اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت dvd/usb بوتیبل OSX lion

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

برای من امکان دانلود وجود نداره!
    لطفا در سایت سرویس فروش روی دی وی دی هم بزارید!

نظر

روی لپ تاپای غیر اپل هم می شه نصب کرد؟

نظر

فعلا خیر
        انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

بالاخره این روش قابل اعتماد هست یا نه؟؟؟ با توجه به اون موردی که Momeks ذکر کرده من به شک افتادم...

نظر

نوشته اصلی توسط payamf1 نمایش پست ها
            بالاخره این روش قابل اعتماد هست یا نه؟؟؟ با توجه به اون موردی که momeks ذکر کرده من به شک افتادم...
            من تست كردم ، جواب داد ولي نسبت به فلش درايو سرعتش خيييييييلي كمتره !

نظر

نوشته اصلی توسط momeks نمایش پست ها
              من که با این روش رایت کردم و نصب نشد !! اخر نصب ارور میده . رو سه تا مک بوک تست زدم
              واسه منم آخر نصب ارور مید فکر کنم میگه دیسک بک اپ رو نمیتونه ایجاد کنه و میگه باید برگردی رو ورژن قبلی خلاصه کلی وقت گذاشتیم نشد حالا چه باید کرد یکی راهنمایی کنه

نظر

اگه امكانش هست حتما بخريد !

نظر

نوشته اصلی توسط pooriya72 نمایش پست ها
                  اگه امكانش هست حتما بخريد !
                  نوشته اصلی توسط arnazari نمایش پست ها
                  واسه منم آخر نصب ارور مید فکر کنم میگه دیسک بک اپ رو نمیتونه ایجاد کنه و میگه باید برگردی رو ورژن قبلی خلاصه کلی وقت گذاشتیم نشد حالا چه باید کرد یکی راهنمایی کنه
                  دوستان عزیز شما که زحمت میکشید لینک دانلود قرار میدید لطفا یه توضیح کوچیک اگه کنارش بزارید که حتما باید خریداری بشه اول تا بعد بشه نصبش کرد ما هم پوستمون کنده نمیشه دو روز بشینیم پای دانلود بعد هم اخرش با یه ارور نافرم حالمون گرفته نمیشه
                  حالا اگه اشکال نداره یکی ترو خدا بیاد روشنمون کنه ببینیم با این فایل که دانلود کردیم قابل نصب هست یا نیست

نظر

این لینک تورنتشه ، دارم تستش می کنم الان خودم ، یکم با Appstore فرق داره ، میشه یکی یه printscreen از فایلای توی installESD.dmg بگیره ، میخام ببینم فرق این دوتا چیه

Mac OS X 10.7 Lion (Final Retail) (download torrent) - TPB)

نظر

دوستان عزیز شما که زحمت میکشید لینک دانلود قرار میدید لطفا یه توضیح کوچیک اگه کنارش بزارید که حتما باید خریداری بشه اول تا بعد بشه نصبش کرد ما هم پوستمون کنده نمیشه دو روز بشینیم پای دانلود بعد هم اخرش با یه ارور نافرم حالمون گرفته نمیشه
                      حالا اگه اشکال نداره یکی ترو خدا بیاد روشنمون کنه ببینیم با این فایل که دانلود کردیم قابل نصب هست یا نیست
                      بابا قسمتون دادم یکی جواب بده میشه با فایل دانلودی بدون خرید نصبش کرد یا نه اگه میشه چطوری چرا مال من ارور میده بعدشم وقتی نصب بشه برنامه ها و اطلاعاتمون پاک میشه یا سر جاش هست؟

نظر

بابا قسمتون دادم یکی جواب بده میشه با فایل دانلودی بدون خرید نصبش کرد یا نه اگه میشه چطوری چرا مال من ارور میده بعدشم وقتی نصب بشه برنامه ها و اطلاعاتمون پاک میشه یا سر جاش هست؟
                        عزیز در مورد اینکه با فایل دانلودی میشه نصب کرد یا نه ۳۰ به ۶۰ امکانش هست پس ریسک نکنید
                        در ضمن خیلی ذکر شده که باید بک*اپ از اطلاعاتتون بگیرید و یه فایل یک مگابایتی هم برای کسانی که از اسنولیوپارد ۱۰.۶.۸ اپدیت میکنن گذاشته شد. پس لطفا اول جستجو کنید. تو تاپیک "mac os x lion رلیز شد" جوابهاتون هست

HALF BLOOD PRiNCE, the 7i7GRiFFiN...
                        Tapatalking...

نظر

من خودم بعد از دانلود فایل اینیستال اون فایل را توی مک باز کردم و شروع کردم به نصب هیچ مشکلی هم پیش نیومد و الان دارم استفاده می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط M.Khoda نمایش پست ها
                            این لینک تورنتشه ، دارم تستش می کنم الان خودم ، یکم با Appstore فرق داره ، میشه یکی یه printscreen از فایلای توی installESD.dmg بگیره ، میخام ببینم فرق این دوتا چیه

Mac OS X 10.7 Lion (Final Retail) (download torrent) - TPB)

نظر

سلام.
                              رو ویندوز نمیشه فایل دی ام جی رو به ایزو تبدیل کرد و بوتیبل ساخت؟

نظر

با برنامه poweriso میتونید dmg رو در ونیدوز باز کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X