اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درباره Apple TV

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درسته هميشه بايد براى استريم biterate و bandwidth را در نظرداشت وارتباطي به سرعت اينترنت از طرف provider نداره.

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط milad.kiaei نمایش پست ها
      يعنى اونا اينترنتو اين مشكلارو واسه دانلود فيلم اينا دارن نه استريم!؟

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
      بعله!
      استریم در شبکه داخلی ارتباطی به اینترنت نداره!

نظر

• نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
        بعله!
        استریم در شبکه داخلی ارتباطی به اینترنت نداره!
        شما خودت apple tv دارى!؟

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

• یه سوال
          قیمت اپل تی وی و Airport Express یکیه
          من وسیله ای میخوام که علاوه بر پخش موزیک به صورت وایرلس چاپگر رو هم ساپورت کنه اما اپل تی وی اینکاد رو نمی کنه
          اونایی که هر دو رو داشتن بگن که کودومشون با ارزشترن که از یکی از قابلیت هاش بشه صرفنظر کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط mova نمایش پست ها
            یه سوال
            قیمت اپل تی وی و Airport Express یکیه
            من وسیله ای میخوام که علاوه بر پخش موزیک به صورت وایرلس چاپگر رو هم ساپورت کنه اما اپل تی وی اینکاد رو نمی کنه
            اونایی که هر دو رو داشتن بگن که کودومشون با ارزشترن که از یکی از قابلیت هاش بشه صرفنظر کرد
            این دو دستگاه هیچ ربطی به هم ندارند!

نظر

• دوستان سلام میشه با گوشیهای اندروید هم روی اپل تی وی استریم انجام داد

نظر

• نه فقط air play که روی اپل هست این اجازه رو میده اما برای اندروید تعداد زیادی دستگاه استریم مشابه هست که تو سایتای مثلا alldigitall میتونی بخری

نظر

• من یه دونه نسل سوم گرفتم متاسفانه ایتونز نمیشناستش چیکار باید بکنم و ایا برنامه ای هست که بتونم جیلبریکش کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aref.moradi نمایش پست ها
                    من یه دونه نسل سوم گرفتم متاسفانه ایتونز نمیشناستش چیکار باید بکنم و ایا برنامه ای هست که بتونم جیلبریکش کنم؟
                    خیر متاسفانه جیلبریک نمیشه و نمیتونید خودتون امکانات جدیدی بهش اضافه کنید.

در صورتی که با LAN یا با وایرلس به مودمتون وصل باشید ( توسط Apple TV ) و کامپیوترتون هم به همون مودم وصل باشه، بدون هیچ تنظیم اضافه ایی حتما شناسایی میشه.

روش اتصال شما چطور هستش ؟

نظر

• سلام ابل تیوی جدید ماید؟؟؟؟یا من مدل قدیمش را بگیرم؟؟؟؟الان چنده؟؟؟اخرین مدلش چیه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sadegh bagheri نمایش پست ها
                        سلام ابل تیوی جدید ماید؟؟؟؟یا من مدل قدیمش را بگیرم؟؟؟؟الان چنده؟؟؟اخرین مدلش چیه؟؟؟
                        آخرین مدل٬ نسل سوم تولید ۲۰۱۳ است. مدلی که بر پشت Box نوشته شده٬ A1469 است. قیمتی هم حدود ۳۵۰۰۰۰ تومان دارد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                          آخرین مدل٬ نسل سوم تولید ۲۰۱۳ است. مدلی که بر پشت Box نوشته شده٬ A1469 است. قیمتی هم حدود ۳۵۰۰۰۰ تومان دارد.

دوست من ارزش خرید داره؟؟؟/باهش چیکار میکنن بازی ایفون را میشه رو تلویریون دید1080؟؟؟؟

نظر

• ایا می توان با اپل tv شبکه های تلویزونی انلاین را تماشا کرد؟

نظر

• آقا صب کنم جدیدش بیاد یا فرقی نداره ؟

نظر

• مردشور ببرن که apple tv معرفی نشد
                                سرکار میذارن
                                من اینهمه صب کردم جدیدیدیدیش بیاد
                                پس کی میاااااد!!!!!!ژ؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X