اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

علت تفاوت رنگ lcd

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آبی با سفید میگن بچه ها ، منم حس میکنم به آبی نزدیک تر هست. پس نتیجه میگیریم به اندازه ۶۰٪ که ipod ها همشون سفید(آبی) تر هستند.
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

دو مدل قدیم و جدید که دست منه کاملا از لحاظ رنگ صفحه متفاوت هستند.
      قدیمیه به آبی تمایل داره و جدیدتره به زرد و سفید متمایله.
      حالا کدوم بهتره من نمیدونم. بهن ظرم که اصلا ارزش فکر کردن نداره.
      همین مونده که اینو همه بگیم و بیوفته سر زبونها و قیمت مدلهای خاصی در علاالدین بشه 2 میلیون :دی

نظر

ایفون 4 سفید منم صفحش رنگش به رنگ شفاف تر تمایل داره اما 3gs قبلیم به زرد و سفید

نظر

مال من آیپاد 3جی هست و کلا سفیده.

نظر

به نظر من این یه ضعفه . مخصوصا برای کسایی که به رنگ حساسن. اپل باید این مسله رو در محصولای جدیدش برطرف کنه...

نظر

نوشته اصلی توسط e h s a n نمایش پست ها
              بچه های اینجا کسی آیفونش هست که سفید باشه screen هاش ؟؟ شاید سری اول را مثلا lg زده و سری های بعد را samsung . شاید سری اولی ها اینطور هستن!
              البته این ipod که دوستم گرفته بود 4.3.3 روش بود. جدید بود.
              بله من خودم آبفونم از همون سفیدا یا به قول دوستان به آبی میزنه اما آیپدم از اون یکی مدله!

نوشته اصلی توسط mohammad.mb نمایش پست ها
              اقا این سری جدید ها پیچش ستاره ای شده ... درسته ؟ یکی از بچه میگفت اونهایی که پیچشون ستاره ای هست جدید ترن و یک سری باگ ها توش رفع شده

ساری که به موضوع ربط نداشت ولی خوب اینم یک جوری از تفاوته
              آره عزیزم ستاره ای شده اما ربطی به رفع باگ و این حرفا نداره همشون یکی هستن این ورژن نرم افزار هاشون هست که تفاوت ایجاد میکنه و اگر همه آپدیت بشن با هم فرقی ندارن

نوشته اصلی توسط e h s a n نمایش پست ها
              آبی با سفید میگن بچه ها ، منم حس میکنم به آبی نزدیک تر هست. پس نتیجه میگیریم به اندازه ۶۰٪ که ipod ها همشون سفید(آبی) تر هستند.
              منم بیشتر همون آبی و سفید رو میبینم روی دستگاهها و اون یکی مدل کمتر هست

نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
              دو مدل قدیم و جدید که دست منه کاملا از لحاظ رنگ صفحه متفاوت هستند.
              قدیمیه به آبی تمایل داره و جدیدتره به زرد و سفید متمایله.
              حالا کدوم بهتره من نمیدونم. بهن ظرم که اصلا ارزش فکر کردن نداره.
              همین مونده که اینو همه بگیم و بیوفته سر زبونها و قیمت مدلهای خاصی در علاالدین بشه 2 میلیون :دی
              ربطی به قدیم و جدید نداره من هم زمان هم چندین دستگاه خریدم و این تفاوت رو در اونها دیدم چه اون اولا که آیفون 4 اومده بود چه حالا که آیپد 2 اومده و هنوز هم آیفون های جدید از هر دو نوع lcd در بازار هستن
              و جالبه امروز یک آیفون 4 دیدم که به قول دوستان واقعا" قسمتهای سفید منوی setting خیلی فاحش به آبی میزد و من به این شدت دیگه ندیده بودم و خیلی متعجب شدم و با آیفون خودم که از همین مدل lcd داره کاملا تفاوت داشت و آبی تر بود!!!!

نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها
              به نظر من این یه ضعفه . مخصوصا برای کسایی که به رنگ حساسن. اپل باید این مسله رو در محصولای جدیدش برطرف کنه...
              دقیقا به نظر من هم ضعف هست و تنها موردی که در دستگاههای این غول سخت افزاری و نرم افزاری دیدم که بتونم اسمش رو ضعف بذارم همین بوده!
              ویرایش توسط iman116 : https://i-phone.ir/forums/member/2368-iman116 در ساعت 17-07-2011, 01:29 AM

نظر

صبر کنید ..
              X