اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور 1015 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور 1015 3gs

سلام:
    يه آيفون 3gs دارم ارور 1015 ميده با iREB , redsn0w هم از اين حالت در نمياد
    بافايل كاستوم چند بار زدم گوشي توي يه برنامه كه ميري ريست ميشه امروز با فايل 4.3.4 زدم دوباره ارور 1015 داد خواهشآ كمك كنيد چطوري ميتونم بدون ارور با فايل اصلي ريستور كنم، رواني شدم ديگه!

فایل host پاک کن ریست کن بعد ریستور کن

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread25318.html
      http://www.i-phone.ir/forums/thread18851.html

نظر

فايل هاست را پاك كردم ، دوباره هنگام ريستور ارور 1015 ميده

نظر

خوب با tiny درش بیار از ریکاوری مشکل حل میشه

نظر

دوست عزیز من چند روز پیش همین مشکل را داشتم واستون می گم شاید به درد بخوره چون نه با tiny در اومد از recovery نه با iReb . گوشی دوستم 3gs لاک بود که رو 4.2.1 بیس باندس به 6.15.00 آپدیت شده بود من اول فیرم ویر 4.3.3 را واسش دانلود کردم و بعد با iReb بردمش توی dfu بعد ریستور کردم به 4.3.3 و در آخر ارور 1015 گرفتم. بعد گوشی را خاموش کردم و با استفاده از redsnow گزینه های install cydia و install ipad baseband را زدم و دستگاه را طبق دستورات جیلبریک کردم! البته اگه گوشی شما آنلاک هست فقط گزینه ی install cydia را بزنید! امیدوارم مفید بوده باشه! من خودم از این راه نتیجه گرفتم.

نظر

من tiny رادانلود كردم ولي بازش كه ميكنم ارور ميده؟

نظر

باید جاوا رو سیستم نصب کنی

نظر

ميشه برنامه جاوا را بزارين؟* ممنون ميشم

نظر

بابا يه مدير نيست ما را كامل راهنمايي كنه؟؟؟ بايد هر كسي مياد نيمه كاره بگه؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط spyslinky نمایش پست ها
                      بابا يه مدير نيست ما را كامل راهنمايي كنه؟؟؟ بايد هر كسي مياد نيمه كاره بگه؟؟؟؟
                      خوب شما به این سایت برید Download Free Java Software و جاوا رو دانلود و نصب کنید مشکلتون حل میشه
                      نگران فردایت نباش ...
                      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

دوست عزيز مرسي كه جواب زود دادين
                        فقط لطف كنين بگين چطوري ميتونم به TinyUmbrella 5.00.03 windows by iphonefamily از اين ارور در بيارمش
                        الان هم گوشي را به 4.3.4 آپديت كردم
                        و يه چيز ديگه من قبلا با sn0wbreeze فايل كاستوم ساختم و زدم روش با هيچ مشكلي بالا آمد ولي بعد از دو 3 روز توي يه بازي يا برنامه كه ميرفتي گوشي ريست ميشد و بالا نميومد ،
                        من ميخوام گوشيم بشه مثل روز اول كه بتونم راحت ريستور كنم با فايل اصلي!

نظر

shsh ندارم ، گوشيم هم بالا نمياد كه با سيديا ببينم!

نظر

خوب شما که shsh نداشته باشید نمیتونید به فرم ور ی غیر از جدیدترین یعنی 4.3.4 ریستور کنید

ویرایش : این برنامه رو تست کنید ببینید گوشی رو میشناسه ؟ اگه شناخت میتونید از فرم وری که الان روی گوشی هست shsh بگیرید و بعد به همون فرم ور ریستور کنید http://www.i-phone.ir/forums/thread40221.html
                            ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 23-07-2011, 05:06 PM
                            نگران فردایت نباش ...
                            خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                            ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                            اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

خوب 4.3.4 هم ميخوام بكنم ارور ميده

نظر

صبر کنید ..
                              X