اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کار با Apple Tv-قدم به قدم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان سلام بنده چند ماه پیش این دستگاه رو خریدم ولی متاسفانه بلد نیستم که به اخرین ورژن ای او اس ریستور کنم در ضمن کل مطالب اموزشی رو هم جستجو کردم ولی چیزی در این مورد پیدا نکردم و زمانی هم که دستگاه رو از طریق کابل یو اس بی به کامپیوتر وصل میکنم کامپیوتر هیچ عکس العملی نسبت به اضافه شدن یه دستگاه جدید نشون نمیده حالا نمیدونم این طبیعی و برای همه اینطور هست یا دستگاه بنده مشکل داره ممنون میشم اگه راهنمایی بفرماین و بنده کمک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط amin.kh نمایش پست ها
      سلام دوستان.
      با توجه به اینکه من اکثر تاپیک های این بخش را خوندم و یک راهنمایی جامع و کامل در مورد کار با این دستگاه ندیدم(بر خلاف بخش آبفون که واقعا کامل هستش) تفاضا دارم یکی از ذوستان روش کار با این دستگاه را از اول تا آخر به صورت پله پله آموزش بده تا کاربران( و من) از سردرگمی در بیایم.
      واقعا این بخش یه آموزش کامل و دقیق کم داره.
      با تشکر
      ------------------------------------
      دوست عزیز که تقریبا همه پست های این فروم رو خوندید...ندیدید که یک بخش کامل برای اپل تی وی کنار گذاشته شده؟
      Apple TV - انجمن تخصصی آیفون
      در ضمن در قسمت آموزش ها هم کاملا در مورد کار با این دستگاه، جیلبریک این دستگاه، پخش انواع فرمت ویدیویی توسط این دستگاه (حتی mkv فول اچ دی  ۱۰۸۰)...امکانات فوق العاده جالب این دستگاه بحث شده...
      آموزش ها - انجمن تخصصی آیفون
      ....................
      از همه مهمتر ، نفهمیدم بحث اپل تی وی چه ربطی به جی پی اس داره؟ که این تاپیک رو اینجا باز کردید شما؟؟؟
      در کل، بهتر بود اول یه جستجوی کامل انجام می دادید و بعد تاپیک باز می کردی...

نظر

صبر کنید ..
      X