اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل با GPS iPhone 3GS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل با GPS iPhone 3GS

من يك آيفون 3GS دارم و ورژن هم ٤.٣.٢ هست ولي gps گوشي فقط با سيم كارت كار مي كنه قبلا درست بود و سرعت حركت، را نمايش ميداد .
    آلبته يك iPhone 4 بود كه با ريستور درست شد ولي من چند دفعه ريستور كردم به ورژن مختلف نشده
    و گوشي من لاك هست. 

شما احتمال زیاد بیس باند ۶ هست و رو این بیس باند gps کار نمیکنه

نظر

راه حلش چيه ?

باتشكر

نظر

راه حل نداره متاسفانه

نظر

دانگريد بيس باند چي

نظر

نه نمیشه فعلا

نظر

با دانگريد بيس باند نميشه

نظر

سلام منم یه ۳gs دارم که جی پی اس اون فقط با اینترنت منو پیدا میکنه ( با این که نقشه رو دانلود کردم) اما پسر عموم یه ۴ داره که بدون اینترنت هم مکانش رو پیدا میکنه مشکل گوشی من چیه؟ باید چه کار کنم؟

Sent from my iPhone using Per Tapatalk

نظر

منم 3 جی اس دارم مشکلم با دوستان یکیه . تشخیص دوستمون (apple.iphone4gs ) درسته به خاطره بیس بانده 6 این طوری شده تنها راهش اینه که صبر کنیم تا فریم واری بیاد که بیس باند اون از این بیس باند بالاتر باشه .

نظر

منم همینطور ولی بیس باندم 5 هست ولی بعد از دانگرید از ios5 gps خیلی ضعیف شده مخصوصا تو برنامه های سرعت سنج چطور درستش کنم

نظر

نوشته اصلی توسط erro0o0or نمایش پست ها
                      منم 3 جی اس دارم مشکلم با دوستان یکیه . تشخیص دوستمون (apple.iphone4gs ) درسته به خاطره بیس بانده 6 این طوری شده تنها راهش اینه که صبر کنیم تا فریم واری بیاد که بیس باند اون از این بیس باند بالاتر باشه .
                      کسایی که روی بیسباند ۶ هستن واسه آنلاک کردن روی این بیسباند هستن. فردا پس فردا فریموری بیاد که بیسباندشم بالاتر از۶ بود، اما اولترا اسنو نتونست آنلاک کنه که باز نمیشه کاریش کرد.

نظر

بالاخره فرق گوشيهاي لاك و انلاك اينجا ها هست ديگه كه حدود ٣٠٠ دلار در امريكا و ١٥٠-٢٠٠ هزار تومان در ايران ارزون ترهست

نظر

من گوشیم انلاکه ولی فقط روی نرم افزار های سرعت سنج gps کانکت نمیشه الانم رفتم ios5 بازم نمیشه اصابم دیگه یاری نمیکنه اخرین راه حلی که به نظرم میرسه اینه بکوبمش به دیوار

نظر

دوستان احتمال میدید از بیس باند باشه برای من 05.16.05 کلن همینه چه روی 4 بودم چه الان که رو 5 هستم. یه سوال تخصصی اگه بیس باند ارتقا پیدا کنه کارایی گوشی بالا میره مثل gps و انتن دهی و...؟

نظر

نوشته اصلی توسط m-toti نمایش پست ها
                              دوستان احتمال میدید از بیس باند باشه برای من 05.16.05 کلن همینه چه روی 4 بودم چه الان که رو 5 هستم. یه سوال تخصصی اگه بیس باند ارتقا پیدا کنه کارایی گوشی بالا میره مثل gps و انتن دهی و...؟
                              تغيير و دستكاري بيس باند باعث اختلال در كارآيي گوشي و چيزهايي مثل gps*ميشه

نظر

صبر کنید ..
                              X