اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط miladico نمایش پست ها
    سلام. من آی پد 2مو دادم بیرون واسه جیلبریک و ریختن برنامه. حالا که به iTunes خودم وصل می کنم میگه که باید Authorize بشه برنامه ها. بعدشم اونا رو پاک می کنه. می خوام خودم برنامه بریزم باید چی کار کنم؟
    با pc suit or ifunbox از فایلات فایل ipa گیر

نظر

نوشته اصلی توسط behzad1362 نمایش پست ها
      لطف ميكني بيشتر توضيح بديد...
      با توجه به اينكه ايبپد من ثري جي هس قابل اجراست اينكار؟
      ممنون
      شما دیگه الان نمیتونید shsh بگیرید چراکه همواره میشه از جدیدترین فرم ور shsh گرفت یعنی الان تنها از 4.3.4 میشه shsh گرفت
      نگران فردایت نباش ...
      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

سلام
        از فردای روزی که iPad2 خریدم یه پیکسل اعصابمو ریخته به هم. یه پیکسل وجود داره که تو محیط سیاه به رنگ سبزه و تو محیط سفید تیره میشه و تو بقیه رنگها هم مشکل داره و فقط تو محیط قرمز درست عمل میکنه
        فکر کنم از RGB فقط R اش درسته
        دوستان میدونین چطور میشه از شر این مشکل راحت شد؟ به نظر میاد نسوخته باشه و به اصطلاح dead pixel نیست

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
          شما دیگه الان نمیتونید shsh بگیرید چراکه همواره میشه از جدیدترین فرم ور shsh گرفت یعنی الان تنها از 4.3.4 میشه shsh گرفت
          خوب پس اينجوري مشكل من حل نميشه
          راه حل ديگري نيست؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط behzad1362 نمایش پست ها
            خوب پس اينجوري مشكل من حل نميشه
            راه حل ديگري نيست؟؟؟
            خوب فعلا هیچ راهی ندارید تا اینکه جیلبریک این فرمور برای آیپد 2 هم بیاد
            نگران فردایت نباش ...
            خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
            ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
            اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

من میخوام ایپد جیلبریک کنم shsh 4.3.3 هم از tyniamberla قبلا گرفته بودم الان می خوام از 4.3.2 برم به 4.3.3 یه مقداری میره جلو بعد اخطار 3194 میده چیکار کنم

نظر

می خوام ی کمرا کیت بگیرم.می خواستم بدونم مشکل کمرا کیت با آیپد 2 حل شده یا نه؟
                با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                  خوب فعلا هیچ راهی ندارید تا اینکه جیلبریک این فرمور برای آیپد 2 هم بیاد
                  اره حدس ميزدم
                  ممنون

نظر

سلام بر دوستان
                    سوال من اینه که بنده آیپد 1 دارم اما 1 آیپد 2 هم خریدم و میخوام اطلاتعاتی مثل کانتکت هام ایمیلها ودر find my ipadو در صورت امکان نرم افزارهام رو روی هر دو داشته باشم.
                    ایا امکانش هست اگه هست راهنمایی کنید لطفا.
                    سوال 2
                    ios4.3.2هست جیلبرک میشه چون فکر نکنم چونshshندارم بتونم به4.3.3برم و مجبورم یا4.3.2بمونم یا برم به4.3.4
                    نظر شما چیه؟

نظر

دوستان من میخواستم آیپدم رو به حالت اولیه برگردونم (4.3.3 بود) وقتی وصل میکنم به ایتونز یه ارور میده و میگه باید رستور کنی . اموزش مشخصی برای اینکار ندیدم ! من قبلا shsh رو هم گرفتم،البته نمیدونم درست این کار رو کردم یا نه :
                      http://www.myup.ir/images/62817001204868775581.jpg
                      یکی لطف کنه ببینه درسته ؟ اگه درسته من با این چطور میتونم رستور کنم ؟

نظر

start tss server رو موقع ریستور بزن توی tiny umbrella

نظر

ببخشید چطور ببرم به حالت dfu ? بعد باید به کامپیوتر وصل باشه ؟ start tss server رو دقیقا کی باید بزنم ؟ اصلا این shsh رو چطور استفاده کنم ؟
                          الان نگاه کردم tiny umbrella رو که اجرا میکنم نت 100 پر میشه اما بعد هیچی نمیشه
                          ویرایش توسط moh3n_o631 : https://i-phone.ir/forums/member/43152-moh3n_o631 در ساعت 24-07-2011, 04:36 AM

نظر

دوستان عزیز من ایپدم رو تازه جیل کردم )ios4.3.3(توی سایدیا که چک میکنم بابتshshنوشته"this device is in the pending tss queue"با تاینی ورژن5.0.6هم کهshsh میگیرم یک فایل به اسمlib-winذخیره میشه.
                            ایاshsh ذخیره شده؟

نظر

من جاوام نصبه ! اگه نصب نبود کلا بالا نمیومد ! فریمور رو هم باید داشته باشم؟

نظر

سلام مجدد بر اساتید گرامی
                                iosمن4.3.3هست اماshsh رو که می گیرم بالای سایدیا مینویسه4.3.4
                                فایل ذخیره شده هم 4.3.4 هست
                                چرا؟
                                ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 24-07-2011, 04:52 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X