اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کار با Apple Tv-قدم به قدم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کار با Apple Tv-قدم به قدم

سلام دوستان.
    با توجه به اینکه من اکثر تاپیک های این بخش را خوندم و یک راهنمایی جامع و کامل در مورد کار با این دستگاه ندیدم(بر خلاف بخش آبفون که واقعا کامل هستش) تفاضا دارم یکی از ذوستان روش کار با این دستگاه را از اول تا آخر به صورت پله پله آموزش بده تا کاربران( و من) از سردرگمی در بیایم.
    واقعا این بخش یه آموزش کامل و دقیق کم داره.
    با تشکر
    ------------------------------------
    قدم اول:
    دوستان اولین قدم برای دیدن عکس ها و فیلم های قسمت Photo Library و همچنین دیدن فیلم ها و شنیدن آهنگ ها در قسمت Ipod :
    پس از اینکه Apple Tv را به برق و سپس با کابل HD به تلویزیون وصل کردید بر فرض در قسمت آلبوم عکس هاتون آیکونی در نوار بالا مانند عکس زیر ظاهر خواهد شد:

سپس با زدن این دکمه گزینه ی Apple Tv را زده و تصویر را بر روی تلویزیون به راحتی مشاهده کنید.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط amin.kh : https://i-phone.ir/forums/member/17051-amin-kh در ساعت 16-07-2011, 04:11 PM دلیل: قدم اول

موافقم...!

apple tv واقعا دستگاه جالبیه ولی تو ایران هنوز جا نیفتاده...

نظر

چرا در مورد نتورك اپل تى وى بحثهاى مفصل انجام نمى شود

نظر

دلیلش مشخصه.تعداد کاربرای این دستگاه کمه.در ضمن منم موافقم که خیلی ها مزیتهای این دستگاه رو کامل نمیدونن اونهم با این قیمت ناچیزش نسبت به بقیه لوازم اپل.

نظر

راستش مال من داره خاک می*خوره آخه هم یخورده تول میکش هم که فقط با آیتیونز کار می*کنه حال منو گرفت

نظر

اپل تی وی دستگاه خوبیه تو اینم شکی نیست که کاربراش کمن اما مشکل اینجاس که تو ایران فقط میشه از استریمش استفاده کردو بقیه امکاناتش که اصل کاریش هستن کاربرد ندارن چون نت پر سرعت میخوان
            هر حال من خودم که واسه دیدن عکسو فیلم ازش استفاده میکنم با آیپدم
            در ضمن یه برنامه هم هست که باهاش میشه از امکانات ایفون توش استفاده کرد که اسمش یادم بیاد میگم ( مثل استفاده از دوربین و گوگل مپ و صفحه اینترنت و.............)
            کارکردن باهاش خیلی سادس و نیازی به توضیح قدم به قدمم نداره 

نظر

دوستان. من هم این دستگاه فوق العاده رو خریداری کردم.
              هر سوالی بود در خدمتم.
              هر کسی هم دستگاهش داشت خاک میخورد من میخرم.

نظر

با تشکر از ابراز علاقه ی همه دوستان.تقاضا دارم یکی از دوستان در مورد ساده ترین قسمت یعنی همین استریم کردن دقیق توضیح بدن و همچنین به سوالاتی از قبیل اینکه چه مواردی را می توان بر روی تلویزیون با وجود این دستگاه بصورت بزرگ دید را بگن و مدیران گرامی با ویرایش جواب ها را در بول تاپیک قرار بدن و پست های اضافی را پاک کنند.
                با تشکر

نظر

من يه سوال داشتم
                  apple tv چجوري به tv وصل ميشه?

نظر

نوشته اصلی توسط sami1375 نمایش پست ها
                    من يه سوال داشتم
                    apple tv چجوري به tv وصل ميشه?
                    پست اول ویرایش شد.

نظر

دوستانی که گفتن وارد هستن واقعا نمیخونه اینجا دونسته هاشون را به اشتراک بزارن؟

نظر

سلام به همگی
                        خوب منم دقیقا 4 ماه پیش این محصول دوست داشتنی اپل رو خریدم .. راستش اولش شک داشتم که آیا واقعا به درد می خوره یا نه اما بعدش واقعا از اینکه این محصول رو خریدم راضیم حالا دلایل خودم رو میگم و امیدوارم واسه بقیه هم مفید باشه :
                        اولین مسئله ای که می تونه تاثیر خیلی خوبی تو خریدتون برای AppleTV داشته باشه اینه که ببینید چند تا از محصولات اپل رو تو خونه یا محل کارتون دارید اگه هم سیستم کامپیوتری تون یکی از محصولات اپل هست و هم آیپد دارید واقعا بهتون پیشنهاد میکنم هرچه سریعتر به فکر خرید این محصول باشید ...

شما به راحتی میتونید تمام آهنگ ها و فیلم های تو آیتونز (البته برای فیلم ها با یه سری convert کردن خواص) رو روی TV خودتون مشاهده کنید حالا اگه یه سینما خانوادگی هم به tv وصل باشه که دیگه غوغاست
                        مثلا به این فکر کنید شما دارید با سیستمتون کار میکنید و میخواید واسه اهل خونه هم یه فیلم که رو دستگاهتون هست رو به نمایش بذارید و نمیتونید از پای سیستم هم بلند شید به کمک AppleTV این مشکل حله و فقط کافیه فیلم رو به وسیله AppleTV روی TV نمایش بدین و خودتون هم به کارتون برسید..
                        یا اینکه همه فامیل امروز خونه شما جمع اند و می خواید عکسهایی که قبلا گرفتین رو و روی آیپدتون هست رو به همه یه جا نشون بدین !!! خوب همه که نمی تونن سرشون رو بکنن تو آیپد شما که عکسها رو ببینن پس باز هم اینجا این AppleTV که میتونه کمک زیادی بکنه
                        اینو بگم به همه اونایی که iPad2 دارن تو iOS 5 یه شاهکار فوق العاده واسه ارتباط AppleTV و iPad2 هست و اونم ایکه تصوی کلی iPadرو انتقال میده به TV و این فوق العاده است مخصوصا تو بازی ها به طوری که میشه واقعا گفت یه کنسول جدید بازی رو ایجاد کرده
                        خوب سرتون رو ردر نیارم هرکی هر سوالی داشت رو بپرسه من در خدمتم .. راستی به راحتی تمام تنظیمات شبکه رو داره نگران نباشید البته بجز V*****P***N ... خدانگهدار

نظر

سلام ضمن عرض تشكر من يه آيفون4 تازه خريدم ميخوام بدونم اولا": بااين اپل تي وي كار ميكنه دوما"*اگه آره قيمتش چقدره ؟

نظر

سلام
                            از روى pc هم ميشه استريم كرد

نظر

این که شما گفتین تمام امکاناتش نیست به زودی تمامی تمامی امکانت جدید اپل تی وی که روی ای او اس 5 هست و مخصوص مدیران هست و هیچ کس ازش استفاده نمی کنه براتون میزارم

نظر

صبر کنید ..
                              X