اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گیر کردن در حالت recovery و نداشتن سیستم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گیر کردن در حالت recovery و نداشتن سیستم

سلام
    من اومدم ایفون 4 رو از ios 5 دانگرید کنم به 4.3.3 قبلا هم این کارو کرده بودم.مثل قبل انجام دادم کارمو ولی نشد.رفتم و این کارو کردم:
    آموزش دانگرید از iOS 4.3.4 به 4.3.3 تا 4.3 در آیفون و آیپد و آیپاد تاچ
    همچی داشت درست می شد که یه دفعه اینترنت و چی چی انم قطع شد و از اون موقع تا حالا هر کاری می کنم از recovery mode نمی آد بیرون.چی کار کنم؟یکی کمک کنه........
    I Am What I Am

نوشته اصلی توسط F0X
    از تايني و فيكس ريكاوري هم استفاده كردي نشد؟

" Tapataking مصطفي "
    ممنون.از یه راه دیگه حل شد.چند تا خط دیگه رو توی فایل host اضافه کردم درست شد.ولی نمی دونم این دو تا چین.چی هستند؟
    I Am What I Am

نظر

میشه بگین چطوری درست شد؟؟
      منم همین مشکل رو دارم و گیر میکنه تو ریکاوری و با هیچی بیرون نمیاد!

نظر

من میخواستم اپگرید کنم به این مشکل برخورد کردم کسی راهی پیدا نکرده ؟

نظر

من هم این مشکل رو دارم .....

نظر

من توی فایل هاستم بجز اون خط های اصلی که عکساشم هست حدود 200 تا خط دیگه داشتم که چیزای دیگه نوشته شده بود اونل رو پاک کردم درست شد..
            I Am What I Am

نظر

سلام من یه گوشی ایفون4 بابام برام از کره خرید.اولش ریجستر نبود دادم ریجستر کردن.یه 2 روزی کار کرد.دیشب یه دفعه رفتم دیدم خاموش شده و اصلا روشن نمیشه.وقتی دکمه پاور رو میگیرم ارم اپل میاد ولی گوشی روشن نمیشه.اخه چش شده؟ دکمه home va power رو هم گرفتم اونم ارم اپل میادو هیچ.به شارژم زدم عکس usb میاد و مینویشه i tunes.
              خیلی ناراحتم چیکار کنم?

نظر

نوشته اصلی توسط mina002 نمایش پست ها
                سلام من یه گوشی ایفون4 بابام برام از کره خرید.اولش ریجستر نبود دادم ریجستر کردن.یه 2 روزی کار کرد.دیشب یه دفعه رفتم دیدم خاموش شده و اصلا روشن نمیشه.وقتی دکمه پاور رو میگیرم ارم اپل میاد ولی گوشی روشن نمیشه.اخه چش شده؟ دکمه home va power رو هم گرفتم اونم ارم اپل میادو هیچ.به شارژم زدم عکس usb میاد و مینویشه i tunes.
                خیلی ناراحتم چیکار کنم?
                برنامه ی تاینی آمبرلا رو روی لپ تاپتون نصب کنین. گوشی رو به لپتاپ وصل کنین و روی
                Exit recovery
                کلیک کنید.

نظر

از iReb استفاده كنيد...

نظر

صبر کنید ..
                  X