اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت dvd/usb بوتیبل OSX lion

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط arnazari نمایش پست ها
    بابا قسمتون دادم یکی جواب بده میشه با فایل دانلودی بدون خرید نصبش کرد یا نه اگه میشه چطوری چرا مال من ارور میده بعدشم وقتی نصب بشه برنامه ها و اطلاعاتمون پاک میشه یا سر جاش هست؟
    دوست عزیز هیچ مشکلی نداره فقط موقع نصب به اینترنت وصل باشه و اگر آپگرید کنید فایل ها سر جاشون می مونن

نظر

سلام من چند تا مشکل دارم
      مثلا اصلا Shared Support ندارم و mounte کردم ، رایتش کردم
      حالا مشکلم اینه که میخوام clean install کنم ولی بوت نمیشه و دوباره میاد تو مک

نظر

الان می خوام clean install کنم و upgrade نکنم لطفا کمک کنید

نظر

شما نسحه اصلی رو از اپ استور دانلود کردید؟
          اگه خیر به همین دلیل ه فایل های کپی موجود shared secret ندارند

نظر

از اين نسخه bootable ميتونيم hazard تبديل كنيم به lion?

نظر

سلام،من بد از دانلود لیون باید mac app store بخرم؟؟
              طبق post 1
              ( نسخه از mac app store لیون را خریده و صبر می کنید تا دانلود آن به پایان برسه)
              من می*خوام از ۱۰.۶.۸ به لیون آپدیت شما،ممکن دقیق راهنماییم کنید
              ویرایش توسط mfaotb : https://i-phone.ir/forums/member/52304-mfaotb در ساعت 01-09-2011, 03:12 PM

نظر

نسخه موجود در نت shared secret ندارند و خودinstallesd هستند

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                  نسخه موجود در نت shared secret ندارند و خودinstallesd هستند
                  پس نسخه mac app store با shared secret رو نمیتونم دانلود کنم و حتما باید بخرم؟؟؟؟بعد می*تونم بپرسم دی*وی*دی لیون رو بخرم به صرفه تره یا app store ؟

نظر

عرض کردم تمام نسخهن هایی که موجوده خوده installesd هست و باید همین رو رایت کنید
                    هیچ فرقی ندارند

نظر

نوشته اصلی توسط rouzbeh7000 نمایش پست ها

براساس ادعای های شده با استفاده از این آموزش می توانید روی هر سیستمی لیون رو نصب کنید و عملا آنرا از نسخه تحت دسترسی یک نفر خارج کنید
                      ببخشید یعنی روی ویندور هم میشه نصب کرد ؟

نظر

بله میشه

نظر

نوشته اصلی توسط The WiZaRD نمایش پست ها
                          ببخشید یعنی روی ویندور هم میشه نصب کرد ؟
                          دوست عزیز، iBoot نسخه جدید همراه با Bootloader که با Lion سازگار باشه، به نام Chimera اومده، ولی متاسفانه هنوز من نتونستم با این روش تستش کنم ببینم واقعا میشه با DVD اورجینال هم نصب کرد یا نه.

ولی دوست عزیز، برای نصب روی سیستم های خانگی PC میتونید از آموزش های کامل درون انجمن استفاده کنید که کاملا تست شده هستند.

آموزش نصب نسخه نهایی OS X Lion بر روی سیستم های خانگی !

نظر

سلام
                            من همون روز اولی که lion اومد از mac apple store download کردم.... ولی ازش dvd یا ..... نساختم... تا اینکه چند روز پیش با مک بوک پرو یکی از دوستان دوباره دانلود کردم ، روی همون سیستم ازش ۲ تا dvdویکی همSD ساختم.... بعدش اومدم لاین رو د،باره روی مک بوک پرو خودم نص کردم(بخاطر تعویض هارد ssd**)
                            با dvd به راحتی نصب شد......بعدشم با time capsul بک اپشو برگردوندم

با usb card هم تست کردم ... مشکلی نداره و جواب میده.... فقط گذاشتمش توی یک RAMREADER
                            USB باید حتما ۸ گیگ باشه .چون حجمش وقتی رایت میشه ۴.۳۲ گیگ میشه
                            این تجربه من بود که امیدوارم به د،ستان کمک کرده باشه

نظر

آقا من قبلا هکینتاش L2 با تغییر پسوندش از dmg به iso تونستم توی ویندوز رایت کنم.این رو هم میشه به همین صورت تو ویندوز رایت کرد؟
                              یه سوال دیگه. توی برنامه VirtualBox برای ساخت سیستم عامل مجازی قابلیت ساخت مک و مک سرور رو هم دیدم.آیا میشه همین همکینتاش رو با VirtualBox روی ویندوز نصب کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                              X