اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بررسی تخصصی MacBook AIR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بررسی تخصصی MacBook AIR

امروز مک بوک ایر جدید معرفی شد
    تو این تایپیک بررسی تخصصی اون رو میگم.
    با عرض معذرت جای دیگه ای پیدا نکردم!

پردازنده های Intel Core i5 وIntel Corei7
    هم اکنون مک بوک ایر ها با پردازنده های جدید شرکت اینتل عرضه میشود.که ۲،۵ برابر سریعتر از قبل هستند. سری های Core i5 با سرعت۱،۷GHZ و Core i7 با سرعت ۱،۸GHZ عرضه میشوند.اینبار مموری های این نوت بوک DDR 3 هستند.
    با سایز ۱۱ اینچ این نوت بوک جدید :

ساین بنچ۱۱ ۲،۵ برابر سریعتر

آی فوتو ۱۱ ۲،۳ برابر سریعتر

مت متیکا ۸ -۲،۲ برابر سریعتر

و با سایز ۱۳ اینچ این نوت بوک :

ساین بنچ ۱۱ ۱،۹ برابر سریعتر

آی فوتو ۱۱ ۱،۸ برابر سریعتر

مت متیکا ۸ ۱،۶ برابر سریعتر

Flash Storage سریعتر

مثل گذشته این نوک بوک نیز از حافظه فلش استفاده میکنه اما سریعتر! تا ۲برابر سریعتر هست.

این مک بوک ها با همان حجم ۱۲۸ گیگ و ۲۵۶ گیگ عرضه میشه! حافظه فلش امکانات جالبی نسبت به SSD یا HDD داره که یکی از اونها سرعت هست که در سرعت بوت شدن و راحتی استفاده تاثیر مهمی دارد این حافظه ها باعث نازک تر شدن محصول نیزمیشود .
    پورت بسیار قدرت مند TunderBolt

این پورت رو که در مک بوک پروها و آی مک ها دیده اید و هم اکنون در مک بوک ایر ها میبینید.سرعت بسیار بالای ۱۰ گیگابیت بر ثانیه!که از فایر ویر ۸۰۰ -۱۲ بار سریعتر و ۲۰ بار سریعتر از USB ۲.۰ اطلاعات رو سریعتر انتقال میدهد!
    علاوه بر این شما میتونید از این پورت برای نمایش تصویر و فیلم بر روی نمایشگر های مخصوص اپل نیز استفاده کنید.

ترکپد ملتی تاچ

وجود ترکپد های مولتی تاچ مه اکنون دیگه بخشی از محصولات اپل شده!در واقع این راحت ترین و بهترین راه برای استفاده لذت بخش از کامپیوتر است و چیز دیگه ای این توانایی رو به خوبی نمیتونه عهده دار بشه!مولتی تاچ ترگپد ار شیشه یک تیکه ساخته شده که هیچکونه دکمه ای در کناره های ان وجود نداره وکل ترکپد یک دکمه بزرگ است و با استفاده از گسچر های لایون این ترکپد مک بوک ایر را خیلی بهتر و دلچسب تر از قبل میکند!

نور پس زمینه ی کیبرد!!

بالاخره پس انتظار فراوان اپل این نوع کیبرد رو که در مک بوک پرو ها دیده میشد به مک بوک ایر اورد!دیگه نیاز نیست که توی هواپیما در حالتی که روشنایی وجود نداره هی خم و راست بشین تا یه دکمه رو پیدا کنید با این ویژگی هر دکمه میدرخشه و هم چنین میزان درخشندگی اون رو هم میشه یا دکمه هایی که روی کیبرد هست کم و زیاد کنید.اگر به شکل دقت کنید در کیبرد از چپ به راست دکمه ۵ با همه ی مک بوک ها فرق داره که برای لانچ پد طراحی شده که جای دکمه داشبورد در مک بوک های قدیی رو گرفته!اندازه این کیبرد با کیبرد مک بوک پرو ها تفاوتی نداره البته در ۱۳ اینچ ولی اندازه ترکپد همون هست!

باتری که یک روز برای شما کارایی داره و یک ماه برای شما استند بای وای میسته

این باتری ها که از سال پیش وارد مک بوک ایر شد و به خاطر وجود مادر برد کوچک و حافظه فلش بود.این نوع باتری تا ۵ ساعت در مدل ۱۱ اینچ و ۷ ساعت در مدل ۱۳ اینچ شما میتونید لپ تاپ رو ببندید و یک روز-یک هفته-وحتی یک ماه دیگه بر گردید و دوبار مک بوک ایر عین گذشته بیدر میشه بدون هیچ تاخیر در واقع زمان در کنار شماست و در درون مک بوک ایر!

تماس فیس تایم با کیفیت HD نیز با این مک بوک امکان پذیره و جالب اینجاست که این دوربین از همیشه کوچکتر است حتی از دوربین iPhone 4 !

بدنه یونی بادی یک تکه(Uni Body)

همونطور که تو شکل میبینید قیافه ی این سری جدید از مک بوک ایر تفاوت چندانی با سری قبلی ۲۰۱۰ نداره ومثل اون از بدنه یونی بادی استفاده میکنه. یونی بادی به بدنه گفته میشه که از یک تکه آلومینیم ساخته شده کل این لپتاپ از این ۳ تکه ساخته شده :
    ۱-تکه ی نمایشگر
    ۲-تکه ی بدنه اصلی که مادر برد در اون قرار داره
    ۳- تکه ی باتری
    منضور از یونی بادی اون نیست که کاملا یک تکه باشه و هیچ راهی به بیرون نباشه الان تو این مدل باتری پرس هست روی مادر برد و نمایشگر نیز کلا یک تیکه هست!

و حالا مک بوک ایر های جدید که با لایون عرضه میشن عضو مهمی از خانواده لایون شدند

ویرایش توسط diabyte : https://i-phone.ir/forums/member/48692-diabyte در ساعت 21-07-2011, 12:43 PM

کسی نظری نداره که بگه؟

نظر

تومکبوک ایر های جدید dsمموری ساپورت می شه؟

نظر

نوشته اصلی توسط vhd company نمایش پست ها
        تومکبوک ایر های جدید dsمموری ساپورت می شه؟

درود
        بله
        مدل های 13 اینچی مجهز به پورت sd هستند.

نظر

نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
          کسی نظری نداره که بگه؟

فقط بگم که فوق العاده است.
          من که دارم می گیرمش.
          مگر اینکه دلیل قانع کننده ای پیدا کنم و Pro بگیرم.

نظر

از این پس، مک بوک ایر های جدید اپل با همان قیمتی به فروش خواهند رفت
            که زمانی در اختیار مک بوک های استاندارد بود. اپل به خاطر ایرهای جدید مک بوک کشت.
            اپل نسخه جدید نوت بوک های فوق العاده باریک و سبک خود یعنی MacBook Air را به
            سخت افزار قوی تر و پورت Thunderbolt ارتقا داد. سری جدید MacBook Air با
            پردازنده های Core i5 و Core i7 از خانواده Sandy Bridge اینتل و کی برد با نور پس زمینه
            تولید شده است. نورپس زمینه کی برد باعث راحتی کار در محیط های کم نور و تاریک می شود.

قیمت گذاری اپل برای نسخه جدید ایر نیز کار را برای رقیبان خود مشکل تر می*کند

نظر

من خیلی علاقه دارم به خرید این ولی تنها چیزی که اذیتم می کنه گرافیک ضعیفش هست!!!!
              تاحالا reviewای از گرافیکش انجام نشده؟

نظر

گرافیکش همچینم ضعیف نیست برای یه نوت بوک سبک وزن
                اینم یه تست تو بازی های مختلف :
                Intel HD Graphics 3000 - Notebookcheck.net Tech

نظر

دوستان از اين پس مك بوك پرو هاي كه توليد ميشن هم با os x lion
                  عرضه ميشن ؟

نظر

من سری پارسال رو دارم
                    واقعا راضیم
                    با اینکه سی پی یو 1.4 دارم ولی هنوز کم نیورده
                    گرافیک هم که خیلی عالی
                    در حدی که مثلا فوتبال و اینا که به راحتی تمام بازی میکنم و بازی هایی مثل کراسیس 2 با کمی کندی مواجه میشه ولی بازم اگر روی مدیوم بزاری میشه راحت بازی کرد
                    سری چدید هم اصلا منو قانع نمیکنه که تعویض کنم
                    چون من واقعا با گرافیک لپ تاپم خیلی حال میکنم
                    توی این سایت هم : Notebook / Laptop Reviews and News - Notebookcheck.net اگر ببینید تقریبا 2 برابر سری جدید هست گرافیک قدیمی ها

نظر

نوشته اصلی توسط DOLT نمایش پست ها
                      من سری پارسال رو دارم
                      واقعا راضیم
                      گرافیک هم که خیلی عالی
                      در حدی که مثلا فوتبال و اینا که به راحتی تمام بازی میکنم و بازی هایی مثل کراسیس 2 با کمی کندی مواجه میشه ولی بازم اگر روی مدیوم بزاری میشه راحت بازی کرد
                      توی این سایت هم : Notebook / Laptop Reviews and News - Notebookcheck.net اگر ببینید تقریبا 2 برابر سری جدید هست گرافیک قدیمی ها
                      آره منم ران شدن Crysis 2 رو دیدم توی ایر های سری قبل.
                      امیدوارم اینا هم بکشن
                      آخه دارم می گیرم

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                        فقط بگم که فوق العاده است.
                        من که دارم می گیرمش.
                        مگر اینکه دلیل قانع کننده ای پیدا کنم و Pro بگیرم.
                        نظر شما محترمه ولی بسته به نیازتون انتخاب کنید من هم میخواستم Air بگیرم ولی موقعی که رفتم واسه قیمت فروشنده که دوست برادرم بود گفت تو که میخوایی جیلبریک اینا بکنی Pro به دردت میخوره ولی ایر مسافرتی هست!
                        در ضمن Air پورت شبکه فایز وایر و CD ram نداره! مشکلش همینه من الان پرو گرفتم خیلی قدرتش زیاده!

ولی تصمیم با خودتون ه

نظر

نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                          نظر شما محترمه ولی بسته به نیازتون انتخاب کنید من هم میخواستم Air بگیرم ولی موقعی که رفتم واسه قیمت فروشنده که دوست برادرم بود گفت تو که میخوایی جیلبریک اینا بکنی Pro به دردت میخوره ولی ایر مسافرتی هست!
                          در ضمن Air پورت شبکه فایز وایر و CD ram نداره! مشکلش همینه من الان پرو گرفتم خیلی قدرتش زیاده!

ولی تصمیم با خودتون ه

شما کدوم مدل Pro رو گرفتی؟
                          قیمتش چند؟
                          می خوای دقیقا باهاش چه کارا بکنی؟
                          چه انتظاری ازش داری؟
                          وزنش زیاد نیست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط dolt نمایش پست ها
                            من سری پارسال رو دارم
                            واقعا راضیم
                            گرافیک هم که خیلی عالی
                            توی این سایت هم : notebook / laptop reviews and news - notebookcheck.net اگر ببینید تقریبا 2 برابر سری جدید هست گرافیک قدیمی ها
                            گرافیک شما دوبرابر سری جدید هست؟؟ مگه چیه مدلش؟

نظر

تبدیل Thunderbolt به LAN داریم برای Air ؟
                              USB به LAN که زیاد جالب نیست.

نظر

صبر کنید ..
                              X