اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آی پد 2

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستاني كه ايپد ٣جي دارند ميشه لطف كنند راهنمايي كنند كه براي نويگيشن افلاين از چه برنامه ايي استفاده ميكنند
    من xgps رو نصب كردم اما اين طور كه معلومه هنوز نسخه ايپدش نيومده.
    الان هم از motion xgps hd استفاده ميكنم اما مشكلي كه دارم اينه كه اين برنامه اجازه دانلود نقشه هاي خودش رو ميده كه براي تهرانش خيلي ناقصه ( نسبت به نقشه گوگل و يا بينگ)
    ميخواستم ببينم دوستاني كه ايپد ٣جي دارن از چه برنامه ايي استفاده ميكننند كه بشه تو اون نقشه هاي گوگل رو ريخت
    يه چيزي مثل xgps ولي براي ايپد
    ممنون

نظر

• یک سوال از دوستان محترمی که هنوز جیل بریک نکردن :

آیا راهی وجود داره که اپلیکشن های آیپد رو به صورت پک خرید با قیمت ارزانتر ؟ ( مثلا من برنامهایی که مثل Longman dic of contemporary رو میخوام + یک سری برای نامه های نوت برداری سر کلاس . که قیمت ها هر کدوم 30 دلار هست )

قبلا شنیده بودم که برای مکینتاش همچین روش خرید هست ولی سرچ که کردم برای آیپد نبود ...

یا تنها راهش خرید گیفت کارت هست و هر کریدیت کارت دیگه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط smile2006 نمایش پست ها
        یک سوال از دوستان محترمی که هنوز جیل بریک نکردن :

آیا راهی وجود داره که اپلیکشن های آیپد رو به صورت پک خرید با قیمت ارزانتر ؟ ( مثلا من برنامهایی که مثل longman dic of contemporary رو میخوام + یک سری برای نامه های نوت برداری سر کلاس . که قیمت ها هر کدوم 30 دلار هست )

قبلا شنیده بودم که برای مکینتاش همچین روش خرید هست ولی سرچ که کردم برای آیپد نبود ...

یا تنها راهش خرید گیفت کارت هست و هر کریدیت کارت دیگه ؟
        یه راهی است که اگه مک داشته باشید ، با 99 دلار هرچیزی که میخواید و رایگان میریزید.یعنی اپ های جیلبرک شده رو بدون کرک میریزید.
        این به صرفست براتون؟

نظر

• نوشته اصلی توسط fredy نمایش پست ها
          دوستاني كه ايپد ٣جي دارند ميشه لطف كنند راهنمايي كنند كه براي نويگيشن افلاين از چه برنامه ايي استفاده ميكنند
          من xgps رو نصب كردم اما اين طور كه معلومه هنوز نسخه ايپدش نيومده.
          الان هم از motion xgps hd استفاده ميكنم اما مشكلي كه دارم اينه كه اين برنامه اجازه دانلود نقشه هاي خودش رو ميده كه براي تهرانش خيلي ناقصه ( نسبت به نقشه گوگل و يا بينگ)
          ميخواستم ببينم دوستاني كه ايپد ٣جي دارن از چه برنامه ايي استفاده ميكننند كه بشه تو اون نقشه هاي گوگل رو ريخت
          يه چيزي مثل xgps ولي براي ايپد
          ممنون
          يعني كسي نيست كه بدونه برا نويگيشن افلاين تو ايپد بايد از چه برنامه ايي استفاده كرد؟

نظر

• دوست عزبز شما می تونید از نقشه های افلاین گوگل در همون MotionX gps استفاده کنید ( این فعلا برای ایپد بهترینه ) آموزش رو دنبال کنید :

http://www.i-phone.ir/forums/thread23854.html

اگر سوال داشتید در همون قسمت بپرسید جواب داده میشه.

نظر

• سلام من وقتی آیپد 2 رو به آیتونتز وصل میکنم نمیشناستش.آیتونزم هم آخرین ورژنه.خود ویندوز میشناستش یعنی میتونم عکسا رو بر دارم.توی iFunBox هم نمیشناستش.
              روی 3 تا کامپیوتر تست کردم .روی 2 تاش کار نمیکرد ولی توی سومی کاملا درست کار میکرد.به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط euthanasia نمایش پست ها
                سلام من وقتی آیپد 2 رو به آیتونتز وصل میکنم نمیشناستش.آیتونزم هم آخرین ورژنه.خود ویندوز میشناستش یعنی میتونم عکسا رو بر دارم.توی ifunbox هم نمیشناستش.
                روی 3 تا کامپیوتر تست کردم .روی 2 تاش کار نمیکرد ولی توی سومی کاملا درست کار میکرد.به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟
                احتمالا از ورژن آیتونزتونه.
                به آخرین ورژن آپدیت کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Nikki.ripper نمایش پست ها
                  احتمالا از ورژن آیتونزتونه.
                  به آخرین ورژن آپدیت کنید.
                  وصل نشدن به iFunBox که ربطی به ورژن ایتونز نداره.
                  تازه ورژن ایتونز هم آخرین ورژن هست.

نظر

• روی هر سه کامپیوتر ورژن ifunbox یکی بود؟
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                      روی هر سه کامپیوتر ورژن ifunbox یکی بود؟
                      بله روي سه تاش با هم ريختم.

نظر

• وقتی چیز پی ان رو باز میکنم ... صفحه کهدخاموش میشه... چیز هم قطع میشه مگه اینکه در حال دانلود از اپل استور باشم یا استر باز باشه. آیا راهی هست که تاوفتی وای فای روشنه، چیز هم روشن بمونه؟

Ipad 2 .

نظر

• نوشته اصلی توسط id_nabood نمایش پست ها
                          وقتی چیز پی ان رو باز میکنم ... صفحه کهدخاموش میشه... چیز هم قطع میشه مگه اینکه در حال دانلود از اپل استور باشم یا استر باز باشه. آیا راهی هست که تاوفتی وای فای روشنه، چیز هم روشن بمونه؟

Ipad 2 .
                          بله برنامه ای هست به نام Insomnia که اتصال Wifi را حتی زمانیکه صفحه خاموش میشه همچنان برقرار نگه می داره و در نتیجه چیز پی ان هم قطع نمیشه ( این برنامه می تونید بصورت رایگان از cydia و از سورس BigBoss دانلود کنید )

اگه از SBsetting هم استفاده می کنید می تونید Insomnia Toggle نصب کنید و دسترسی رو به این برنامه راحتر کنید.

نظر

• دوست عزیز مرسی اما وا فای همیشه روشن میمونه ولی چیز خودش خاموش میشه اگه استفاده نشه.

حالا خاموش شدنش به جهنم... من از نعمت جیلبرک بی بهره ام!!!!

نظر

• از تنظیمات گوشی Autolock رو never بزار بعد ببین بعد از چند دقیقه باز چیز پی ان قطع میشه یا نه؟ (در حالتی که باش کار نمی کنی )

اگه قطع شد مشکل از چیز پی انه , اگر که نه مربوط به همون به Sleep رفتن گوشیه که احتمالن باید برنامه ای باشه که مانع از این بشه. ( مشکل اینجاست که گوشیتون هم JB نیست وگرنه با اون tweak سایدا قابل حل بود )
                              ویرایش توسط mohsensarami : https://i-phone.ir/forums/member/56007-mohsensarami در ساعت 19-08-2011, 06:30 AM

نظر

• امروز وقتی با آیتونز برنامه های جدیده خریداری شده رو در بتای 5 نصب کردم وارد بازی نمیشه !! ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X