اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت اکانت آي تونز!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من 5 تا pc اوتورایز کردم الان نمیشه چکار کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط kamand نمایش پست ها
      من 5 تا pc اوتورایز کردم الان نمیشه چکار کنم ؟
      شما دیگه نمیتونید این اکانت رو روی pc یه فعال کنید منظور اینکه دیگه با این اکانت نمی تونید روی pc یه دیگه ای برنامه یا آهنگ دانلود کنید

نظر

قسمت none رو نداره ... چیکار کنیم ؟

نظر

دوستان يه سوالي پرسيده بودن كه سوال منم هست اما كسي جوابي نداده بود. من اكانت هنگ كنگ دارم و تو app store هنگ كنگ يه سري برنامه هاي رايگان مثل google earth نيست و به همين خاطر من ميخوام اكانتم رو تغيير بدم به USA آدرسم رو تغيير دادم هيچ مشكلي پيش نيومد اما app store ام تغيير نكرده و وقتي خواستم تغييرش بدم كارت خواست.
          از اساتيد محترم راهنمايي ميخوام كه چطور ميشه اين app store رو تغيير داد؟ 

نظر

نوشته اصلی توسط Masoudrbd نمایش پست ها
            دوستان يه سوالي پرسيده بودن كه سوال منم هست اما كسي جوابي نداده بود. من اكانت هنگ كنگ دارم و تو app store هنگ كنگ يه سري برنامه هاي رايگان مثل google earth نيست و به همين خاطر من ميخوام اكانتم رو تغيير بدم به USA آدرسم رو تغيير دادم هيچ مشكلي پيش نيومد اما app store ام تغيير نكرده و وقتي خواستم تغييرش بدم كارت خواست.
            از اساتيد محترم راهنمايي ميخوام كه چطور ميشه اين app store رو تغيير داد؟ 

سلام
            منم همين مشكلو دارم، از تركيه باز كردم، ولي نميتونم الان تغييرش بدم به usa، چيكار بايد بكنم؟ حتي با يه ايميل ديگه، از خود گوشي واسه استفاده از find my iphone يه اكانت مجاني باز كردم، ولي وقتي ميخوام ازش تو app store و itunes استفاده كنم، گزينه review مياد، وقتي ميزنم تو قسمت credit card ديگه گزينه none نمياد. حتي وقتي يه برنامه مجاني رو انتخاب ميكنم طبق گفته شما. چيكار بايد بكنم الان؟:-(

نظر

میتمنیم بااستفاده از ایمل روی گوشی لینکشو فعال کرد

نظر

نوشته اصلی توسط isalman نمایش پست ها
                میتمنیم بااستفاده از ایمل روی گوشی لینکشو فعال کرد
                چرا که نه! مهم اینه که به اینباکس دسترسی داشته باشید و ایمیل فعالسازی رو باز کرده و تو مرورگر گوشی فعالش کنید.
                .There is no knowledge that is not power

نظر

سلام من درخواست برنامه رايگان می کنم اما بازم none فعال نيست و همه آيتم ها پولی هستند

نظر

سلام دوستان چند روز بود كه اپل از ادرسي كه در اكانت گذاشته بودم ايراد ميگرفت نزديك ١ ساله اين اكانت رو دارم اما حالا گير داردن ادرس رو ويرايش كردم و بهشون گفتم اما امروز اكانتم رو غير فعال كردن چيكار كنم؟؟؟؟
                    اگه متني رو كه به نتظرتون جوابمو مي دن و فعال مي كنن بگيد تا ارسال كنم.خواهش مي كنم كمك كنيد حالم رو بدجور گرفته.خواهش

نظر

سلام دوستان چند روز بود كه اپل از ادرسي كه در اكانت گذاشته بودم ايراد ميگرفت نزديك ١ ساله اين اكانت رو دارم اما حالا گير داردن ادرس رو ويرايش كردم و بهشون گفتم اما امروز اكانتم رو غير فعال كردن چيكار كنم؟؟؟؟
                      اگه متني رو كه به نتظرتون جوابمو مي دن و فعال مي كنن بگيد تا ارسال كنم.خواهش مي كنم كمك كنيد حالم رو بدجور گرفته.خواهش

نظر

نوشته اصلی توسط tttto نمایش پست ها
                        شما سر اون قضیه ایکه اپل رو دور زدی و با یک ۱۰ دلاری به قول خودت ۱۰۰ دلار از اپل کشیدی بیرون ، فکر میکنم که بهت گیر دادن یا ..! نمیدونم ولی احتمالش هست.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                          شما سر اون قضیه ایکه اپل رو دور زدی و با یک ۱۰ دلاری به قول خودت ۱۰۰ دلار از اپل کشیدی بیرون ، فکر میکنم که بهت گیر دادن یا ..! نمیدونم ولی احتمالش هست.
                          دوست عزيز چه ربطي داره من مي گم كه از ادرسم ايراد ميگيره و ميگه معتبر نيست شما يه چيز ديگه مي گيد.
                          يك نفر كه بلده بگه ايميلي كه پشتيباني ميكنه چيه كه سوالم رو مطرح كنم

نظر

سلام
                            میتونید به سایت زیر برید و با پیدا کردن یه ادرس معتبر، address apple id تون رو مجددا ویرایش کنید:

US Yellow Pages

برای ویرایش ادرس apple id تون به سایت زیر برید یا از طریق برنامه ی iTunes و یا دیوایستون اقدام کنید:

Apple - Support - Apple ID

موفق باشید

نظر

ايميل اپل چيه كه مشكلم رو باهاشون درميان بزارم؟؟؟

نظر

ايميل اپل چيه كه مشكلم رو باهاشون درميان بزارم؟؟؟
                                شرکت اپل ادرس ایمیل واحدی نداره، میتونید در سایت زیر و در بخش مربوطه مشکلاتتون در میان بگذارید:

Apple - How to Contact Us

نظر

صبر کنید ..
                                X