اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ساخت اکانت آي تونز!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستاي گلم! براي كساني كه هنوز مشكل دارن و نتونستن خودشون اكانت درست كنن يه فيلم آموزشي ساختم .
    How To Create Apple ID or iTunes Account Without Credit Card - YouTube
    مديران محترم اين لينك يوتي*ب هست لطفا فيلم را دانلود كرده و جايي اپلود كنيد كه كسايي كه قند شكن ندارن بتونن استفاده كنن (در پيامم اضافه كنيد)
    تشكر

نظر

• سلام دوست عزیز این روش برای زمانی است که چیز پی ان کار می کرد اما الان که قطع شده چی کار باید کرد؟ نمی شه از طریق سایت یا چیلتر شکن اقدام کرد؟ یا راهی نیست که به itunes چروکسی بدیم؟
      ویرایش توسط sina2000 : https://i-phone.ir/forums/member/117945-sina2000 در ساعت 20-03-2013, 11:49 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط sina2000 نمایش پست ها
        سلام دوست عزیز این روش برای زمانی است که چیز پی ان کار می کرد اما الان که قطع شده چی کار باید کرد؟ نمی شه از طریق سایت یا چیلتر شکن اقدام کرد؟ یا راهی نیست که به itunes چروکسی بدیم؟
        با چيروكسي برو كار مي كنه

نظر

• میشه لینک دانلودشو واسم بذاری؟ تشکر

- - - - - - - - - -

میشه لینک دانلودشو واسم بذاری؟ تشکر
          نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
          با چيروكسي برو كار مي كنه

نظر

- - - - - - - - - -

شما با چيروكسي به ايتونز وسل شو بعد به اين روش كه در اين تاپيك هست درست كن عملي هستش
            http://www.i-phone.ir/forums/thread8153.html

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
              شما با چيروكسي به ايتونز وسل شو بعد به اين روش كه در اين تاپيك هست درست كن عملي هستش
              http://www.i-phone.ir/forums/thread8153.html
              عزیز دل مشکل من نحوه ساخت account نیست مشکل من نحوه اتصال از طریق جیروکسی به Itunse

نظر

عزیز دل مشکل من نحوه ساخت account نیست مشکل من نحوه اتصال از طریق جیروکسی به Itunse
                اما اين تاپيك براي اموزش ساخت اكانت هستش ؟؟؟؟!!! شما مطلب رو چرا اين جا بيان كرديد من از مديران خواهش دارم تا اين تاپيك رو به صفحه ي مر بوط ببرند

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
                  اما اين تاپيك براي اموزش ساخت اكانت هستش ؟؟؟؟!!! شما مطلب رو چرا اين جا بيان كرديد من از مديران خواهش دارم تا اين تاپيك رو به صفحه ي مر بوط ببرند
                  خب من این سوال رو کجا مطرح کنم؟

نظر

خب من این سوال رو کجا مطرح کنم؟
                    شما سوال خودتون رو در اين تاپيك بيان كنيد
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread45509.html

نظر

• من هم هر برنامه فری انتخاب میکنم none اضافه نمیشه!!!!

نظر

• سلام دوستان عزيز، كسى ميتونه دو تا اكانت براى من بسازه با اين يوزر ها

1: rafiei_mohamadreza@yahoo.com
                        2: mrrafiei2002@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط Amirhoseinkhan نمایش پست ها
                          سلام دوستان عزيز، كسى ميتونه دو تا اكانت براى من بسازه با اين يوزر ها

1: rafiei_mohamadreza@yahoo.com
                          2: mrrafiei2002@yahoo.com
                          در تاپیک زیر در خواست دهید.
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread64775-102.html

نظر

• اگه چیز پی ان نداشته باشیم نمیشه apple ID ساخت؟ حتی اگه آدرس ها رو درست بزنیم؟
                            من شنیدم برای هر بار دانلود برنامه باید حتما از یک چیز پی ان استفاده کرد...درسته؟ آخه معمولا چیز پی ان ها بسته می شن و نمیشه همیشه از یکیشون استفاده کرد؟

نظر

• آموزش ساخت اکانت آي تونز!

نوشته اصلی توسط navid1371 نمایش پست ها
                              اگه چیز پی ان نداشته باشیم نمیشه apple ID ساخت؟ حتی اگه آدرس ها رو درست بزنیم؟
                              من شنیدم برای هر بار دانلود برنامه باید حتما از یک چیز پی ان استفاده کرد...درسته؟ آخه معمولا چیز پی ان ها بسته می شن و نمیشه همیشه از یکیشون استفاده کرد؟
                              سلام
                              برای ساختن اکانت چند نکته کوچیک هست که باید رعایت کنید. از جمله داشتن یه برنامه تغییر ای پی خوب. این صحبتی هم که شما اشاره کردید رو من تاحالا برخورد نکردم.

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2

نظر

• نوشته اصلی توسط navid1371 نمایش پست ها
                                اگه چیز پی ان نداشته باشیم نمیشه apple ID ساخت؟ حتی اگه آدرس ها رو درست بزنیم؟
                                سوال اول رو که دوست خوبمون گفتن!
                                اما سوال دوم خیر! شما حتی میتونید با ای پی ایران هم دانلود کنید اما گاهی اوقا ای پی ایران تحریم میشه و مجبورید از چیز پی ان استفاده کنید! که مهم نیست چیز پی ان قبلی باشه یا نه!
                                اما مهم اینه که چیز پی ان خوبی باشه!
                                لطفا دیگه در مورد چیز پی ان صحبت نشه چون خلاف قوانین این انجمن هست!
                                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                                X