اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ميخوام از 3.1.2 برم به 4.3.3 .مشكلي پيش نمياد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ميخوام از 3.1.2 برم به 4.3.3 .مشكلي پيش نمياد؟

سلام.خسته نباشيد همگي.
    يه 3gs انلاك فكتوري دارم.ميخوام از 3.1.2 ببرمش به 4.3.3 .بايد چه كارايي بكنم كه بعدا به مشكل برنخورم؟
    نحوه restore كردن و jailbreak كردن رو از اموزش هاي مرجع خوندم.همينا كافيه؟درضمن حقيقت داره كه 4.3.3 مصرف باتريش خيلي زياده؟ با تشكر

الان که ۴.۳.۴ اومده اگه shsh نداشته باشی نمیتونی بری به ۴.۳.۳ و هنوز جیلبریک برا ۴.۳.۴ نیومده

نظر

نوشته اصلی توسط masiheh نمایش پست ها
      سلام.خسته نباشيد همگي.
      يه 3gs انلاك فكتوري دارم.ميخوام از 3.1.2 ببرمش به 4.3.3 .بايد چه كارايي بكنم كه بعدا به مشكل برنخورم؟
      نحوه restore كردن و jailbreak كردن رو از اموزش هاي مرجع خوندم.همينا كافيه؟درضمن حقيقت داره كه 4.3.3 مصرف باتريش خيلي زياده؟ با تشكر
      اگه shsh ندارید که بعید میدونم بتونید به 4.3.3 بتونید برید چون ارور 3194 میگیرید و باید به 4.3.4 برید که هنوز جیلبریک تترد داره آنتترد نیومده
      نگران فردایت نباش ...
      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
        اگه shsh ندارید که بعید میدونم بتونید به 4.3.3 بتونید برید چون ارور 3194 میگیرید و باید به 4.3.4 برید که هنوز جیلبریک تترد داره آنتترد نیومده
        ميشه توضيح بديد كه اين shsh چيه ؟و چطوري بايد shsh گرفت؟

نظر

ميشه توضيح بديد كه اين shsh چيه ؟و چطوري بايد shsh گرفت؟
          shsh مثل مجوزی میمونه که شما بتونید به فرم ور پایینتر از اون چیزی که هستید دانگرید کنید و با برنامه tiny umberella میتونید اینکارو بکنید و همواره از آخرین فرم ور میتونید shsh بگیرید و shsh هر دستگاه مخصوص خودشه . البته شما اگه 4.3.3 هستید این برنامه رو تست کنید http://www.i-phone.ir/forums/thread40221.html ممکنه shsh 4.3.3 رو بده بهتون !
          نگران فردایت نباش ...

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
            shsh مثل مجوزی میمونه که شما بتونید به فرم ور پایینتر از اون چیزی که هستید دانگرید کنید و با برنامه tiny umberella میتونید اینکارو بکنید و همواره از آخرین فرم ور میتونید shsh بگیرید و shsh هر دستگاه مخصوص خودشه . البته شما اگه 4.3.3 هستید این برنامه رو تست کنید http://www.i-phone.ir/forums/thread40221.html ممکنه shsh 4.3.3 رو بده بهتون !
            پستي كه گذاشته بوديد رو خوندم.من الان 3.1.2 هستم.اگه shsh بگيرم كه باهاش نمي تونم به 4.3.3 ريستور كنم؟ميتونم؟
            درضمن تو پستتون نوشته بود كه بايد از اين shsh چه استفاده اي كرد؟

نظر

پستي كه گذاشته بوديد رو خوندم.من الان 3.1.2 هستم.اگه shsh بگيرم كه باهاش نمي تونم به 4.3.3 ريستور كنم؟ميتونم؟
              درضمن تو پستتون نوشته بود كه بايد از اين shsh چه استفاده اي كرد؟
              نه پس شما نمیتونید ، باید حتما به 4.3.4 برید که فعلا پیشنهاد نمیشه
              نگران فردایت نباش ...

نظر

صبر کنید ..
              X