اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پخش تمامی فرمتهای با Apple tv بدون احتیاج به آیتون و جیل برک !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پخش تمامی فرمتهای با Apple tv بدون احتیاج به آیتون و جیل برک !

بله اینکار براحتی برای شما امکان پذیراست بدون طی کردن مراحل دشوار جیل برک کردن Apple tv خود که در آخر هم موجب کند شدن و بد کار کردن ان میشود.

شما با این روش تمامی فرمت های صوتی و تصویری را از هارد های اکسترنال یا اینترنال کامپیوتر بدون سیم بر روی Apple tv پخش میکنید !

رمز این کار برنامه شاهکار Stream to me هست

موارد مورد نیاز : ایفون یا ایپد یا ایپاد - Apple tv -روتر اکسس پوینت N series

با نصب این برنامه روی ایفون یا ایپد یا ایپاد و نصب تیکه دیگر در کامپیوتر بنام Serve to me شما تمامی محتویات هارد ها رو روی ایفون دیده و پخش میکنید و با فشردن دگمه Airplay روی تلوزیون تماشا میکنید !

برای پخش فایلهای HD مثل فرمتهای MKV روتر شما حتما باید N series باشد چون این فایلها حجم بیشتری دارند و سرعت انتقال بالای ۳۰۰ رو احتیاج دارند - برای همین اپل پیشنهاد خرید Airport Xtream یا Airport Xpress خود را هنگام خرید Apple tv میکند

اگر روتر شما یک روتر عادی یا همان G series هست باید قید دیدن فیلمهای HD رو با Apple tv بزنید ولی فایلهای Divx و غیره قابل پخش هست

برنامه ضمیمه این پست هست
    فایل سرور برای مک یا ویندوز را از اینجا بگیرید
    Projects With Love: ServeToMe

با تشکر از شما
    فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط atabaei : https://i-phone.ir/forums/member/508-atabaei در ساعت 14-07-2011, 02:46 PM

با تشکر از شما!
    تاپیک شما در بخش tv مهم شد !

نظر

نوشته اصلی توسط atabaei نمایش پست ها
      بله اینکار براحتی برای شما امکان پذیراست بدون طی کردن مراحل دشوار جیل برک کردن apple tv خود که در آخر هم موجب کند شدن و بد کار کردن ان میشود.

شما با این روش تمامی فرمت های صوتی و تصویری را از هارد های اکسترنال یا اینترنال کامپیوتر بدون سیم بر روی apple tv پخش میکنید !

رمز این کار برنامه شاهکار stream to me هست

موارد مورد نیاز : ایفون یا ایپد یا ایپاد - apple tv -روتر اکسس پوینت n series

با نصب این برنامه روی ایفون یا ایپد یا ایپاد و نصب تیکه دیگر در کامپیوتر بنام serve to me شما تمامی محتویات هارد ها رو روی ایفون دیده و پخش میکنید و با فشردن دگمه airplay روی تلوزیون تماشا میکنید !

برای پخش فایلهای hd مثل فرمتهای mkv روتر شما حتما باید n series باشد چون این فایلها حجم بیشتری دارند و سرعت انتقال بالای ۳۰۰ رو احتیاج دارند - برای همین اپل پیشنهاد خرید airport xtream یا airport xpress خود را هنگام خرید apple tv میکند

اگر روتر شما یک روتر عادی یا همان g series هست باید قید دیدن فیلمهای hd رو با apple tv بزنید ولی فایلهای divx و غیره قابل پخش هست

برنامه ضمیمه این پست هست
      فایل سرور برای مک یا ویندوز را از اینجا بگیرید
      projects with love: Servetome

با تشکر از شما
      تشکر - آموزش هم بزارید.

نظر

دوستان از این برنامه هم میتونن استفاده کنن

Video Stream
        این برنامه توی اینستالوس موجوده دوستانی که جیل کردن میتونن استفاده کنن
        Video Stream for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store
        سرور هم از این لینک میتونید دانلود کنید
        collect3 mobile - SERVER
        ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 14-07-2011, 09:51 PM

نظر

با این برنامه ای که خودم معرفی کردم حتی فیلمهای ۱۰۸۰ رو هم میشه دید البته با روتر سرعت بالا
          فقط مشکلی که دارم اینه که زیرنویس فارسی رو درست نمیاره
          راهی هست که فونت بهش معرفی کنیم؟
          گزینه ای برای زیرنویس در برنامه پست اول ندیدم

نظر

سلامو ممنون از این راهنمایی خوب. اما یک سوال - من روتر سری N سیسکو دارم که هارد اکسترنال رو بهش وصل کردم و شیر شده و توسط نرم افزار File browser هم به هارد و محتویاتش دسترسی دارم.

اولا از طریق stream to me نتونستم به هارد دسترسی پیدا کنم چون پورت نامبر می خواست که من نمی دونم از کجا پیداش کنم؟
            دوم، پارت دوم که سرور باشه روی هارد باید نصب بشه و هارد بدون کامپیوتر چجوری انو اجرا کنه؟

نظر

من تایم کپسول دارم به جای ایرپورت اکستریم!
              میشه اموزشش رو هم بگید؟
              نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
              مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
              --------------------------------------------------------
              فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
              طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

دوستان، توجه کنید که این برنامه ها فقط با برنامه سرور خودشون کار میکنند پس شما نمیتوانید فایلهایی که روی هارد متصل به روتر هست رو پخش کنید، باید هارد رو مستقیما به کامپیتر وصل کنید و سپس برنامه سرور رو اجرا کرده مسیر هارد رو بهش بدهید .
                امکان دارد که برنامه های دیگری این کار رو برای شما انجام دهد ( یعنی پخش بدو احتیاج به برنامه سرور )

آموزش :

کامپیوتری که هارد رو بهش متصل کرده اید و اپل تیوی و آیفون هر سه باید به یک روتر اکسسپوینت کانکت شده باشند،
                برنامه سرور را روی کمپیوتر اجرا کرده و با هر بار زدن علامت مثبت هارد های اینترنال یا اکسترنال های خود را در لیست ثبت کنید.
                حال برنامه روی آیفون را اجرا کرده و خود برنامه بصورت اتوماتیک سرور را پیدا میکند و براحتی شما به تمامی هاردهایی که معرفی کرده بودید دسترسی دارید -

با پخش کردن یک فایل چه صوتی یا تصویری با زدن علامت ایر ستریم تصویر یا صدا بر روی اپل تیوی پخش میشود

به همین سادگی

در ضمن اگر برنامه iShotdown را از اینستالوس دانلود کنید میتوانید که بعد از تماشای فیلم دستور خاموش کردن کامپیتر را هم با آیفون بدهید

با تشکر از شما

نظر

نوشته اصلی توسط rafiki نمایش پست ها
                  سلامو ممنون از این راهنمایی خوب. اما یک سوال - من روتر سری N سیسکو دارم که هارد اکسترنال رو بهش وصل کردم و شیر شده و توسط نرم افزار File browser هم به هارد و محتویاتش دسترسی دارم.

اولا از طریق stream to me نتونستم به هارد دسترسی پیدا کنم چون پورت نامبر می خواست که من نمی دونم از کجا پیداش کنم؟
                  دوم، پارت دوم که سرور باشه روی هارد باید نصب بشه و هارد بدون کامپیوتر چجوری انو اجرا کنه؟
                  دوست عزیز! شما می تونید از برنامه XBMCالبته بعد از جیلبریک کردن اپل تی وی تون استفاده کنید! که امکان گشتن در فایل های share شده و انتخاب و پخش هر کدوم که خواستید با تمام فرمت های شناخته شده (avi,DivX,MP4,WMV,MKV,MPG,...) رو می ده! برنامه فوق العاده جالبی هست و کار باهاش سادس! آموزشش رو هم تو همین فروم می تونید پیدا کنید.

نظر

در ضمن دوستانی که مک دارن نیازی به آيفون یا آیپد هم ندارن و مستقیما می تونن از برنامه AirFlick برای فرستادن فیلمهاشون با هر پسوندی به اپل تی وی(بدون نیاز به جیلبریک یا نصب برنامه خاص روی اپل تی وی ) استفاده کنن.

نظر

نوشته اصلی توسط VISTA_66 نمایش پست ها
                      در ضمن دوستانی که مک دارن نیازی به آيفون یا آیپد هم ندارن و مستقیما می تونن از برنامه AirFlick برای فرستادن فیلمهاشون با هر پسوندی به اپل تی وی(بدون نیاز به جیلبریک یا نصب برنامه خاص روی اپل تی وی ) استفاده کنن.
                      خیلی راحت و خوبه این airflick
                      ولی فقط mp4 رو پخش میکنه
                      فایل mkv یا flv بهش میدم نمیتونه stream کنه رو appletv
                      دوستان کسی تست کرده ؟

نظر

اول بگم که به هیچ وجه قصد جسارت ندارم در حضور استادان فن من سوسکم اما یرنامه مذکور فعلا پولی شده شاید زمان نگارش متن رایکان بوده الان من پیشنهاد دانود یرنامه air target را میدم که رایگانه و یه نظر من عالی کار می کنه

ویرایش توسط peiman3 : https://i-phone.ir/forums/member/65389-peiman3 در ساعت 08-01-2012, 08:15 AM

نظر

زيرنويس فارسي رو دوستان چكار ميشه كرد ؟

نظر

منم با زیرنویس فارسی مشگل دارم..!

نظر

بر من درست شد . تنظیمات رو روی ARAB . .. Windows . . . بزارین و راست به چپ

نظر

صبر کنید ..
                              X