اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اگر به 4.3.4 رفته اید جیلبریک نکنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط F0X
    روسيه ، چين و ايران در صدر تخلفات مربوط به كپي رايتز هستند
    ولي ديگه فكر نكنم اينقدر هم فعال باشن ايراني ها

" Tapataking مصطفي "
    نقض قانون کپی رایت جرم محسوب میشد تو ایران اگه، تو پول یه بازی ۱۰۰هزار تومن میدادی عزیز؟ یا ویندوز۷ اولتیمیت قیمتش ۲۵۰دلاره شما پول میدادی برحسب گرون بودن دلار تو ایران و تحریم و ...؟
    عزیزان امیدوارم این پست من اخرین پست خارج از موضوع تاپیک باشه در غیر این صورت سطل اشغال انجمن جای تاپیکه!

HALF BLOOD PRiNCE, the 7i7GRiFFiN...
    Tapatalking...

نظر

نوشته اصلی توسط F0X
      من حاضر بودم همه ي نرم افزار ها رو اورجينال بخرم حتي اپ هاي اپل رو اگر ميشد
      ولي در عوض از اينترنت پرسرعت رايگان هم برخوردار بودم
      افتخارم اينه كه تمام آلبوم هاي موسيقي داخليي كه منتشر شده رو خريدم و دانلود نكردم
      كلا ما مردم جهان سوم با دزدي حال ميكنيم
      دوست عزیز چیز دیگه*ای لازم ندارید؟ اینترنت پرسرعت رایگان؟ چرا نمیشه خرید؟ فقط کافیه یه ویزاکارت مسترکارت پی*پال یا چیزهای دیگه تهیه کنید!!!
      درضمن دوست عزیز این افتخار نیست بلکه حمایته از شخص سازنده*ی اون برنامه یا موسیقی!
      مردم جهان سومی که شما منظورتون ایرانه و با دزدی حال میکنن واسه اینه که واسه همه چیز تحریمیم! برنامه ی ۲مگی میخوای دانلود کنی از ایتونز؟ بفرما!!! ۱گیگ شارژ ۶ تومن ۲ مگ هیچی حساب نمیشه، فقط واسه یه چیز پی ان خوب که سرعت افت نکنه ۱۰ تومن بده! اینارو میگن تحریم برادره من وگرنه مامور دولت که نیستم! میخوای برنامه رو بخری مثل ۳۰درصد مردم ایران بخر و بهونه نیار!

Tapatalking...

نظر

نوشته اصلی توسط F0X
        اگر اين تاپيك مال يكي از مديران بود به خاطر اين جمله
        گوينده رو بن ميكردن
        ولي چون مال يه كاربر معمولي هست ( اونم كاربر ارشد محمدرضا هكر :d) مشكلي نداره هر كي هرچي بگه
        حالا اشتباه كرده يه توصيه كرده
        شما کل انجمن رو بگرد ببین چندتا پست به مدیرها این چنین گفته شده و بیشتر از یه اخطار هیچ اتفاقی نیفتاده!

Tapatalking...

نظر

اه! انقدر پست نزنین تمرکزم بهم میریزه دارم جیل انتتردشو میسازم با یه کاسه ماس!

نظر

نوشته اصلی توسط sefarius نمایش پست ها
            اه! انقدر پست نزنین تمرکزم بهم میریزه :dدارم جیل انتتردشو میسازم با یه کاسه ماس!
            داداش مسخره نکن.
            من خودم اکسپلوییت آیتونزش رو در آوردم فقط مونده ساخت فایل ایپا از سیدیا

نظر

نوشته اصلی توسط f0x
              پس خیلی عقبید شما
              ماله من تقریبا تموم شده ولی چون به صورت jailbreakme 3.0 هست
              موندم اسم سایت رو چی بزارم که وقتی وارد شدی به راحتی بگه
              slide to jailbreak
              شایدم اسمش رو بزارم youkillmehackers.ir البته مثلا این جمله از طرفه استیو هست
              نه داداش من از طریق خود ایتونز و کاملا قانونی میخوام جیل رو وارد کنم آموزشش رو هم ایشالا میزارم

نظر

ما همه چی خوندیم الا اینکه آیا هکرها میخوان و یا موفق میشن 4.3.4 رو جیل کنن یا نه!!!؟

نظر

خب یه سوال دیگه
                  اگر من 4.3.4 بریزم رو ایپاد4 و جیل کنم
                  تنها مشکلی که دارم اینه که نباید بزارم خاموش بشه؟
                  ومیشه مثل 4.3.3 بهش سورس اضافه کرد و از برنامه ها استفاده کرد؟
                  یعنی میتونم برنامه از انیستالوس دان کنم و نصب کنم و یا کارهای دیگه کنم؟
                  و اگر خاموش شد دقیقا باید چیکار کنم؟میشه توضیح بدید یا لینک آموزش رو برام بزارید
                  ممنون میشم
                  ویرایش توسط hamid htc : https://i-phone.ir/forums/member/63369-hamid-htc در ساعت 29-07-2011, 04:58 AM

نظر

نوشته اصلی توسط hamid htc نمایش پست ها
                    خب یه سوال دیگه
                    و اگر خاموش شد دقیقا باید چیکار کنم؟میشه توضیح بدید یا لینک آموزش رو برام بزارید
                    ممنون میشم
                    دیگه 4.3.5 اومده و نمیدونم همون تترد هم میشه یا نه.

نظر

خب یه سوال دیگه
                      ممنون میشم
                      نوشته اصلی توسط sefarius نمایش پست ها
                      دیگه 4.3.5 اومده و نمیدونم همون تترد هم میشه یا نه.
                      ببین دوست عزیز درسته 4.3.5 اومده ولی جیلبریک اون از همون 4 گرفته شده
                      البته اینجوری که من تو سایت دیدم
                      ولی فرقی هم نمیکنه اگر 4.3.5 بریزم چی؟
                      به سوالات بالا دقت کنید
                      ویرایش توسط hamid htc : https://i-phone.ir/forums/member/63369-hamid-htc در ساعت 29-07-2011, 05:27 PM

نظر

ببین دوست عزیز درسته 4.3.5 اومده ولی جیلبریک اون از همون 4 گرفته شده
                        البته اینجوری که من تو سایت دیدم
                        و بنظرم اومد 4.3.4 مطمئن تره
                        ولی شما جواب سوالات منو ندادید!!!!؟
                        جواب سوال شما اینه که : فقط نباید بذارید خاموش بشه ! البته خوب چند مورد مشاهده شده که دستگاه هنگ کنه ( خیلی کم ) ولی در کل مشکلی نیست .
                        اگر هم خاموش شد شما مراحلی که برای جیلبریک کردن انجام دادید رو دوباره انجام بدید !همین
                        نگران فردایت نباش ...
                        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                          جواب سوال شما اینه که : فقط نباید بذارید خاموش بشه ! البته خوب چند مورد مشاهده شده که دستگاه هنگ کنه ( خیلی کم ) ولی در کل مشکلی نیست .
                          اگر هم خاموش شد شما مراحلی که برای جیلبریک کردن انجام دادید رو دوباره انجام بدید !همین
                          مال من چند بار خاموش شد فقط تنها کاری که کردم تتر بوت کردن بود.

نظر

صبر کنید ..
                          X