اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكلات و مسائل پيرامون ساختن اكانت آي تونز !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نشد.. من تا الان و قبل از سیستم جدید سکیوریتی اپل ۳۰ تا اکانت ساختم .. الان هم آدرس درست (yellow page ) و هم چیز پی نمی شه... با آیتیونز جدید و کامپیوتر جدید هم اینکار و کردم!!!!

نظر

منم یه هفتس دارم سعی میکنم نمیشه که نمیشه همون please contact میده

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh
        بده من برات بسازم.
        http://www.i-phone.ir/forums/post655703-26.html
        ممنون ازت..حل شد.

جهت اطلاع دوستان..
        من چیذ پی .. رو عوض کردم..H*ot*spo*t باید برای سرور امریکا باشه...با آدرس کالیفورنیا درست شد

نظر

بچه ها من چیز پی ان ندارم و با س.ا.ک.س امتحان کردم نشد هیچ راهی نداره بتونم با همین کارم رو راه بندازم ؟
          در ضمن من تو یه رستوران که وای فای داشت سعی کردم اکانت بسازم ولی اون قسمت آخرش که باید چندتا گزینرو انتخاب کنی هرچی none رو انتخاب میکردم و جای گیفت کارت رو خالی میزاشتم بازم ارور میداد میدونید علتش چی بوده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Alreza_ete نمایش پست ها
            بچه ها من چیز پی ان ندارم و با س.ا.ک.س امتحان کردم نشد هیچ راهی نداره بتونم با همین کارم رو راه بندازم ؟
            در ضمن من تو یه رستوران که وای فای داشت سعی کردم اکانت بسازم ولی اون قسمت آخرش که باید چندتا گزینرو انتخاب کنی هرچی none رو انتخاب میکردم و جای گیفت کارت رو خالی میزاشتم بازم ارور میداد میدونید علتش چی بوده ؟
            چیز پی ... یا هر چیز دیگش مهم نیست. فقط باید سرور با کشوری که انتخاب می کنید یکی باشه و اینکه اطلاعاتتون نباید متضاد باشه.
            بهتره از یک منبع استفاده کنید:
            US Yellow Pages

نظر

پس این لرور برا چیه
              من چیز پی ان امریکا حالا از کجا پیدا کنم ؟

نظر

یه سوال دارم
                ژور می شه ایمیلی که قبلاً برای ساخت اکانت لستفاده کردیم رو غیر فعال کرد و بعد دوباره با همو ایمیل اکانت بسازیم
                چون با این یمیل ارور می ده

نظر

نوشته اصلی توسط mahsabsb نمایش پست ها
                  یه سوال دارم
                  ژور می شه ایمیلی که قبلاً برای ساخت اکانت لستفاده کردیم رو غیر فعال کرد و بعد دوباره با همو ایمیل اکانت بسازیم
                  چون با این یمیل ارور می ده
                  یه آدرس ایمیل آشغالی ولی واقعی رو جایگزین این آدرس ایمیل کن تا این آزاد بشه

نظر

سلام من پسورد اپل id رو فراموش کردم در زمان ساخت هم یادم نیست چه ایمیلی دادم باید چکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط f0x نمایش پست ها
                      یه آدرس ایمیل آشغالی ولی واقعی رو جایگزین این آدرس ایمیل کن تا این آزاد بشه
                      چطور می شه این کارو کرد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mahsabsb نمایش پست ها
                        چطور می شه این کارو کرد ؟
                        یک ایمیل بسازید و آدرس اونو بجای Master id وارد کنید.
                        بعد وارد ایمیل بشید و Verify کنید.
                        حالا اکانت شما با این ایمیلل match شده و میتونید از ایمیل اصلی خودتون برای اکانت جدید استفاده کنید.

نظر

سلام
                          من دیشب اومدم روی یک ایپد جدید اکانت ایتونز بسازم
                          طبق معمول همیشه وارد اپ استور شدم و یک برنامه مجانی را انتخاب کردم و انتخاب ساخت اکانت جدید و .... کردیت کارت رو هم none انتخاب کردم
                          تا به مرحله وارد کردن ادرس رسیدم که همون ادرسی رو که برای اکانت خودم داده بودم دادم. اما وقتی نکست رو زدم هی میگه شما با شرکت اپل تماس بگیرید!
                          هیچ ایراد دیگه ای هم نمیگیره! گفتم شاید مال این باشه که قند شکن خاموشه روشن کردم و از اول انجام دادم باز هم همون ایراد رومیگیره
                          بنظرتون مشکل از چیه ؟ و چکار کنم؟

نظر

مجددا از اول اکانت رو بسازید اگه نشد باید با اپل ساپورت تماس بگیرید. اخیرا این مشکل برای خیلی ها پیش اومده. اکانته ایمیلتون رو هم چک کنید که کشور ایران نباشه.

نظر

ممنون به چه صورت باید با ساپورت اپل تماس بگیرم؟

نظر

وب سایته اپل، تبه ساپورت. ما بقی قدم به قدم گفته شده است یولداش

نظر

صبر کنید ..
                                X