اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مرجع مشکلات برنامه نویسی

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مرجع مشکلات برنامه نویسی

سلام
    این تایپیک قبلا توسط جناب Leopard ساخته شده بود ولی هنگام جابجایی انجمن ها پاک شد ! حالا من این تایپیک رو از نو شروع میکنم و سوالمو مطرح میکنم!!

خواهشا از دوستان لطف کنن و بگن ریلیز برنامه آیپد چجوریه از صفر!

نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
    سلام
    این تایپیک قبلا توسط جناب Leopard ساخته شده بود ولی هنگام جابجایی انجمن ها پاک شد ! حالا من این تایپیک رو از نو شروع میکنم و سوالمو مطرح میکنم!!

خواهشا از دوستان لطف کنن و بگن ریلیز برنامه آیپد چجوریه از صفر!
    باید Certificate و Provisioning معتبر یا جعلی داشته باشی.

دو حالت هست:

الف) دو فایل نامبرده اصلی هستند، میتونی در اپ استور ثبت کنی

ب) دو فایل نامبرده جعلی اند، بنابراین برنامه "از پیش کرک شده" ساختی

نظر

سلام دوستان خسته نباشید من برنامه ای میخوام بنویسم که بتونه فایل mp3 رو برام از اینترنت استریم کنه! در خود برنامه !!!! نه اینکه بره توی سفری! درضمن میخوام قابلیت پاس کردن و عقب جلو کردن هم داشته باشه! از چه فریم ورکی باید استفاده کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم!

نظر

سلام
        دوستان یه سوال درباره خود برنامه نویسی داشتم اونم این که مشه با خود #c هم برای ios برنامه نوشت ....
        من خیلی گشتم و سایت زیر رو پیدا کردم ولی نمیدونم روش خوبی هست یا نه ...
        Xamarin - Build cross-platform iOS, Android, Mac and Windows apps with C# and .NET
        ممنون میشم اگه راهنماییم کنید...
        .

نظر

نوشته اصلی توسط smart.sam
          دوستان عزيز
          با سلام
          من به هر نحوي بود واتساب رو توي آيپد 3 نصب كردم وفعال كردم.
          فقط مشكلم اينه كه من بيش از 1200 كانتكت دارم و با واتساب خيلي كار ميكنم.
          بعد از ارسال چند مطلب به مخاطبينم، ميخوام اونها رو كه به صورت مجموعه هاي 50 تايي ارسال كرده بود رو پاك كنم، اجازه نميده
          وفقط ميتونم با اشخاصي كه بصورت دو طرفه و يا بعضي از گروهها رو كه با هم چت كرده بوديم رو پاك كنم...
          چون ميخوام مجموعه هاي 50 تايي جديد درست كنم وبايد اون اولي رو حذف كنم كه اجازه نميده...
          اگه كسي در اين مورد ميتونه كمك كنه، خيلي ممنون ميشم...
          با تشكر

ربط سوالتون به "مرجع مشکلات برنامه نویسی" رو بگید اول خواهشا

نظر

سلام
            ببخشید با چه زبانی طراحی Layoutها در iOS صورت میگیره ؟ مثلاً در اندروید XML هست. در iOS چی ؟

نظر

زبانش نمیدونم چیه ولی اصلا مثل اندروید شما نیاز پیدا نمیکنید که باهاش کار کنید. یعنی همه چیز با امکانات بسیار عالی توسط رابط گرافیکی انجام میشه. البته به لی آوت هاش xib هم میگن. شاید منظورشون زبان برنامش باشه...

نظر

صبر کنید ..
              X