اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بزرگترین مشکلات آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بزرگترین مشکلات آیپد

این تاپیک بیشتر برای این ایجاد شد که بشه مشکلاتی که این محصول اپل داره رو با وین مو (ویندوز موبایل)مقایسه کنیم.دوستانی که قبلا وین مو داشتند الان راضی هستند که به اپل اومدند؟مشکلات کدوم بیشتره؟مشکلات آیپد رو بگین؟
    من خودم شروع میکنم.آیپد به هیچ وجه واسه یه کاربری که میخواد دستگاه کاملا در اختیارش باشه(به صورت قانونی)،مناسب نیست.اگه بود چیزی به نام جیل برک وجود نداشت.فوقش کرک داشتیم.
    2.اپل همیشه از نرم افزار هایی بهره میبره(در زمینه های حرفه ای)که سورسشون اول ماله ویندوز بوده.مثل فوتوشاپ.
    3.اپل همیشه توی زمینه ی مرورگر مشکل داشته و این موضوع افتضاحا نشون میده توی آیپد.همه متوجه میشن بعد از 5 دقیقه کار با سفری که این مرورگر چقدر ضعیف و بی معنیه.
    دوستان نظرشون چیه؟بحث نکنید لطفا!من به هیچ وجه طرفدار اگالکسی تب و این چرندیاتم نیستم.فقط میخوام بدونم بقیه درباره مشکلات این iDevice چه فکری میکنن.

با هیچ کدوم از حرف هاتون موافق نیستم بلکه مخالف هم هستم چون جیل برک اتفاقا برای شخصی تر شدن idevice است .
    و مرورگر آیپد هم واقعا عالیه البته مرور گر های مختلفی وجود داره و شما مجبور به استفاده از سافاری نیستید .

اما یه مساءلی هستند که واقعا بد تره مثل : سنگین بودن و کیبورد بد که در دست به راحتی نمیشه ازش استفاده کرد.

خبر خوب اینه که در ios5 کیبورد بسیار بهتر شده و جدا میشه . که واقعا عالیه

نظر

حرفاتون اشتباه هست

نوشته اصلی توسط Nikki.ripper نمایش پست ها
      من خودم شروع میکنم.آیپد به هیچ وجه واسه یه کاربری که میخواد دستگاه کاملا در اختیارش باشه(به صورت قانونی)،مناسب نیست.اگه بود چیزی به نام جیل برک وجود نداشت.فوقش کرک داشتیم.
      این حرفتون خیلی عجیه
      این ربطی به محیط آیپد یا چیزای دیگه نداره
      این به سیستم فایل بندی App store برمیگرده که یوزر ها رو تو خودش ثبت می کنه

اپل همیشه از نرم افزار هایی بهره میبره(در زمینه های حرفه ای)که سورسشون اول ماله ویندوز بوده.مثل فوتوشاپ.
      متاسفانه مشکل جامعه ما این هست که مردم عادت دارند پیرامون چیزی که اطلاع درستی نداره نظر بدهند
      کلا نرم افزاری هایی مثل فتوشاپ یا حتی مایکروسافت ورد کار خودشون رو روی مک شروع کردند و سالهای زیادی طول کشید که به ویندوز آمدند

ااپل همیشه توی زمینه ی مرورگر مشکل داشته و این موضوع افتضاحا نشون میده توی آیپد.همه متوجه میشن بعد از 5 دقیقه کار با سفری که این مرورگر چقدر ضعیف و بی معنیه
      در بین مرورگر های دستگاه های پرتابل در حال حاضر سافاری بیشترین استقبال رو داشته ولی اگر از نظر شما بی معنیه خود نظر هرکس برای خودش مهمه
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

من خودم قبلا ویندوز موبایل داشتم اصلا چنین چیزی نیست.
        برنامه های ویندوز موبایل هم اکثرا کرک شدشون موجود هست فقط نیازی به جیلبریک نیست مثل اپل ولی دونه دونه باید نصبشون کنید که کلی وقت می بره.
        در مورد مرورگر هم safari خیلی از مرورگر خود ویندوز موبایل قوی تره ؛ تا اونحایی که یادمه خودم فقط توی ویندوز موبایل از opera استفاده می کردم.

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
          حرفاتون اشتباه هست

این حرفتون خیلی عجیه
          این ربطی به محیط آیپد یا چیزای دیگه نداره
          این به سیستم فایل بندی App store برمیگرده که یوزر ها رو تو خودش ثبت می کنه

متاسفانه مشکل جامعه ما این هست که مردم عادت دارند پیرامون چیزی که اطلاع درستی نداره نظر بدهند
          کلا نرم افزاری هایی مثل فتوشاپ یا حتی مایکروسافت ورد کار خودشون رو روی مک شروع کردند و سالهای زیادی طول کشید که به ویندوز آمدند

در بین مرورگر های دستگاه های پرتابل در حال حاضر سافاری بیشترین استقبال رو داشته ولی اگر از نظر شما بی معنیه خود نظر هرکس برای خودش مهمه
          بله،یوزرها رو خودش ثبت میکنه.من صحبتم اینه که دلیل اینکه همه چی باید تحت کنترل اپل باشه چیه؟اگه شما با این موافقید چرا از سیدیا استفاده میکنید؟که دشمن اپله؟چرا اصلا باید شرکتی کاری کنه که تنها شرکتی تو دنیا بشه که یه سیستم پایرتبنگ و کرک واسش به صورت جدا ایجاد بشه دوست عزیز؟
          بله،درسته.روی مک شروع شد و روی ویکی پدیام هست این مسئله.من با مک اصلا مشکلی ندارم.مک واقعا شاهکاره.من دارم درباره ی iOS صحبت میکنم دوست عزیز.اینو مطمئن باشید که مایکروسافت نمیاد کارشو روی سیتم عامل شرکت رقیبش شروع کنه.
          من حرفمو بدون دلیل نمیزنم.میتونید تاریخارو چک کنید.یا حتی فیدهای Adobe رو.

بله،جون پر طرفدار ترین سیستم عامل دنیا iOS هستش.وقتی مرورگر دیفالت سفری باشه معلومه که اینطور در میاد.متاسفانه من اصلا نظرم به سفری خوب در نیمود.دانلودش باید با نرم افزار باشه.فلش وجود نداره.اکثر جاوا اسکریپت ها ارورر میدن.سفری های منم(به جز مک)هر 4-8 دقیقه کرش میکنن.من دارم الان ار نظر قانونی و نه جی بی صحبت میکنم.شما اینارو قبول دارید؟
          ویرایش توسط iAidin : https://i-phone.ir/forums/member/60433-iaidin در ساعت 12-07-2011, 07:00 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
            من خودم قبلا ویندوز موبایل داشتم اصلا چنین چیزی نیست.
            برنامه های ویندوز موبایل هم اکثرا کرک شدشون موجود هست فقط نیازی به جیلبریک نیست مثل اپل ولی دونه دونه باید نصبشون کنید که کلی وقت می بره.
            در مورد مرورگر هم safari خیلی از مرورگر خود ویندوز موبایل قوی تره ؛ تا اونحایی که یادمه خودم فقط توی ویندوز موبایل از opera استفاده می کردم.
            میتونم بپرسم گوشیتون چی بود؟مرورگرش چطور؟
            بله،چون شرکت های دیگه مشکلی با ریخته شدن Non-Apple Content ندارن.
            اینطور نیست دوست عزیز؟
            اینترنت اکسپلورر 7 رو تست کردید؟هم فلش ساپورت میشه،هم دانلود میشه،هم گزینه ی تب بروسینگ وجود داره توش،هم میشه ستینگ ادونسد و تغییر داد توش و مهم تر از همه،هیچ نیازی نداره که هر 3 دقیقه کرش کنه!

نظر

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
              با هیچ کدوم از حرف هاتون موافق نیستم بلکه مخالف هم هستم چون جیل برک اتفاقا برای شخصی تر شدن idevice است .
              و مرورگر آیپد هم واقعا عالیه البته مرور گر های مختلفی وجود داره و شما مجبور به استفاده از سافاری نیستید .

اما یه مساءلی هستند که واقعا بد تره مثل : سنگین بودن و کیبورد بد که در دست به راحتی نمیشه ازش استفاده کرد.

خبر خوب اینه که در ios5 کیبورد بسیار بهتر شده و جدا میشه . که واقعا عالیه
              بله،من بتا رو دیدم چطوریه.دوست عزیز،شخصی شدن در آیپد هیچ معنی ی نداره بدون جی بی.با این موافق نیستید؟با اسمارت کاور تایپ بهتره باز.

نظر

میتونم بپرسم گوشیتون چی بود؟مرورگرش چطور؟
                بله،چون شرکت های دیگه مشکلی با ریخته شدن Non-Apple Content ندارن.
                اینطور نیست دوست عزیز؟
                اینترنت اکسپلورر 7 رو تست کردید؟هم فلش ساپورت میشه،هم دانلود میشه،هم گزینه ی تب بروسینگ وجود داره توش،هم میشه ستینگ ادونسد و تغییر داد توش و مهم تر از همه،هیچ نیازی نداره که هر 3 دقیقه کرش کنه!
                نه internet explorer 7 رو تست نکردم من imate k-jam داشتم قبلا ؛ در ضمن قبلا در زمینه ویندور موبایل خیلی هم فعال بودم می تونید نمونه آموزش هایی که نوشتم و اکثرا برای بار اول بود رو اینجا مشاهده کنید.

علاوه بر ویندوز موبایل با انواع نسخه های symbian - همچنین java و حتی android کار کردم بدون تعصب میگم هیچ کدوم به گرد پای iOs هم نمی رسند.

نظر

[RIGHT][LEFT][QUOTE=roozbeh7000;429730]حرفاتون اشتباه هست

[QUOTE=roozbeh7000;42973]
                  ]
                  دوست عزیزم،من نه قصد توهین داشتم و نه دعوا.من نه "یرامون چیزی که اطلاع درستی نداره" نظر میدم و نه "مردم عادت دارند" هستم.من چیزی که توی این 8 سالی که دارم از اسمارت فون استفاده میکنم و تمام روزم با Adobe و فید هاش میگذره،رو بیان کردم.این مسئله فرد به فرد فرق میکنه.من کسایی رو دیدم که به قیمت جونشون هم حاضر نیستند وین موی عزیزشونو بذارن کنارو شما رو هم دیدم که میخواین منو بکشین!من معذرت میخوام دوست عزیز و سعی میکنم یکم قابل انعطاف بشم.ممنونم از نظراتتون.
                  ویرایش توسط iAidin : https://i-phone.ir/forums/member/60433-iaidin در ساعت 12-07-2011, 07:16 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
                    نه internet explorer 7 رو تست نکردم من imate k-jam داشتم قبلا ؛ در ضمن قبلا در زمینه ویندور موبایل خیلی هم فعال بودم می تونید نمونه آموزش هایی که نوشتم و اکثرا برای بار اول بود رو اینجا مشاهده کنید.

علاوه بر ویندوز موبایل با انواع نسخه های symbian - همچنین java و حتی android کار کردم بدون تعصب میگم هیچ کدوم به گرد پای iOs هم نمی رسند.
                    ممنونم از لینکی که دادید.من هم از وین مو کشیدم کنار به خاطر iOS.
                    من واقعا قبول دارم که شاهکاره و بقیه به گرد پاشم نمیرسن،من صحبتم چیزه دیگه ای بود.من میخواستم مشکلات آیپد و بگیمو با وین مو مقایسه کنیم.
                    همین و بس.و نارسایی های iOS و اپلو گفتم فقط(نوت:IEMobile 7:روی hTC های جدید هست)
                    راستی بدون تعصب عرض میکنم:آی-میتتون زیاد شبیه وین مو های الان نیست.

نظر

خب سال ۸۶ ویندوز موبایل نسخه ۵ بود مثل الآن نسخه ۶.۵ و ۷ نبود.:d

نظر

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
                        خب سال ۸۶ ویندوز موبایل نسخه ۵ بود مثل الآن نسخه ۶.۵ و ۷ نبود.:d
                        بله،متاسفانه شما خاطرات ویندوز موبایل ****** اون موقعه هنوز یادته!:d

نظر

بله،یوزرها رو خودش ثبت میکنه.من صحبتم اینه که دلیل اینکه همه چی باید تحت کنترل اپل باشه چیه؟
                          این همیشه سیاست اپل بود و چه خوب و چه بد تاکنون نیز بهترین بهره وری رو داشته
                          اپل همه چیز رو کنترل می کنه که همه چیز در بهترین شکل ممکن خودش کار کنه مثلا اگر قرار باشه فلش رو ios یک هسته ای برای ایجاد مشکل باشه پس نباشه بهتره
                          این سیاست همیشگی اپل بوده که یا بهترین چیز باشه یا اصلا نباشه

اگه شما با این موافقید چرا از سیدیا استفاده میکنید؟که دشمن اپله؟
                          اتفاقا سیدیا بزرگترین دشمن اپل نیست و شاید برای برنامه نویس ها باشه
                          اپل از وجود سیدیا سود های زیادی بود . کشور های زیادی مثل ایران هستند که اگر هم مایل به خرید نرم افزار باشید مشکلات خاصی پیش روی شماست

[quote=Nikki.ripper;429761]اگه شما با این موافقید چرا از سیدیا استفاده میکنید؟/QUOTE]

در آیفون که مدت هاست من جیلبرک نکردم . فقط به تازگی آیپد ۲ رو جیلبرک کردم که بتونم از برنامه های کرک استفاده کنم . چون بیش از ۳۰۰ دلار app خریده بودم

چرا اصلا باید شرکتی کاری کنه که تنها شرکتی تو دنیا بشه که یه سیستم پایرتبنگ و کرک واسش به صورت جدا ایجاد بشه دوست عزیز؟
                          اتفاقا شما که از ویندوز موبایل صحبت می کنید حتما اطلاع دارید که ویندوز موبایل علننا دو ماه پیش از رده خارج شد و مایکروسافت اعلام کرد که ساپورت از ویندوز موبایل به پایان رسیده
                          پس میمونه ویندوز فون ٬ جهت اطلاع شده بخاطر موفقیت های ios ٬ ویندوز فون نیز روش ios را در پیش گرفت یک سیستم کاملاااا بسته . دقیقا همون چیزی که شما الان ازش گله می کنید
                          حتی اونجا هم برای نصب نرم افزار نیاز به جیلبرک دارید . پس اپل تنها شرکت نیست

بله،جون پر طرفدار ترین سیستم عامل دنیا iOS هستش.وقتی مرورگر دیفالت سفری باشه معلومه که اینطور در میاد.متاسفانه من اصلا نظرم به سفری خوب در نیمود.دانلودش باید با نرم افزار باشه.فلش وجود نداره.اکثر جاوا اسکریپت ها ارورر میدن.سفری های منم(به جز مک)هر 4-8 دقیقه کرش میکنن.من دارم الان ار نظر قانونی و نه جی بی صحبت میکنم.شما اینارو قبول دارید؟
                          من مشکلی با ساپورت نکردن فلش ندارم چون مشکلاتی که فلش در سیستم عامل ایجاد می کنه رو دیدم و اینکه من اکثر مواقع با آیپد و سافاری به انجمن میام و مشکلی هم از نظر کرش نداشتم
                          تنها ایراد هایی که به سافاری کنونی میشه گرفت دانلود مستقیم و نداشتن تب هست که نداشتن تب در ios 5 ایجاد شده
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

نظر

[quote=roozbeh7000;429797]این همیشه سیاست اپل بود و چه خوب و چه بد تاکنون نیز بهترین بهره وری رو داشته
                            اپل همه چیز رو کنترل می کنه که همه چیز در بهترین شکل ممکن خودش کار کنه مثلا اگر قرار باشه فلش رو ios یک هسته ای برای ایجاد مشکل باشه پس نباشه بهتره
                            این سیاست همیشگی اپل بوده که یا بهترین چیز باشه یا اصلا نباشه

اتفاقا سیدیا بزرگترین دشمن اپل نیست و شاید برای برنامه نویس ها باشه
                            اپل از وجود سیدیا سود های زیادی بود . کشور های زیادی مثل ایران هستند که اگر هم مایل به خرید نرم افزار باشید مشکلات خاصی پیش روی شماست

اگه شما با این موافقید چرا از سیدیا استفاده میکنید؟/QUOTE]

در آیفون که مدت هاست من جیلبرک نکردم . فقط به تازگی آیپد ۲ رو جیلبرک کردم که بتونم از برنامه های کرک استفاده کنم . چون بیش از ۳۰۰ دلار app خریده بودم

اتفاقا شما که از ویندوز موبایل صحبت می کنید حتما اطلاع دارید که ویندوز موبایل علننا دو ماه پیش از رده خارج شد و مایکروسافت اعلام کرد که ساپورت از ویندوز موبایل به پایان رسیده
                            پس میمونه ویندوز فون ٬ جهت اطلاع شده بخاطر موفقیت های ios ٬ ویندوز فون نیز روش ios را در پیش گرفت یک سیستم کاملاااا بسته . دقیقا همون چیزی که شما الان ازش گله می کنید
                            حتی اونجا هم برای نصب نرم افزار نیاز به جیلبرک دارید . پس اپل تنها شرکت نیست

من مشکلی با ساپورت نکردن فلش ندارم چون مشکلاتی که فلش در سیستم عامل ایجاد می کنه رو دیدم و اینکه من اکثر مواقع با آیپد و سافاری به انجمن میام و مشکلی هم از نظر کرش نداشتم
                            تنها ایراد هایی که به سافاری کنونی میشه گرفت دانلود مستقیم و نداشتن تب هست که نداشتن تب در ios 5 ایجاد شده
                            بله،درست میفرمایید.همه ی سرویس های وین مو بسته شده.مثلا MyPhone .دوست عزیز،من تمام حرفای شما رو قبول دارم و چون اطلاعاتی ندارم درباره ی اینکه آیا فلش مشکلی ایجاد میکنه یا نه،پس هیچی نمیگم دربارش.حتما همین طوره.
                            اما،من تا اونجایی که الان وین مو 7 سون دستمه،تا الان که جی بی نخواسته،حالا ایشالا بخواد.
                            من خودم لیگال استفاده میکنم و جی بی نکردم دوست عزیز.چون هر فردی که زحمت میکشه باید ازش متشکر بود.برنامه نویس ها؟بله درسته.ولی به نظرم باز اپل از نظر اینکه این سیاست Apple Only Content رو در نظر گرفته بعدا براش مشکل ایجاد میکنه.
                            من مشکل اصلی که با iOS دارم همین مسئله جی بی هست.شما فرمودید بالا Perfect Or Nothing.که پالیسی اپله.درسته؟
                            پس باید کاری کنه که کسی از این Perfection ای که ساخته سو استفاده نکنه و چیزی به نام پایرتینگ وجود نداشته باشه.به نظر شما اگه اپل واقعا توی مسئله Perfection درست عمل میکرد،نیازی به سیدیا و سائریک بود؟

نظر

دوست عزیز اسم وین مو معمولا برای ویندوز موبایل استفاده میشد و ویندوز موبایل هم به تاریخ پیوست
                              اگر شما از ویندوز فون ۷ استفاده می کنید دیگه واژه وین مو رو استفاده نکنید

اگر شما به قول خودتون وین مو ۷ یا ویندوز فون ۷ دارید حتما متوجه شده اید که محدودیت هایی که ios داره اون هم بطور کامل داره
                              ساپورت نکردن از فلش یا حتی سیلور لایت خود مایکروسافت
                              دسترسی نداشتن به فایل های سیستمی
                              نصب تم و ...

پس فقط میمونه نصب برنامه های کرک شده
                              پس اگر شما نمی خواین جیلبرک کنید پس برنامه ها رو بخرید
                              i-phone.ir
                              The Best or Nothing

نظر

صبر کنید ..
                              X