینید ۱ سال پیش اعلام شد بازی Doodle jump در آیتونز ۱۰۰ میلیون بار دانلود شده
              خوب همه میدونیم که اگر کمی حرفه ای به قضیه نگاه کنید این بازی خیلی حرفه ای نیست ولی ایده خیلی مهمه
              با حساب ساده میشه گفت تا ۱ سال پیش این بازی ۱۰۰ میلیون دلار ( با قیمت ۱ دلار این بازی ) درآمده داشته
              اپل هم ۷۰ درصد این مقدار رو به برنامه نویس میده
              پس با این حساب یک برنامه نویس با ساخت یک بازی ساده ولی خلاقانه ۷۰ میلیون دلار درآمد داشته
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط truculent نمایش پست ها
                ببین باید فکر اقتصادیت هم خوب باشه و از همه مهمتر!
                بستگی داره چی بنویسی و کجا و چه جوری تبلیغ کنی!
                اما من میگم ریسک بزرگی داری میکنی!
                زندگیت رو بر اساس یه چیز قرار نده!
                اما همون طور که دوستان گقتن:

هر کاری را به صورت حرفه ای و کامل پیش برید در آمدزا هستش بستگی به پشتکار خودتان داره!
                ممنون از همه دوستان
                منظورتون از اینکه گفتین فکر اقتصادیت هم خوب باشه چیه البته تو زمینه برنامه نویسی منظورمه
                به یه نکته دیگه هم اشاره کردین و گفتین کجا و چطوری تبلیغ کنید . در این رابطه بیشتر توضیح میدین
                من به جز ایتونز تبلیغ برنامه و بازی هارو جای دیگه ای ندیدم

نظر

مثلا می تونید دو نسخه از زازی منتشر کنید یکی light یه صورت free و یکی کامل اونم نه خیلی گرون مثلا ۱ دلار.
                  تبلیغ هم اگر توی سایت های بزرگ خبری مثل redmondpie و.... یا سایت هایی که review می نویسند برنامه رو معرفی کنند خیلی تاثیر داره.

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                    ببینید ۱ سال پیش اعلام شد بازی Doodle jump در آیتونز ۱۰۰ میلیون بار دانلود شده
                    خوب همه میدونیم که اگر کمی حرفه ای به قضیه نگاه کنید این بازی خیلی حرفه ای نیست ولی ایده خیلی مهمه
                    با حساب ساده میشه گفت تا ۱ سال پیش این بازی ۱۰۰ میلیون دلار ( با قیمت ۱ دلار این بازی ) درآمده داشته
                    اپل هم ۷۰ درصد این مقدار رو به برنامه نویس میده
                    پس با این حساب یک برنامه نویس با ساخت یک بازی ساده ولی خلاقانه ۷۰ میلیون دلار درآمد داشته
                    روزبه جان کی گفته که حرفه ای نیستش همون استفاده از framework های cocos2d خودش حرفه ای بودن میخواد

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
                      مثلا می تونید دو نسخه از زازی منتشر کنید یکی light یه صورت free و یکی کامل اونم نه خیلی گرون مثلا ۱ دلار.
                      تبلیغ هم اگر توی سایت های بزرگ خبری مثل redmondpie و.... یا سایت هایی که review می نویسند برنامه رو معرفی کنند خیلی تاثیر داره.
                      توی یک Forum خارجی خوندم Apple دیگه ورژن Lite ثبت نمیکنه.
                      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط FaridRashidi نمایش پست ها
                        روزبه جان کی گفته که حرفه ای نیستش همون استفاده از framework های cocos2d خودش حرفه ای بودن میخواد
                        منظور من از حرفه ای در مقابل بازی هایی مثل 9mm یا backstab هست دوست عزیز
                        i-phone.ir
                        The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط e h s a n نمایش پست ها
                          توی یک forum خارجی خوندم apple دیگه ورژن lite ثبت نمیکنه.
                          دوستان کسی این رو تایید میکنه؟!

نظر

برنامه نویسی برای سیدیا چقدر متفاوت هست با برنامه نویسی تو اپل . ایا نرم افزار خود برنامه نویسی هم متفاوت هست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط h_r_v نمایش پست ها
                              دوستان کسی این رو تایید میکنه؟!
                              این بحث قبلا برای Mac app store مطرح شده بود نه app store
                              i-phone.ir
                              The Best or Nothing

نظر

صبر کنید ..
                              X