اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بررسی تخصصی Mac OS X Lion

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام و خسته نباشید
    ورژن سیستم snow leopard 10.6.8 میباشد میخواستم بدونم میشه mac lion رو به جاش نصب کرد.

cpu 2.4 core duo , 4GB ram , NVIDIA 256MB

نظر

نوشته اصلی توسط araz.nazli نمایش پست ها
      سلام و خسته نباشید
      ورژن سیستم snow leopard 10.6.8 میباشد میخواستم بدونم میشه mac lion رو به جاش نصب کرد.

cpu 2.4 core duo , 4GB ram , NVIDIA 256MB

بله،
      شما میتونید آپدیت کنید.
      باید نسخه ۱۰.۷ رو داشته باشید

نظر

ببخشيد دوست عزيز من تازه وارد هستم ميشه بيشتر توضيح بدين منظور از نسخه ١٠.٧ چيه؟با آپديت شدن به مك ليون تبديل ميشه در ضمن نسخه شير كوهي رو هم ميشه نصب كرد در آخر سيستم افت سرعت پيدا نميكنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط araz.nazli نمایش پست ها
          ببخشيد دوست عزيز من تازه وارد هستم ميشه بيشتر توضيح بدين منظور از نسخه ١٠.٧ چيه؟با آپديت شدن به مك ليون تبديل ميشه در ضمن نسخه شير كوهي رو هم ميشه نصب كرد در آخر سيستم افت سرعت پيدا نميكنه؟
          ۱۰.۷ اولین نسخه لاین هست.
          ۱۰.۸ هم اولین نسخه شیر کوهی.
          با آپدیت به شیر کوهی هم بستگی به سخت افزارتون داره!(هرچی قدیمی تر ، کمی کند تر)
          ولی در کل خوبه.

نظر

من الان دقیق ۱۰.۶.۸ دارم
            چطور باید آپگرید کنم بع ۱۰.۷؟
            چون توی اپ استور قبلا خریده بودم مثل این پاک شده از اپ استور و دانلود نمیشه
            چه باید کرد؟

نظر

سلام لطف میکند لینک دانلودmac osx lion final را در سایت قرار دهید چون از هر سایتی که گرفتم مشکل داشت وتنها سایت معتب فقط سایت شماست . ممنونم

نظر

حالا همه آپدیتا یه طرف آپدیت ویندوز10 هم یه طرف اصلا نمیشه غیرقعالش کرد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نظر

صبر کنید ..
                X