اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برخی مشکلات آیپد 2

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برخی مشکلات آیپد 2

در این تاپیک مشکلات و بهترین پاسخ ها به صورت یکجا در اختیار شما قرار خواهد گرفت

سوال :

سلام میخواستم بدونم روی آیپد چه فرمت کتاب و چه فرمت ویدئو میشه ریخت
    بهترین جواب ها :

حتما برنامه yxflash و buzz player رو تست كن. جواب خوبي ميگيري
    روی ایپد با برنامه ibook میتونی دو فرمت رایج pdf و epub رو بخونی و با خود ایتونز هم میتونی سینک کنی و برای فیلم ایتونز فقط فرمت mp4 رو قبول میکنه ولی با برنامه جانی که بهترینش هم oplayer هست هر نوع فرمتی رو ببینی
    موفق باشی
    سوال :

1 مشکل که پیدا کردم اینه که چند روزه قبل از دیتای سیم کارت ایرانسلم استفاده میکردم و مشکلی نداشت
    ولی الان 3 روزه که پیغام no service میده
    سیم کارت رو چک کردم
    1. مسدود نشده
    2. رو گوشی کار میکنه
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون
    بهترین جواب ها :

برو airplane mode بعد ریبوت کن و بعد که برگشتی از اون حالت درش بیار.
    چیزی نصب نکردی که با communication بازی کنه؟ مثل mywi یا swirleymessage یا ..
    معمولا اینجور سیستم ها به خاطر stable نبودن میتونن چنین مشکلاتی ایجاد کنن.

یک بار در حالت safe mode به کمک sbsettings بالا بیار ببین چطور میشه وضعش
    یه نتورک سیتینگ ریست بکن مشکلت رفع میشه settin / general / reset / reset network setting

سوال :

سلام
    میخواسستم ببینم بلاخره ای پد جی پی اس داره یا نه؟
    یعنی میشه تو خیابون بدون وصل شدن به هیچ نت ورکی navigation کرد یا نه؟
    لطفا یکی که اطلاعات موثق داره جواب منو بده که آی پد gps device داره یا نه؟؟؟
    بهترین جواب ها :

آی پد 3g ، داره!

اما مدل wi-fi فاقد gps ه!
    مدل wifi gps نداره ولي يه امكاني داره كه با وصل شدن به اينترنت محل تقريبي شما رو مي گه با دقت ٢٠ متر كه البته اين امكانفقط جاهاي خاصي مثه آمريكا يا كانادا كار ميكنه يعني تو ايران قابل استفاده نيست. اما مدل 3g اون gps داره يعني بدون اتصال بهاينترنت محل نسبتا دقيق شمارو مي گه در ضمن هردو مدل داراي قطب نماي ديجيتال هستند

سوال :

کسی می دونه که چطور می شه با ایپد از یوتیوب دانلود کرد?
    بهترین جواب ها :

your tube hd کرک شد...

فایل deb می باشد، پس از نصب، سایدیا رو باز کنید و yourtube hd رو reinstall کنید...

کلی کیف مضاعف داره

اگر رو سورس خودمون هم آپ بشه، چه بهتر...

yourtube hd دانلود
    سلام
    من ازmitubeاستفاده میکنم.
    خیلی توپه
    میتونه از این سورس بگیری:.us\Redirecting to leaseweb.com

سوال :

سلام دوستان چگونه می توان فیلم هایی با زیر نویس فارسی در buzzplayerمشاهده کرد؟
    sub tittle رو چگونه وارد فیلم کنم؟
    بهترین جواب ها :

شما وقتی برنامه بوز پلیر رو نصب میکنی وقتی وارد ایتونز شدی برو به قسمت app و برنامه بوز پلیر رئ کلیک کن و بعد اون پایین همون قسمت تو قسمت بوز پلیر فایل هاتو بکش ، هر فرمتی که خواستی می تونی توش بریزی
    شما از هر سه برنامه oplayer - buzz player - avplayer میتونی استفاده کنی که avplayer از همه بهتره (برای فیلم های زیر نویس دار) هرچند buzz player بهتر فایلعای flv رو پخش میکنه.
    برای دیدن زیر نویس 2 کار باید بکنید.
    1. نام فایل زیر نویس و نام فیلم دقیقا یکی باشد (حتی بزرگ و کوچک بودن حروف)
    2. اگر زیر نویس شما فارسی هست، باید encoding اون حتما utf-8 باشد (معمولا encoding به صورت پیشفرض ansi هست و در این حالت زیر نویس فارسی رو نشون نمیده) برای اینکه مطمئن بشید که encoding درست هست، میتونید فایل زیر نویس رو در notepad باز کنید، saver as کنید و بعد گزینه encoding رو به utf-8 تغییر بدید.

درضمن فایل فیلمتون فرقی نمیکنه که چه فرمتی باشه (avi, kmv , ...)

سوال :

دوستان کمک آیپدم رو خاموش کردم الان روش میکنم روی آر م سیب گیر میکنه
    بهترین جواب ها :

اگه کامپیوتر میشناسه آیپد رو ، با pc suite برنامه ای که نصب کردید پاک کنید وگرنه ریستور کنید
    کار خاصی نمیشه کرد ٬ ریستور کن !

سوال :

بعد از اینکه آیپد رو ریست کردم دیگه روشن نمیشه و روی علامت apple گیر میکنه
    جیلبریک هم کرده بودم مشکل از اون نباشه؟
    دکمه های هوم و پاور رو هم نگه می دارم ولی اثر نمیکنه بازم apple می یاد.
    بهترین جواب ها :

دستگاه جیلبریک شده رو نباید ریست کرد ..
    باید رستورش کنید

سوال :

سلام دوستان در مورد نصب فلش کمکم کنید با روش اعلام شده پس از نصب win scp ارتباط برقرار نشد.
    بهترین جواب ها :

سلام شما سورس cydia.mobile4persian.net رو اضافه کن توش frashموجود هست

سوال :

سلام من مشکل بزرگی با برنامه های ipa دارم اولا pc suit که ipad رو نمیشناسه تو سایت پاندا هم رفتم برای ipad پیسی سوییت نیست
    2- (برایه اینکه من جیل نکردمش و دوستان جیل کردنش پر برنامه هست)اون راهی و هم که دوستان گفته بودن store> authorise this computer رفتم تا اینجا درست بود بعد که رو اسم اپد میزنم و گزینه push ... رو انتخواب میکنم این پیغام و میده

اون فایل و هم دیلیت کردم به یه بازی دیگه گیر میده

بازی دانلود کردم 450 مگ چطوری بریزم تو ipad
    بهترین جواب ها :

pc suite واسه آيپد نداريم و همونيكه واسه آيفونه جواب ميده ولي بايد جيلبريك كني
    شما afc2add. ويا appsync ورژن مورد نظرتون رو نصب كنيد توو سورس انجمن هست
    . Ifile رو توي آيپد نصب كن و ifunbox رو روي سيستمت . هر چي ميخواي با ifunbox بريز توو آيپد و با ifile نصب كن . به همين سادگی
    با instalous هم ميتوني برنامه نصب كني از داخل خود ipad
    ولي اول بايد جيلبرك كني بعد appsync وبعد instalus رو از cydia نصب كني
    شما inistalus روبريز بعد با ifunbox برنامه ات رو كپي كن داخل برنامه ش و بعد نصب كن

سوال :

appsync 4.2 رو از کجا و چه سورسی بگیرم
    بهترین جواب ها :

از سورسهای زیر میتونید دریافت کنید .
    Cydia.mobile4persian.net
    repo.insanelyi.com
    sinfuliphonerepo.com
    سورس اصلیش هم اینه: Cydia.hackulo.us
    سوال :

می شه یکی به ما لطف کنه به ما بگه چجوری می شه تو این آی پد موزیک ریخت؟ من هنوز فقط نسخه های مجانی رو از آی تونز دانلود می کنم!
    ممنون اگه کمک کنید!
    بهترین جواب ها :

خوب شما اول بايد آيتونز رو دانلود و روي سيستمتون نصب كنبد . بعدش هر چي آهنگ ميخوايد درگ كنيد داخل آيتونز و بعدش آيپدتون رو با كابل به سيستم وصل كنيد و بعدش در آيتونز گزينه sync رو بزنيد تا آهنگها انتقال پيدا كنه .
    میتونید به تاپیک زیر هم مراجعه کنید :

http://www.i-phone.ir/forums/thread24234.html

سوال :

با سلام . ايا قبل از ریستور بايد backup گيري كنم ؟روشش را به من ياد بديد. متشكرم
    بهترین جواب ها :

دوست عزیز قبل از ریستور از توی آیتونز روی گوشی رایت کیلیک میکنی و گزینه بک آپ رو میزنی تمام

موفق باشی

سوال :

از وقتی به۴.۳ اپدیت کردم و بعد به ۴.۲ دانگرید کردم دیگه انتن ندارم مشکل از کجاس اساتید لطفا راهنمایی کنید؟
    بهترین جواب ها :

خوب شايد برنامه اي نصب كرديد كه باعث ايجاد اين اختلال شده برنامه های مرتبط با آنتن رو پاک کنیدو یا ميتونيد setting >general > network > reset network setting رو بزنيد. شايد درست بشه. اگه نه كه 1 بار ديگه ريستور كنيد و با برنامه اي متفاوت با قبل جيلبريك كنيد

سوال :

باسلام
    من آیپدمو روی فریمور 4.3.1 با redsn0w جیلبریک کردم سیدیا هم روش نصب شده ولی همچنان
    برنامه کرک شده نصب نمیشه و ارور میده
    بهترین جواب ها :

شما باید برنامه app synce رو دانلود کنید(app synce +4)
    توی سورس خود سایت هست!یا از این سورس:
    http://cydia.hackulo.us

سوال :

office ipad رو چه جوری و از کجا نصب کنم
    بهترین جواب ها :

شما برنامه رو که دانلود کردید ببینید پسوندش چیه؟ipa. Deb؟

راهنمایی:فایل deb با آیتونز نصب نمیشه.فایل هایipa هم با آیتونز و هم با برنامه های دیگه مثل ifunbox و iphone pc suite قابل نصب هست!

سوال :

ایا ایپد هم انلاک و لاک دارد
    بهترین جواب ها :

فکر کنم فقط مدل verizon که سیستمش فرق داره تو ایران کار نکنه. بقیش همه آنلاک هستن.
    البته مال ژاپن هم لاک هست

سوال :

سلام دوستان
    الان كه دارم اين پست رو ميدم جايي هستم كه به وافاي دسترسي ندارم
    حالا بسته gprs گرفتم و ميخوام اونو به دستگاه ps3 خودم share كنم
    ميخواستم ببينم ايا ميشه ايپد رو با برنامه يا ترفند خاصي به مودم وايرلس تبديل كنيم كه مثلا خود من بتونم با وافاي دستگاه ps3 رو به ايپد وصل كنم و از اينترنت ايپد استفاده كنم؟
    فكر كنم اين كار خيلي هارو راه بندازه...
    ممنون ميشم حرفه اي ها راهنمايي كنند
    با تشكر
    بهترین جواب ها :

میتونید برنامه mywi رو از سورس های http://apt.modmyi.com و sinful iphone repo و همچنین سورس خود انجمن نصب کنید .

این برنامه قابلیت share کردن اینترنت شما رو به وسیله کابل ، بلوتوث و وای فای داراست

سوال :

ایا ممکنه در ایپد های وای فای از اینترنت سیم کارت استفاده کرد؟ برای ایپد اگر مبدل پورت یو اس پی داشته باشیم و یکی از این مودم های edge که تو بازار هست و قیمتش از 60 تا 70 هزار تومان هست بگیریم میشه به اینترنت متصل شد؟
    بهترین جواب ها :

خیر دوست عزیز نمیشه، چون camera connector ، از اسمش هم که معلومه فقط برای انتقال عکس از داخل دوربین و حافظه usb درست شده، و هر چیز دیگه ای که بهش وصل کنین، هیچ کاری انجام نمیده
    خیر نمیشه چون ipad خودش قابلیت مار به عنوان یک device master در مقابل modem رو نداره.

سوال :

سلام
    می خواستم ببینم چطوری میشه فیلم ها رو در ایپد ۲ در برنامه video دسته بندی کرد؟
    بهترین جواب ها :

بعد از اضافه کردن ویدئو یا movies یا tv shows ها ٬ بر روی ویدئوی مربوطه راست کلیک کنید و get info را انتخاب کنید .

از تب video میتوانید با یکی قرار دادن بعضی اطلاعات این ویدئو ها رو دسته بندی کنید ٬ دقت داشته باشید که در این حالت ویدئو های شما به حالت tv show شناخته میشن .

سوال :

چطوري ويديو هامو با آيتيونز بريزم تو oplayer يا vlc player ?
    بهترین جواب ها :

روی آیکونشون در آیتونز برو اگه امکانش باشه پایین صفحه فیلدی برای این کار باز میشه

سوال :

بلوتوث در آی پد چطور کار می کنه؟ آیا امکانی واسه ارسال و دریافت هست؟ برنامه ای چیزی منظورمه
    بهترین جواب ها :

اگه ifile نصب كني ميتوني باش به device هاي ديگه كه ifile دارن فايل ترنسفر كني بلوتوثش الان بيشتر واسه ارتباط با لوازم جانبيه
    میتونی با نصب برنامه celeste اگه فرم ور 4.2.1 به بالا باشی از بلوتوث استفاده کنی

سوال :

بچه ها من ios 4.2.1 رو دانلود کردم!!!حالا چه طوری میتونم از طریق itunes ایپد رو به 4.2.1 اپدیت کنم؟
    بهترین جواب ها :

اگه تو ویندوز هستی ... ایتیونز رو اجرا کن و در قسمت چپ دستگاهت رو انتخاب کن ... بعدش در صفحه سمت راست دکمه شیفت رو نگه دار و روی آیتیونز دکمه restore رو بزن.

مواضب باش که شیفت رو نگه داشته باشی وقتی میخوای دکمه ریستور رو بزنی.

بعدش میتونی دکمه شیفت رو ول کنی و تو پنجره ایی که باز شده ازت فایل رو میخواد که میتونی محل فالت رو بهش بدی.

خوش دیگه همه کارا رو میکنه.

سوال :

سلام من مي خوام رو ipad برنامه نصب كنم
    ولي itunes ميگه اگه برنامه بريزم ، برنامه هاي قبليت پاك ميشن
    چه كنم ؟
    بهترین جواب ها :

بروید در itunes تان و سپس store >authorize this computer

روی اسم آیپدتان راست کلیک کنید و transfer purchases رو بزنید .

به ifunbox هم نیاز ندارید

سوال :

یه سوال آیا ipad case آیپد ۱ به آیپد۲ میخوره؟
    بهترین جواب ها :

نه دوست عزیز چون تو آیپد دو یک سری آهن ربا تعبیه شده به دو دلیل اول اینکه به صفحه بچسبه و دوم اینکه وقتی کاور رو میزاری و بر میداری دستگاه بصورت خودکار به استند بای ببره و خارج کنه اما مثل اینکه ۱ شرکت ۱کاور مشابه واسه آیپد ۱ درست کنه

سوال :

آقا من ipadam ريست شد بالا كه مياد عكس كابل usb ميزنه با icon itunes چيكار كنم
    بهترین جواب ها :

گوشی شما در حالت ریکاوری گیر کرده و باید با برنامه های irecfo یا tiny umberella و یا fix recovery ازین حالت در بیارید . اگه همچنان در این حالت باقی بمونه باید ریستور کنید

سوال :

سلام.

یه سوال داشتم. خواستم بپرسم که آیا اگه من سیم کارت ایرانسل بخرم و سایزشو کوچیکش کنم که واسهٔ آیپد بشه استفاده کرد. میتونم از گوگل مپ آیپد استفاده کنم یا نه ؟ منظورم گوگل مپ اصلی، نه برنامه های جانبی دیگه.
    بهترین جواب ها :

مشكلي نداره شما با همراه اول هم ميتوني همين كارو بكني

سوال :

من توی notes کلی مطلب مهم دارم چطور باید از اونها backup بگیرم
    که اگه ویندوزم عوض شد یا آیپدم بالا نیومد یا ...
    بتونم اونهارو دوباره برگردونم
    توی ایتونز تو قسمت info یه جایی هست advanced
    اما فعال نمیشه و نمیدونم مربوط به همینه
    یا راهه دیگه هم هست
    سپاس از دوستان
    بهترین جواب ها :

تو همون تب info در قسمت other گزینه sync notes with رو انتخاب و با outlook سینک کنید .
    ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 05-03-2012, 11:49 AM
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !
صبر کنید ..
X