اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بررسی تخصصی MacBook AIR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط denudate نمایش پست ها
    گرافیک شما دوبرابر سری جدید هست؟؟ مگه چیه مدلش؟
    سری قدیم nvidida 320m هستند
    توی همون سایت نوت بوک چک میتونید مقایسه کنید

توی این لینک : Intel HD Graphics 3000 - Notebookcheck.net Tech
    در قسمت بازی ها کامپیر را بزنید
    خواهید که 320 از 25 تا 80 درصد در بازی ها و شرایط مختلف از اینتل 3000 بهتر عمل میکند

نظر

نوشته اصلی توسط k1_khfan نمایش پست ها
      دوستان از اين پس مك بوك پرو هاي كه توليد ميشن هم با os x lion
      عرضه ميشن ؟
      دوستان جواب من رو نميديد؟

نظر

نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
        امروز مک بوک ایر جدید معرفی شد
        تو این تایپیک بررسی تخصصی اون رو میگم.
        با عرض معذرت جای دیگه ای پیدا نکردم!

پردازنده های Intel Core i5 وIntel Corei7
        هم اکنون مک بوک ایر ها با پردازنده های جدید شرکت اینتل عرضه میشود.که ۲،۵ برابر سریعتر از قبل هستند. سری های Core i5 با سرعت۱،۷GHZ و Core i7 با سرعت ۱،۸GHZ عرضه میشوند.اینبار مموری های این نوت بوک DDR 3 هستند.
        با سایز ۱۱ اینچ این نوت بوک جدید :

ساین بنچ۱۱ ۲،۵ برابر سریعتر

آی فوتو ۱۱ ۲،۳ برابر سریعتر

مت متیکا ۸ -۲،۲ برابر سریعتر

و با سایز ۱۳ اینچ این نوت بوک :

ساین بنچ ۱۱ ۱،۹ برابر سریعتر

آی فوتو ۱۱ ۱،۸ برابر سریعتر

مت متیکا ۸ ۱،۶ برابر سریعتر

Flash Storage سریعتر

مثل گذشته این نوک بوک نیز از حافظه فلش استفاده میکنه اما سریعتر! تا ۲برابر سریعتر هست.

این مک بوک ها با همان حجم ۱۲۸ گیگ و ۲۵۶ گیگ عرضه میشه! حافظه فلش امکانات جالبی نسبت به SSD یا HDD داره که یکی از اونها سرعت هست که در سرعت بوت شدن و راحتی استفاده تاثیر مهمی دارد این حافظه ها باعث نازک تر شدن محصول نیزمیشود .
        پورت بسیار قدرت مند TunderBolt

این پورت رو که در مک بوک پروها و آی مک ها دیده اید و هم اکنون در مک بوک ایر ها میبینید.سرعت بسیار بالای ۱۰ گیگابیت بر ثانیه!که از فایر ویر ۸۰۰ -۱۲ بار سریعتر و ۲۰ بار سریعتر از USB ۲.۰ اطلاعات رو سریعتر انتقال میدهد!
        علاوه بر این شما میتونید از این پورت برای نمایش تصویر و فیلم بر روی نمایشگر های مخصوص اپل نیز استفاده کنید.

ترکپد ملتی تاچ

وجود ترکپد های مولتی تاچ مه اکنون دیگه بخشی از محصولات اپل شده!در واقع این راحت ترین و بهترین راه برای استفاده لذت بخش از کامپیوتر است و چیز دیگه ای این توانایی رو به خوبی نمیتونه عهده دار بشه!مولتی تاچ ترگپد ار شیشه یک تیکه ساخته شده که هیچکونه دکمه ای در کناره های ان وجود نداره وکل ترکپد یک دکمه بزرگ است و با استفاده از گسچر های لایون این ترکپد مک بوک ایر را خیلی بهتر و دلچسب تر از قبل میکند!

نور پس زمینه ی کیبرد!!

بالاخره پس انتظار فراوان اپل این نوع کیبرد رو که در مک بوک پرو ها دیده میشد به مک بوک ایر اورد!دیگه نیاز نیست که توی هواپیما در حالتی که روشنایی وجود نداره هی خم و راست بشین تا یه دکمه رو پیدا کنید با این ویژگی هر دکمه میدرخشه و هم چنین میزان درخشندگی اون رو هم میشه یا دکمه هایی که روی کیبرد هست کم و زیاد کنید.اگر به شکل دقت کنید در کیبرد از چپ به راست دکمه ۵ با همه ی مک بوک ها فرق داره که برای لانچ پد طراحی شده که جای دکمه داشبورد در مک بوک های قدیی رو گرفته!اندازه این کیبرد با کیبرد مک بوک پرو ها تفاوتی نداره البته در ۱۳ اینچ ولی اندازه ترکپد همون هست!

باتری که یک روز برای شما کارایی داره و یک ماه برای شما استند بای وای میسته

این باتری ها که از سال پیش وارد مک بوک ایر شد و به خاطر وجود مادر برد کوچک و حافظه فلش بود.این نوع باتری تا ۵ ساعت در مدل ۱۱ اینچ و ۷ ساعت در مدل ۱۳ اینچ شما میتونید لپ تاپ رو ببندید و یک روز-یک هفته-وحتی یک ماه دیگه بر گردید و دوبار مک بوک ایر عین گذشته بیدر میشه بدون هیچ تاخیر در واقع زمان در کنار شماست و در درون مک بوک ایر!

تماس فیس تایم با کیفیت HD نیز با این مک بوک امکان پذیره و جالب اینجاست که این دوربین از همیشه کوچکتر است حتی از دوربین iPhone 4 !

بدنه یونی بادی یک تکه(Uni Body)

همونطور که تو شکل میبینید قیافه ی این سری جدید از مک بوک ایر تفاوت چندانی با سری قبلی ۲۰۱۰ نداره ومثل اون از بدنه یونی بادی استفاده میکنه. یونی بادی به بدنه گفته میشه که از یک تکه آلومینیم ساخته شده کل این لپتاپ از این ۳ تکه ساخته شده :
        ۱-تکه ی نمایشگر
        ۲-تکه ی بدنه اصلی که مادر برد در اون قرار داره
        ۳- تکه ی باتری
        منضور از یونی بادی اون نیست که کاملا یک تکه باشه و هیچ راهی به بیرون نباشه الان تو این مدل باتری پرس هست روی مادر برد و نمایشگر نیز کلا یک تیکه هست!

و حالا مک بوک ایر های جدید که با لایون عرضه میشن عضو مهمی از خانواده لایون شدند

ممنون از نقدت فقط ۲ تا مورد رو من تصحیح کنم:
        ۱) backlit در ایر های ۲ سری قبل هم موجود بود و فقط سری قبلی بود که نور پشت کیبورد نداشت
        ۲) face time HD مختص مک بوک پرو هست و ایر Facetime رو پشتیبانی میکنه نه Facetime HD چون دوربینش HD نیست.
        با تشکر
        من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
        I cannot put my finger on It now
        The Child is Grown , The Dream is Gone
        I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
          تبدیل Thunderbolt به LAN داریم برای Air ؟
          USB به LAN که زیاد جالب نیست.
          نه متاسفانه باید از هون external LAN adapter خود ایر استفاده کنید
          نوشته اصلی توسط k1_khfan نمایش پست ها
          دوستان جواب من رو نميديد؟
          بله با lion ارائه میشن
          من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

نظر

نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
            نظر شما محترمه ولی بسته به نیازتون انتخاب کنید من هم میخواستم air بگیرم ولی موقعی که رفتم واسه قیمت فروشنده که دوست برادرم بود گفت تو که میخوایی جیلبریک اینا بکنی pro به دردت میخوره ولی ایر مسافرتی هست!
            در ضمن air پورت شبکه فایز وایر و cd ram نداره! مشکلش همینه من الان پرو گرفتم خیلی قدرتش زیاده!

ولی تصمیم با خودتون ه
            ربطش با جلبریک رو متوجه نمی شم ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط lvladreaper نمایش پست ها
              ممنون از نقدت فقط ۲ تا مورد رو من تصحیح کنم:
              ۱) backlit در ایر های ۲ سری قبل هم موجود بود و فقط سری قبلی بود که نور پشت کیبورد نداشت
              ۲) face time hd مختص مک بوک پرو هست و ایر facetime رو پشتیبانی میکنه نه facetime hd چون دوربینش hd نیست.
              با تشکر
              یک مورد رو هم من اضافه کنم!
              ایر های سری قبل هم از رم ddr3 استفاده می کردند، البته با باس ۱۰۶۶، گویا ایر های جدید باس رو کرده ۱۳۳۳.

نظر

فقط مکبوک پرو ، به نظره من مکبوک پرو هم به اندازهٔ کافی* نازک هست ، من هیچوقت عملکرد رو فدای زیبایی* بیش از حد نمیکنم

نظر

سری جدید ایر ها تو هیچ چیز کمتر از پرو نداره حتی عملکرد. خصوصا اگه core i7 ـش رو خریده باشید
                  من الان هم پرو دارم هم ایر هم آی مک ! و تقریبا میشه گفت از پرو استفاده نمی کنم
                  ویرایش توسط lvladreaper : https://i-phone.ir/forums/member/326-lvladreaper در ساعت 31-07-2011, 12:39 AM

نظر

سری جدید ایر ها تو هیچ چیز کمتر از پرو نداره حتی عملکرد. خصوصا اگه core i7 ـش رو خریده باشید
                    دوست عزیز شما داری سی* پی* یو ۴ هسته*ای رو با ۲ هسته*ای مقایسه میکنی* ???

نظر

من هم سری جدیدشو دارم هم سری قدیمشو منظورم MC504LL/A هستش! به نظر من MC504LL/A بهتره چون علاوه بر کش بیشتر در cpu کارت گرافیک بسیار بسیار قوی تری هم داره! من جفتشونو تو بازی چک کردم MC504LL/A سر تر بود!

نظر

دوست عزیز سلام

من اخیرا یکدستگاه از ایرمک جدید (july 2011) تهیه کردم
                        نظر من هم به نظرات شما نزدیک است
                        در حال حاضر سه دستگاه مک مثل شما دارم

تصور من این است که مک بوک ایر جدید یک کامپیوتر کم نظیر است

نظر شما چیست؟
                        ویرایش توسط iphone3gs110 : https://i-phone.ir/forums/member/21710-iphone3gs110 در ساعت 09-10-2011, 12:01 AM

نظر

با سلام و خسته نباشید
                          با توجه به نظر یکی از دوستان در رابطه با تبدیل USB به Lan و اینکه گفته بودند زیاد جالب نیست می خواستم بپرسم مگر مشکل این گونه تبدیل ها چیست؟؟
                          من قصد دارم macbooc Air MD231 بگیرم که Lan ندارد اما در خانه من باید با Lan به اینترنت وصل بشم
                          اگر مشکل اساسی دارد خواهشا راهنماییم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Alireza321 نمایش پست ها
                            با سلام و خسته نباشید
                            با توجه به نظر یکی از دوستان در رابطه با تبدیل USB به Lan و اینکه گفته بودند زیاد جالب نیست می خواستم بپرسم مگر مشکل این گونه تبدیل ها چیست؟؟
                            من قصد دارم macbooc Air MD231 بگیرم که Lan ندارد اما در خانه من باید با Lan به اینترنت وصل بشم
                            اگر مشکل اساسی دارد خواهشا راهنماییم کنید
                            درواقع هیچ مشکل خاصی در این مورد وجود نداره. فقط همیشه یک پورت usb شما اشغال خواهد شد. ((میدونید که فقط ۲ پورت usbدر اختیار دارید.))
                            امیر/

نظر

آقا من خیلی دلم روی Air-MD231 رفته و می خوام بخرمش
                              اما هر روز با یه مشکل جدید روبه رو می شم
                              من مهندس عمرانم و چند سال دیگه باید با نرم افزارای تخصصی مثل sap,land,etab,safe سرو کله بزنم
                              هر چی تو اینترنت گشتم این نرم افزار ها رو برای مک پیدا نکردم
                              می خوام اینارو روی ویندوز نصب کنم
                              می خواستم از دوستان بپرسم آیا کار با این نرم افزار ها اونم روی ویندوز برای سخت افزار جدید Air در طولانی مدت واقعا خدا وکیلی ضرر داره؟؟؟؟چقدر؟؟؟؟چه ضرری؟؟؟؟
                              آیا این نرم افزارها واقعا برای مک تولید نمی شن یا اینکه تولید می شن من نفهمیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Macbook Air-MD231 <3 <3 <3

نظر

نوشته اصلی توسط Alireza321 نمایش پست ها
                                آقا من خیلی دلم روی Air-MD231 رفته و می خوام بخرمش
                                اما هر روز با یه مشکل جدید روبه رو می شم
                                من مهندس عمرانم و چند سال دیگه باید با نرم افزارای تخصصی مثل sap,land,etab,safe سرو کله بزنم
                                هر چی تو اینترنت گشتم این نرم افزار ها رو برای مک پیدا نکردم
                                می خوام اینارو روی ویندوز نصب کنم
                                می خواستم از دوستان بپرسم آیا کار با این نرم افزار ها اونم روی ویندوز برای سخت افزار جدید Air در طولانی مدت واقعا خدا وکیلی ضرر داره؟؟؟؟چقدر؟؟؟؟چه ضرری؟؟؟؟
                                آیا این نرم افزارها واقعا برای مک تولید نمی شن یا اینکه تولید می شن من نفهمیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Macbook Air-MD231 <3 <3 <3
                                خیر دوست عزیز فشاری به سخت افزار نمیاد و البته ضرری هم نداره.
                                نرم افزارهایی رو که ذکر کردید فعلا برای مک نیومدند .(امکانش هست در آینده برای مک ریلیز بشن اصلامشخص نیست)
                                امیر/

نظر

صبر کنید ..
                                X