اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درباره Apple TV

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط a.m نمایش پست ها
    دوستان من هرکاری میکنم چرا گزینه air play نمیاد تو آیپد؟ فیرم ور هر دو دستگاه 4.2.1
    بهتره از فیلمی که اپل نشون داد کمک بگیرید

نظر

کجا دنبال air play میگردید ؟ منظورم اینه از چه نرم افزاری روی آیپد برای stream کردن استفاده میکنید ؟

نظر

دوست عزیز توجه کن اپل تیوی هم باید ۴.۲.۱ باشه حتما!

بعد برنامه videoخود آیپدو باز کن و یه فیلمو بزار پخش شه
        اگه اپل تیوی روشن باشه آیکون airplay اضافه میشه:

نظر

restor apple tv

دوستان fw اپل تی وی من 4.1.1 هستش. fw 4.2.1 را دانلود کردم.به روش رستور کردن آیفون ریستورش کردم به 4.2.1 .وقتی اپل تی وی رو وصل کردم به تی وی ورژنش همون 4.1.1 بود.کجای کارم اشتباه بوده؟لطفا" راهنمایی کنید.

توضیحات: ورژن

کابل استفاده شده میکرو
          2 دقیقه زمان ریستور طول کشید
          زمان ریستور به اینترنت هم وصل بودم
          ایتینونز 10.1.1

نظر

دوستان fw اپل تی وی من 4.1.1 هستش. fw 4.2.1 را دانلود کردم.به روش رستور کردن آیفون ریستورش کردم به 4.2.1 .وقتی اپل تی وی رو وصل کردم به تی وی ورژنش همون 4.1.1 بود.کجای کارم اشتباه بوده؟لطفا" راهنمایی کنید.

کابل استفاده شده میکرو
            ایتینونز 10.1.1
            ۱. موقع ریستور فقط باید کابل usb به اپل تی وی وصل باشه و بقیه کابل ها رو از atv جدا کنید .

۲. مطمئن شید که تا آخر ریستور میشه و اروری دریافت نمیکنید.

۳. فرمور رو شاید اشتباه دانلود کردید ؟ AppleTV2,1_4.2.1_8C154_Restore اسم فرمور دانلودی شما باید این باشه .

نظر

کابل استفاده شده میکرو
              ایتینونز 10.1.1
              ۱. موقع ریستور فقط باید کابل usb به اپل تی وی وصل باشه و بقیه کابل ها رو از atv جدا کنید .

۲. مطمئن شید که تا آخر ریستور میشه و اروری دریافت نمیکنید.

۳. فرمور رو شاید اشتباه دانلود کردید ؟ AppleTV2,1_4.2.1_8C154_Restore اسم فرمور دانلودی شما باید این باشه .

نظر

فقط کابل usb وصل هستش.اسم fw 4.2.1 هستش.وقتی به آیتیونز وصلش میکنی راحت میشناسه
                وقتی ریستور تموم میشه میزنه که ریست فکتوری شده.
                نباید قبل از ریستور به ریکاوری یا dfu برد دستگاه رو؟
                ویرایش توسط a.m : https://i-phone.ir/forums/member/699-a-m در ساعت 16-01-2011, 09:17 PM

نظر

نظر

به خاطر اینترنت مزخرف و گرون ما اینجا ، طبیعتا فعلا نمی تونم از امکانات کرایه ویدیو ، یو تیوب و ... این دستگاه استفاده کنم.
                    اما با این استریمش خیلی حال کردم...خواستم بدونم دوستانی که دارن...اولا امکان استریم هر فایلی با استفاده از مک بوک هست؟ یا فقط اون فایل هایی که آیتیونز اجرا می کنه؟ اگر نه آیا بعد از جیلبریک چنین امکانی بش اضافه می شه؟ یا از اون فراتر!* آیا من می تونم از این طریق lcdم رو تبدیل به یه مانیتور بی سیم بکنم؟ یعنی کلا تصویر مانیتور رو بفرستم روی  lcd.؟ حالا مثلا تو محیط بازی؟ یا فایل های پاورپاینت و ...؟
                    ممنون می شم در این رابطه اطلاع رسانی بکنید! چون با قیمت فوق العاده ای که داریه (۹۹$) بدجور آدم رو وسوسه می کنه به خریدن*(از یه پلیر ساده ارزون تره! اگه بتونه کار یه پلیر رو برای من انجام بده هم !*عالیه)...

نظر

فقط کابل usb وصل هستش.اسم fw 4.2.1 هستش.وقتی به آیتیونز وصلش میکنی راحت میشناسه
                      وقتی ریستور تموم میشه میزنه که ریست فکتوری شده.
                      نباید قبل از ریستور به ریکاوری یا dfu برد دستگاه رو؟
                      عجیبه ! نشنیده بودم چنین چیزی٬ جایی هم پیدا نکردم چنین مشکلی٬ به هر حال میخواید یکبار به dfu ببرید و ریستور کنید ببینید درست میشه ؟ اگر نشد یکبار دیگه فرمور رو دانلود کنید .

نظر

اما با این استریمش خیلی حال کردم...خواستم بدونم دوستانی که دارن...اولا امکان استریم هر فایلی با استفاده از مک بوک هست؟ یا فقط اون فایل هایی که آیتیونز اجرا می کنه؟ اگر نه آیا بعد از جیلبریک چنین امکانی بش اضافه می شه؟ یا از اون فراتر!* آیا من می تونم از این طریق lcdم رو تبدیل به یه مانیتور بی سیم بکنم؟ یعنی کلا تصویر مانیتور رو بفرستم روی lcd.؟ حالا مثلا تو محیط بازی؟ یا فایل های پاورپاینت و ...؟
                        استریم شدن به دستگاه فرستنده مربوط میشه٬ vlc به روی atv استریم نمیکنه٬ همینطور صفحه lcd شما ! شما تا وقتی آپشن stream کردن نداشته باشی نمیتونی چیزی رو بفرستی. در حال حاضر فقط iTunes این آپشن رو داره . یه سری راهکار هست که وقت نکردم هنوز بخونم. شاید الان نشه این کار رو کرد ولی قول میدم به زودی این امکان بهش اضافه میشه

نظر

من يك سئوال دارم اين دستگاه بخشي براي تنظيمات در منو داره كه بشه تنظيمات شبكه رو set كرد و در اون بتونيم دي پي ان ست كنيم يا نه چو يو تي يوب نياز به اون داره.

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi_jgn نمایش پست ها
                            من يك سئوال دارم اين دستگاه بخشي براي تنظيمات در منو داره كه بشه تنظيمات شبكه رو set كرد و در اون بتونيم دي پي ان ست كنيم يا نه چو يو تي يوب نياز به اون داره.
                            خیر نداره.

نظر

پس وقتی نمی شه از دی پی ان استفاده کرد چجوری میشه فیلمای یوتیوب رو دید یا کرایه کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط saeid4012 نمایش پست ها
                                پس وقتی نمی شه از دی پی ان استفاده کرد چجوری میشه فیلمای یوتیوب رو دید یا کرایه کرد؟
                                از یوتوب که نمیشه کرایه کرد ولی برای تماشا یوتوب فکر نمیکنم مساله ای باشه مثل آیفون هست

نظر

صبر کنید ..
                                X