اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با wifi و اینترنت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با wifi و اینترنت

دوستان عزیز

چند روزی هست که Iphone 3gs من با یک مشکل عجیب روبه رو شده. من در منزل adsl دارم که با یک مودم وایرلس Zyxel لپ تاپ ها و آیفونم به اینترنت وصل هستند. از چند روز پیش وقتی در منزل هستم هر چند وقت یکبار ارتباط آیفون با اینترنت قطع میشه در حالی که نشون میده به وایرلس متصل هست. در قسمت تنظیمات هم همه چیز به ظاهر عادی هست و آی پی هم درست تنظیم شده. اما ارتباط با اینترنت قطع هست. در این شرایط تنها راه حل کردن مشکل خاموش کردن وای فای آیفون ، خاموش و روشن کردن مجدد مودم و دوباره روشن کردن وای فای آیفون هست. نکته اینکه لپ تاپ ها هیچ مشکلی ندارند و همواره به اینترنت وصل هستند. کار های زیر هم انجام شده و تا الان مشکل رفع نشده . ممنون میشم منو راهنمایی کنید ( و از این مصیبت بزرگ نجاتم بدین :d )

1- تنظیم دستی dns آیفون
    2-نتظیم دستی آی پی آیفون
    3- ریست کردن تنظیمات network آیفون
    4- ریست فکتوری مودم zyxel
    5- تغییر تنظیمات سکیوریتی مودم

شما ۴.۳.۳ هستی اگه هستی تو این فریمور این مشکل هست

نظر

نه من 4.1 هستم . پس دیگه خیلی نا امید شدم چون داشتم فکر می کردم اگه راهی پیدا نکردم آپگرید کنم. البته من نزدیک 9 ماه مشکلی نداشتم و این مورد از 2 3 روز پیش شروع شده

نظر

کسی راه حلی سراغ نداره ؟

نظر

شما خودتون همه راه ها رو تست کردید، تنها چیزی که باقی می مونه تست روی ios5 هست چون کمی ساختارش تغییر کرده.

نظر

جالبه بدونید که من هم مشكل شما رو دارم و خیلی وقتم هست که هر مدل تنظیم ip یا dns و ... رفتم ، مودم من TP-LINK TD-W8901G هست . تو یکی از فرومها خوندم که این مشگل مرتبط با این نوع از مودم هست ولی با نوع دیگه ای هم که D-LINK بود مشكل داشت حالا جزئیات مودم خاطرم نیست . این مشكل رو رو 4.2.1 داشتم الان 4.3.2 هستم و حل نشده . جالبه که وقتی PING به IPHONE 4 میزنم اون زمان که قطع یا تو هنگ هست اینترنتش جواب درستی میده میشه گفت TTL پکتهایی که پاسخ میده کاملا درست هست.
            حالا که شما هم اینو گفتید میشه نتیجه گرفت IPHONE 4 یه ایراده بزرگ تو این حوزه داره ، من فکر میکنم بقیه هم باید یا کندی سرعت بعد از مدتی idle بودن رو تجربه کرده باشن و یا مشگل ما رو داشته باشن . به هر حال کاملا واضحه که سرعت WIFI تو IPHONE 4 تو ارتباط اینترنت به طور چشمگیری کمتر از LAPTOP هاست . یا لااقل IPHONE 4 من اینتوریه .
            ویرایش توسط mohsen412 : https://i-phone.ir/forums/member/42601-mohsen412 در ساعت 22-07-2011, 04:38 AM

نظر

خب در کمال ناباوری مشکل من حل شد. در یکی از فروم ها خوندم که این مشکل با آپدیت کردن Frimware مودم حل میشه و من هم همین راه و امتحان کردم و الان یک روز کامل هست که مشکل برطرف شده. با توجه به عمومی بودن این موضوع و متفاوت بودن مودم ها هیچ توضیح منطقی نمیشه برای این راه حل گفت اما به هرحال مشکل و حل کرد.

نظر

كاملا حق با شما بود مودم tp-link بعد از update كردن خوب عمل ميكنه و الان چند روزي هست كه كاملا بي مشكل كار ميكنه . پس نتيجه اخلاقي اين ماجرا ميشه اينكه بايد firmware access point بروز بشه . ممنونم
                ویرایش توسط mohsen412 : https://i-phone.ir/forums/member/42601-mohsen412 در ساعت 23-07-2011, 04:10 PM

نظر

سلام ببخشيد ايم مودم هاي usb اينترنت دايل آپ رو هم شير ميكنند
                  و دقيقا روي كارتن چي نوشته كه نشون ميده اينترنت رو شير ميكنه
                  من چند جا رفتم همش يه نو usb مي دادن دستم روشون نوشته بود وايرلس ادبتور و به نظرم اومد كه تقويت كننده وايرلس باشن ايا اين درسته ؟

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

دایل آپ و که شر کنی چیزی دیگه ازش نمیونه اما اگه نوشته وایرلس ادپتور یعنی همون چیزی که شما میخوای . اما اگه لپ تاپ داری که ویندوز 7 هم داره میتونی با قابلیت ad-hoc بدون هزینه اضافی به آیفون یا هر دیوایس دیگه ای وایرلس اینترنت برسونی

نظر

نوشته اصلی توسط lordsina نمایش پست ها
                      دایل آپ و که شر کنی چیزی دیگه ازش نمیونه اما اگه نوشته وایرلس ادپتور یعنی همون چیزی که شما میخوای . اما اگه لپ تاپ داری که ویندوز 7 هم داره میتونی با قابلیت ad-hoc بدون هزینه اضافی به آیفون یا هر دیوایس دیگه ای وایرلس اینترنت برسونی
                      من فكر ميكردم ادبتور به معني تقويت كننده هست ممنون

ببخشيد با همين دستگاه ميتونم شبكه هم داشته باشم يعني از ايفون بتونم به pcفايل بفرستم؟
                      و برعكس
                      يا حتما نياز به روتر دارم؟؟

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN
                      ویرایش توسط information1371 : https://i-phone.ir/forums/member/1813-information1371 در ساعت 25-07-2011, 12:17 AM

نظر

سلام دوستان.
                        من 3gs دارم.تا 3 4 ماه پیش وایرلسم خوب کار میکرد.اما الان هر کاری میکنم به wifi وصل نمیشه.
                        incorrect password for **** میزنه. مودم d-link اونم اپدیت کردم اما بازم وصل نمیشه.
                        لب تاب داریم اونا وصل میشن اما ایفون وصل نمیشه. کسی میتونه راهنمایی کنه؟

نظر

شاید شما دارین اولین حرف رو با caps lock می زنین!
                          رمز مودم رو عوض کنید و روی سیستم دیگه مثل wpa2 استفاده کنید.

نظر

نه دوست عزیز.با caps lock نمیزنم. رو wpa2 هم گزاشتم.اما متاسفانه بازم جواب نمیده.
                            حتی با mac addres هم جواب نداد. فقط رو open جواب میده.رو open هم که میزارم با پسورد قبول نمیکنه. فقط بدون پسورد وصل میشه.

نظر

من هم رو 4.3.5 همین مشکل رو داشتم که با ریستور مشکلم حل شد
                              البته به صورت موقت
                              بعد از چند روز دوباره روز از نو و روزی از نو
                              این لعنتی بفروشمش دیگه سراغ اپل نمیرم

نظر

صبر کنید ..
                              X