اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل کرش در همه برنامه ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل کرش در همه برنامه ها

سلام دوستان

من آیپاد 4.2.1 2g و جیلبرک کردم Appsync هم نصب کردم با iphone pc suite می تونم برنامه نصب کنم. ولی وقتی تو آیپاد اجراش می کنم سری میپره بیرون از برنامه ها.!

چرا با itunes نمیتونم برنامه بریزم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

iphone pc suite همین مشکلات هم داره
    با ایتونز چه مشکلی دارید؟

نظر

نوشته اصلی توسط dashfarzad نمایش پست ها
      سلام دوستان

من آیپاد 4.2.1 2g و جیلبرک کردم Appsync هم نصب کردم با iphone pc suite می تونم برنامه نصب کنم. ولی وقتی تو آیپاد اجراش می کنم سری میپره بیرون از برنامه ها.!

چرا با itunes نمیتونم برنامه بریزم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
      با آیتونز فقط میتونید برنامه های با پسوند ipa نصب کنید و در ضمن علاوه بر نصب app sync شما باید در قسمت store گزینه athorize thise computer رو بزنید و آی دی خودتونو وارد کنید . در ضمن بهتره با pc suite کار نکنید ، گاهی اوقات مشکل ایجاد میکنه ، iFunbox عملکرد بهتری داره
      نگران فردایت نباش ...
      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

فایل های دب رو باید از طریق آیفایل و ترمینال در خود iPod و یا از طریق iFunBox نصب کنید.
        آیفون پی سی سوییت کاری جز خراب کردن گوشی نداره

نظر

دوستان واقعا ديگه نميدونم
          من الان 2 تا آيپاد دارم يه 2g يه 4g رو جفتشون هم ios 4.2.1 نصبه appsync ها هم مثل هم هستند.يعني 2g رو هم به 4.2.1 آپ كردم
          واسه خودم(4g) برنامه ها راحت از طريق itunes سينك ميشه و اجرا ميشه.
          اما واسه 2g وقتي تو itunes ، اپ ميريزم و sync رو ميزنم انگار نه انگار هيچ اتفاق خاصي نميفته ، انگار اصلا اپ رو نميشناسه.autherize this computer رو هم ميزنم. با ifunbox هم كه برنامه ميريزم ، وقتي تو آيپاد اجراش مي كنم زود كرش ميكنه

به نظرتون مشكل از كجاست ؟
          ممنون ميشم راهنمايي كنيد

نظر

صبر کنید ..
          X