اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در connect کردن iPhone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در connect کردن iPhone

سلام دوستان من وقتی ایتونز رو باز می کنم و روی itunes store کلیک می کنم هر بار این error رو بهم می ده :

itunes could not connect to itunes store.the network connection timed out.
    make sure your network settings are correct and your network connection is active .the try again.

مطمئن هم هستم که connection م مشکلی نداره

؟؟؟؟

نوشته اصلی توسط علیرضا988 نمایش پست ها
    سلام دوستان من وقتی ایتونز رو باز می کنم و روی itunes store کلیک می کنم هر بار این error رو بهم می ده :

itunes could not connect to itunes store.the network connection timed out.
    make sure your network settings are correct and your network connection is active .the try again.

مطمئن هم هستم که connection م مشکلی نداره

؟؟؟؟
    این مشکل به خاطر IP های ایران هست که apple اونهارو بلاک کرده و مشکلتون با یه فــــیـــلـــتــــــر شـــکــــن خوب حل میشه. زمانی که نمیتونه itunes به appstore وصل بشه این پیام رو میده.

من U*92 و ،*Too*nel* رو پیشنهاد میکنم.

پیروز باشید.
    ویرایش توسط enzevaee : https://i-phone.ir/forums/member/1265-enzevaee در ساعت 13-07-2009, 09:51 AM
    من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
    (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

جدی جالبه اخه من فقط برای دانلود نیاز به استفاده از **********چیز می شدم .

نظر

قبلا این موشکل برای من پیش اومده بود این مال تاخ ویندوز حتما آیفونت هم همین طور میشه .
        من ویندوز رو عوض کردم درست شد.

نظر

صبر کنید ..
        X