اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه ی نهایی Mac OS X Lion ریلیز شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلامی دوباره دوستان کسانی که خریدن ببین این راه جواب میده چون تو کامنت های این اموزش خوندم که واسه همه تقریبا جواب داده و تونستن که مثه نسخه های قبلیه مک اونو رو هر مکی که دارن نصب کنند اینم اموزش:

Purchase and download Lion from the Mac App Store on any Lion compatible Mac running Snow Leopard.
    Right click on “Mac OS X Lion” installer and choose the option to “Show Package Contents.”
    Inside the Contents folder that appears you will find a SharedSupport folder and inside the SharedSupport folder you will find the “InstallESD.dmg.” This is the Lion boot disc image we have all been waiting for.
    Copy “InstallESD.dmg” to another folder like the Desktop.
    Launch Disk Utility and click the burn button.
    Select the copied “InstallESD.dmg” as the image to burn, insert a standard sized 4.7 GB DVD, and wait for your new Lion Boot Disc to come out toasty hot.
    متنش کاملا واضحه چون همش تو مک هست!! و چیز خاصی نداره ولی اگه خواستید بگید تا ترجمشو بزارم...
    لطفا هرکی تست کرد جوابشو به ماهم بگه ممنون.....

نظر

چشم همه روشن !
      ویرایش توسط pooriya72 : https://i-phone.ir/forums/member/15429-pooriya72 در ساعت 20-07-2011, 07:50 PM

نظر

نظر

نوشته اصلی توسط a_tabaei نمایش پست ها
          دوست عزیز دانلود شد؟

نظر

نوشته اصلی توسط mdrs2 نمایش پست ها
            متاسفانه پست های برخی از کاربران آدم رو یاده دوران کودکی میندازه !
            خواهشا نگاه به سنتون بندازین و از بحث های بیهوده و بچگانه خودداری کنید. ۳ صفحه تاپیک, دو صحفه ش دعوی سره اینترنت و ۲ قرون و ۱۰ شاهی هست !
            از بحث اصلی تاپیک فاصله نگیرین لطفا
            دقیقا من هرچی دارم دنبال یه پست درست حسابی میگردم پیدا نمیکنم والا بخدا مام با همین شرایطیم ناسلامتی هممون یجا زندگی میکنیما

نظر

نوشته اصلی توسط alme6974 نمایش پست ها
              سلامی دوباره دوستان کسانی که خریدن ببین این راه جواب میده چون تو کامنت های این اموزش خوندم که واسه همه تقریبا جواب داده و تونستن که مثه نسخه های قبلیه مک اونو رو هر مکی که دارن نصب کنند اینم اموزش:

Purchase and download lion from the mac app store on any lion compatible mac running snow leopard.
              Right click on “mac os x lion” installer and choose the option to “show package contents.”
              inside the contents folder that appears you will find a sharedsupport folder and inside the sharedsupport folder you will find the “installesd.dmg.” this is the lion boot disc image we have all been waiting for.
              Copy “installesd.dmg” to another folder like the desktop.
              Launch disk utility and click the burn button.
              Select the copied “installesd.dmg” as the image to burn, insert a standard sized 4.7 gb dvd, and wait for your new lion boot disc to come out toasty hot.
              متنش کاملا واضحه چون همش تو مک هست!! و چیز خاصی نداره ولی اگه خواستید بگید تا ترجمشو بزارم...
              لطفا هرکی تست کرد جوابشو به ماهم بگه ممنون.....
              لطفا تر جمش رو بنویسین
              نوشته اصلی توسط a_tabaei نمایش پست ها
              تو این وضعیت تاپیک این یعنی آخه !!

نظر

اگه من یک نسخه بخرم کنم روی ۵ تا دیوایس کار می کنه !
                ویرایش توسط PouyaFR : https://i-phone.ir/forums/member/26675-pouyafr در ساعت 20-07-2011, 08:23 PM

نظر

سلام
                  دوستان منم خیلی مایلم lion رو روی مک بوکم داشته باشم
                  اگه کسی خواست به ما هم بده یه خبری بکنه...
                  ممنون

نظر

سلام.من رو نسخه lion gm هستم الان.میرم mac appstore بخرمش می نویسه installed . چکار باید بکنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط massoodfjs نمایش پست ها
                      سلام.من رو نسخه lion gm هستم الان.میرم mac appstore بخرمش می نویسه installed . چکار باید بکنم؟
                      باید بری به 10.6.8 .

نظر

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
                        لطفا تر جمش رو بنویسین
                        بفرمایید اینم ترجمه ببخشید دیر شد اتصالم هی قطع و وصل میشد : البته من خودم مک ندارم!!! و داداشم داره که اونم الان خونه نیست و ممکنه که بعضی از جاهای ترجمه مشکل داشته باشه و اگه مشکلی بود به بزرگیه خودتون ببخشید :

1-سیستم عامل لایون رو از مک اپ استور دانلود و خریداری کنید به وسیله مکی با این سیستم عامل سازگاره...
                        2-روی نصب Mac osx lion کلیک راست کنید و Show Package Contents رو انتخاب کنید.
                        3-تو این فولدر وارد فولدر SharedSupport بشید و در این فولدر InstallESD.dmg رو پیدا میکنید چیزی که ما دنبالش بودیم!!!
                        4-InstallESD.dmg رو کپی کنید تو یه فولدر دیگه مثه دسکتاپ.
                        5-برنامه Disk Utility رو باز کنید و روی burn کلیک کنید.
                        6-InstallESD.dmg رو انتخاب کنید به عنوان یک عکس و یک دی وی دی استاندار 4.7 گیگ رو بزارید تو دستگاه و صبر کنید تا دی وی دی لایون بوتیبلتون آماده بشه :دی

نظر

نوشته اصلی توسط RedBull نمایش پست ها
                          باید بری به 10.6.8 .
                          ببخشید شاید اینجا جاش نباشه اما میخوام برم ۱۰.۶.۸ تا بتونم lion رو بخرم.این mac osx upd combo 1.6.8 که تو support سایت اپل هست چیه؟خود os 10.6.8 هست؟

نظر

هورا .منم الان رسیدم خونه هنوز لباسامو عوض نکردم BUYAPPزدم .love it apple
                            ویرایش توسط sevranc : https://i-phone.ir/forums/member/3118-sevranc در ساعت 20-07-2011, 08:58 PM

نظر

نوشته اصلی توسط massoodfjs نمایش پست ها
                              ببخشید شاید اینجا جاش نباشه اما میخوام برم ۱۰.۶.۸ تا بتونم lion رو بخرم.این mac osx upd combo 1.6.8 که تو support سایت اپل هست چیه؟خود os 10.6.8 هست؟
                              شما باید نسخه ی combo رو دانلود کنید و استفاده کنید
                              نسخه ی معمولی برای ۱۰.۶.۷ هست که می خوان آپدیت کنند

نظر

اگه بريم به lion همه ي برنامه ها كه رو مك نصب بوده پاك ميشه ديگه؟اهنگها و فيلمها و از اينجور چيزا چطور؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X