اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت اکانت آي تونز!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام میشه بگید چرا گذینه ی none وجود نداره و برنامه free دانلود کردن یعنی چی؟ خواهش

نظر

نوشته اصلی توسط shora
      سلام میشه بگید چرا گذینه ی none وجود نداره و برنامه free دانلود کردن یعنی چی؟ خواهش
      بايد يك برنامه ي رايگان يا همون free انتخاب كنيد تا گزينه ي none بياد...

نظر

نوشته اصلی توسط shora نمایش پست ها
        شما نباید review بزنید رو اکانت ی که قبلا ساختید

حتما روی Create Account کلیک کنید تا بیاد (حتما هم روی یه برنامه Free کلیک کنید

نظر

mamnun az rahnamaitun man movafagh shodam acant doros kardam

نظر

دوست عزیز به انجمن خوش آمدید
            قوانین رو مطالعه کنید و فارسی تایپ کنید
            و برای تشکر از دکمه سپاس استفاده کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen.experex نمایش پست ها
              salam man sakhtam ama hamchin linki baram naomad
              دوست عزيز لطفا به قوانين احترام بزاريد و فارسى تايپ كنميد چطورى مراحل رو پيش رفتيد

نظر

نوشته اصلی توسط armita sistem نمایش پست ها
                mamnun az rahnamaitun man movafagh shodam acant doros kardam
                شاید ایمیل رو اشتباه وارد کردید دوباره امتحان کنید.

نظر

سلام من 1 سال پیش اکانت داشتم گوشیمو دزدیدن الان خریدم مجدد میشه از اکانت قبل استفاده کنم یا باید مجدد بسازم؟؟؟؟؟ و نکته چیه؟؟؟مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط majid3g نمایش پست ها
                    سلام من 1 سال پیش اکانت داشتم گوشیمو دزدیدن الان خریدم مجدد میشه از اکانت قبل استفاده کنم یا باید مجدد بسازم؟؟؟؟؟ و نکته چیه؟؟؟مرسی
                    اقا نکته نداره شما میتونید با همون یوزر نیم و پسورد قبلی کار کنید

نظر

نوشته اصلی توسط majid3G نمایش پست ها
                      سلام، شما میتونید در صورت بروز مشکل در Apple ID در سایت خود اپل مشکل رو پیگری کنید، روی لینک زیر کلیک کنید :
                      Apple - Support - Apple ID

نظر

نوشته اصلی توسط majid3g نمایش پست ها
                        بله شما میتونید از اکانت قبلی تون استفاده کنید

نظر

اقا من قبلاً برا خودم بارها اکانت ساختم تو ایتونز ولی دیشب خواستم برا یه بنده خدایی بسازم بد از اونجایی که ادرس و میزنی همش میگه با ساپورت ایتونز تماس بگیر و پیگیری کن! کسی دیگه هم این مشکل براش پیش اومده قبلاً؟!!

نظر

بله من هم داشتم توی بخش درخواست اکانت اکانت میساخنم

بعد ۴-۵ تا دیگه با هر email ی میزدم همین رو میگفت ، فکر کنم اجازه چند تا اکانت پشت سر هم رو نمیده

نظر

نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
                              بله من هم داشتم توی بخش درخواست اکانت اکانت میساخنم

بعد ۴-۵ تا دیگه با هر email ی میزدم همین رو میگفت ، فکر کنم اجازه چند تا اکانت پشت سر هم رو نمیده
                              نمیدونم مثلش چیه ولی من اکانت خودم رو خیلی وقت پیش ساخته بودم و این اکانت رو کلاً با یه ایمیل دیگه و. ادرس دیگه سعی کردم بسازم که همش میگه با ساپورت ایتونز تماس بگیرم

نظر

نوشته اصلی توسط hamifenchooll نمایش پست ها
                                سلام اگه به مشکل برخوردین بگین راهنماییتون کنم من خودم با این روش اکانت رو ساختم
                                salam toye safehe kartha man gozineye none nemibinam

نظر

صبر کنید ..
                                X