اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با تاچ آیپاد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با تاچ آیپاد

سلام به اساتید گرامی سایت،
    چند روز پیش به خاطر شکسته شدن یه تیکه از هدفونم تو آیپاد،کله سایت های داخلی و خارجی و انواع روش های رو واسه در اوردنش امتحان کردم.ولی به جایی نرسیدم و مجبور شدم ایپادو باز کنم. بعد از اینکه اون تیکه رو در اوردم یه مقدار جزئی غبار رویه پنل تاچش نشسته بود که با یه دستمال عینک به ارومی پاکش کردم.اما بعد از اینکه ایپادو بستم دیگه تاچش کار نکرد.اگه مشه منو راهنمایی کنین.ایپاد نسل سوم.
    ببخشید اگه طولانی شد

۱مرأجه کن به دفتر سایت !

نظر

دوباره سلام.امروز فهمیدم که سیم تاچش پاره شده.میخواستم بدونم گیر میاد و هزینش چقدر میشه؟

نظر

دوست عزيز شما از اولم نبايد آيپاد و باز ميكردى.

نظر

نوشته اصلی توسط hamid_lp نمایش پست ها
          دوباره سلام.امروز فهمیدم که سیم تاچش پاره شده.میخواستم بدونم گیر میاد و هزینش چقدر میشه؟
          احتمالا باید دوباره سیم سرجای خودش لحیم بشه و نیاز به تعویض نباشه.
          ولی اگر به دفتر سایت مراجعه کنید(اگر در تهران هستید) و یا به مرکز تخصصی اپل در شهر خود مراجعه کنید.

نظر

حرف شما درست.نباید باز میکردم.ولی اونقدا هم مبتدی نیستم.پاره گیش مثل پاره شدن یه برچسبه.با لحیم رفع نمیشه.مکر کنم باید پنل تاچش جای گزین بشه..میخوام بدونم ارزش هزینه کردن داره یا نه.

نظر

نوشته اصلی توسط hamid_LP نمایش پست ها
              حرف شما درست.نباید باز میکردم.ولی اونقدا هم مبتدی نیستم.پاره گیش مثل پاره شدن یه برچسبه.با لحیم رفع نمیشه.مکر کنم باید پنل تاچش جای گزین بشه..میخوام بدونم ارزش هزینه کردن داره یا نه.
              عزیز فکر نکنم دیگه مثل روز اولش شه!من یه بار فقط صفحش شکست که تازه کار هم میکرد ولی عوضش کرده بودم لنگ میزد همش که دیگه اعصابم خورد شد رفتم 4g گرفتم.(قبلش 3g داشتم)
              ایشالا درست شه...میدونم چه حسیه...

نظر

نوشته اصلی توسط hamid_lp نمایش پست ها
                پنل تاچ مشکلی نداره.
                میتونید عوضش کنید.
                چون مثل ال سی دی نیست.

نظر

از کجا میتونم گیر بیارم؟دفتر سایت داره؟هزینش چقدرا میشه؟

نظر

صبر کنید ..
                  X