اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

علت تفاوت رنگ lcd

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• علت تفاوت رنگ lcd

سلام دوستان
    من با آيپد و آيفون ها زيادي سرو كار داشته ام اما موردي كه توجه منو جلب كرده تفاوت رنگ lcd هاي اونهاست دليلشم هر جا جستجو كردم پيدا نكردم اول فكر ميكردم شايد به دليل تفاوت منطقه اي باشه اما ديدم مثلا دوآيپد كه هر دو مال يك منطقه آمريكا هستن هم وقتي ميذاري كنار هم يكيش صفحه شيري تري نسبت به ديگري داره و اون يكي يكم سفيد تره!
    اين تفاوت رو وقتي هر دو دستگاه رو ببريد در منوي setting و بذاريد كنار هم كاملا احساس ميكنيد.
    البته در آيفون ٤ و آيپد فقط دو مدل lcd ديدم كه يكي شيري تره اما در 3gs مدل هاي بيشتري ديدم
    توجه كنيد كه براي مقايسه ميزان روشنايي صفحه نمايش دو دستگاه يكي باشه.
    اگر كسي علتش رو ميدونه لطفا اينجا بگه
    مرسي

اسکرین پروتکتور روشون نبوده احیانا ؟

نظر

با سلام
      این مشکلی که شما میگید رو من ۱ ماه باهاش سر و کله زدم.۲تا ایپاد بودن که یکیشون zp بود اونیکی ea و یکی سفید تر و یکی زردتر بود.من اون سفیدتره رو انتخاب کردم اما اون *زرد تره هم رنگ ها رو شارپتر نشون میداد و نمیشه گفت ایراد داشت.واقعا انتخاب واسم سخت بود. من طبق تجربم هیچ ایفون و ایپادی ندیدم که رنگاشون مثل هم باشه.این یه ضعفه.من تو HTCهم این مساله رو زیاد دیدم .اما توی برندای دیگه خیلی کمتر

نظر

این جا کامل مشخصه! شاید به دلیل مواد درون صفحه یا به علت گرمی رتینا باشه...

ویرایش توسط RedBull : https://i-phone.ir/forums/member/46584-redbull در ساعت 15-07-2011, 11:44 PM

نظر

نوشته اصلی توسط nav ! D نمایش پست ها
          اسکرین پروتکتور روشون نبوده احیانا ؟
          نه برادر من به همه چيز دقت كردم
          من دنبال دليل اصلي و منطقي اين قضيه هستم
          به نظر شما كه ديدين كدوم بهتر بود و بنظرتون رنگ واقعي كدومه؟

نظر

نوشته اصلی توسط redbull نمایش پست ها
            این جا کامل مشخصه! شاید به دلیل مواد درون صفحه یا به علت گرمی رتینا باشه...

تو اين عكس كاملا مشخصه اما اونايي كه من ديدم تفاوتشون اينقدر فاحش نبود

نظر

به نظر منرنگ واقعی تر اونیه که سفید رو سفیدتر و مش***و مشکی تر نشونبده. البته این مساله سلیقه ای هست.اما من تو ایفون تصویری رو دیدم که سفیدش به صورتی میزد.در کل من اون سفیدرو انتخاب کردم.
              اما دوستایی کهفکر میکنن از محافظ و... هست باید بگم که خیر.من بدون محافظ تو شرایط یکسان تست کردم.حتی مصرف باطری ۲ تاایپاد هم فرق میکرد تو شرایط کاملایکسان حتی جیلبریک و برنامه ها هم یکسان بودن !!!!

نظر

دوستان اینجارو بخونید
                کسانی که انگلیسیشون بهتر هست لطفا" یه چکیده ازش اینجا بزارن

https://discussions.apple.com/message/12337299#12337299

نظر

من حرفی که شما میزنید را توی iPod 4g دیدم. میدونی Contrast صفحه و شدت رنگ فرق میکنه.این حرفی که میزنن را منم دیدم اما نه بین ۲ تا آیفون بین آیفون خودم و iPod یک دوستان.
                  " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                  TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

دوست عزیز این تفاوت رنگ بدلیل این هست که دو تا صفحه رو یک شرکت نزده
                    یکسری رو سامسونگ زده یکسری رو ال جی
                    (فکر کنم)

نظر

صفحات نمایشی که به زردی میزنن برای کارخانه سامسونگ و اونهایی که به آبی یا به قول دوستان سفید میزنند برای کارخانه ال جی هستند که این پنلها به خاطر تکنولوژی تولید کمی با هم متفاوتند.این تفاوتها حتی در مک بوکها نیز به وضوح وجود داره.

نظر

نوشته اصلی توسط samuraii40 نمایش پست ها
                        صفحات نمایشی که به زردی میزنن برای کارخانه سامسونگ و اونهایی که به آبی یا به قول دوستان سفید میزنند برای کارخانه ال جی هستند که این پنلها به خاطر تکنولوژی تولید کمی با هم متفاوتند.این تفاوتها حتی در مک بوکها نیز به وضوح وجود داره.
                        خوب به نظر من اپل که غول گرافیک هست و کسایی هم که کار گرافیک می کنند خیلی روی رنگ حساس هستند حتما باید توضیحی منطقی برای این قضیه داشته باشه و بگه که تصویر واقعی کدومه و اصلا چرا باید اینطوری باشه؟
                        ویرایش توسط iman116 : https://i-phone.ir/forums/member/2368-iman116 در ساعت 17-07-2011, 01:16 AM

نظر

بچه های اینجا کسی آیفونش هست که سفید باشه screen هاش ؟؟ شاید سری اول را مثلا LG زده و سری های بعد را Samsung . شاید سری اولی ها اینطور هستن!
                          البته این iPod که دوستم گرفته بود 4.3.3 روش بود. جدید بود.
                          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

دقیقا منم تازگی یه ایفون خریدم واسه دوستم که رنگ صفه اش فرق میکرد ایفون ۴ من روشنتر بود عکسهاش کلا اما اون رزولیشن صفه اصلیش بالاتر بود اما واسه من به سفیدی میزد .

نظر

اقا این سری جدید ها پیچش ستاره ای شده ... درسته ؟ یکی از بچه میگفت اونهایی که پیچشون ستاره ای هست جدید ترن و یک سری باگ ها توش رفع شده

ساری که به موضوع ربط نداشت ولی خوب اینم یک جوری از تفاوته

نظر

صبر کنید ..
                              X