اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بزرگترین مشکلات آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
    دوست عزیز اسم وین مو معمولا برای ویندوز موبایل استفاده میشد و ویندوز موبایل هم به تاریخ پیوست
    اگر شما از ویندوز فون ۷ استفاده می کنید دیگه واژه وین مو رو استفاده نکنید

اگر شما به قول خودتون وین مو ۷ یا ویندوز فون ۷ دارید حتما متوجه شده اید که محدودیت هایی که ios داره اون هم بطور کامل داره
    ساپورت نکردن از فلش یا حتی سیلور لایت خود مایکروسافت
    دسترسی نداشتن به فایل های سیستمی
    نصب تم و ...

پس فقط میمونه نصب برنامه های کرک شده
    پس اگر شما نمی خواین جیلبرک کنید پس برنامه ها رو بخرید
    انگار من بد جواب دادم بعضی چیزارو.
    بهتره روشن و دقیق بگم.که بدونید من آدمی نیستم که الکی حرف برنم و الکی چیزی بگم.
    من الان از ویندوز موبایل 6.5 توی کارهای روزانم استفاده میکنم.من هیچ وقت هیچ سیستم عاملی،
    (حتی اندورید اوپن سورس) رو به انعطاف پذیری این سیستم عامل ندیدم.

و مرورگرشم هیچ مشکلی با جاوا(که توی فون 7 یه مشکل جدیه)،فلش(چون ادوبی ورژن مخصوص 6.5 و داره)،و سیلورلایت نداشتم.
    من قبول دارم که به آسونی و روونی iOS نیست.هیچ سیستم عاملی تو دنیا نیست.
    من اینم قبول دارم که پرطرفدار نیست.و به همین خاطر MarketPlace اش پر از چرندیاته.
    ولی،سیستم عاملیه که من واقعا احساس میکنم قویه.من هیچ وقت نشد که این گوشی من و تنها بذاره.به هر دلیلی.حتی وقتی که باتریش تموم میشد،
    نزدیکه 1 ساعت روی Hibernate میموند که لنگ نمونم.
    این سیسیتم عامل انقدر انعطاف پذیره که من اول روش لینوکس ریختم و حالا هم اندروید دارم که Dual Boot شده!یعنی هروقت بخوام اندورید دارم و هروقتم نه،ویندوز موبایل.
    من تنها مشکلی که توی ویندوز موبایل دیدم،فقط مسئله مارکت پلیسش بود.
    که واقعا نرم افزار و بازی در حد توانایی هاش وجود نداشت(همه سرشون با iOS گرم بود مثل همیشه!)

اپل خریدن من شانسی بود.چون از سیاست اپل خوشم نمیومد که آدمو محدود میکرد.
    به خاطر کالجم که یه تخفیف عالی روی مک بوک میداد،رفتم و یه پک کامل به جز اپل تی وی خریدم.
    من با آیفون 4 مشکلی ندارم.که حس کردم گوشی پروسسور قوی ای نداره.
    ولی آیفون 4 واقعا گوشی کامل و محشریه.
    آیپد 1 که واقعا فکر میکردم تو مسائل گرافیک و درآمدم به درد میخوره ،الان تبدیل شده به دفتر نوت برداریم توی کالج(که نزدیک 60% دوستای نزدیک منم ازش همین استفاده رو میکنند).
    آیپد 2 رو بخاطر شیک بودنش خریدم.و فکر میکردم واقعا با آیپد 1 خیلی خیلی فرق میکنه و یه چیز دیگست.متاسفانه من فقط سرعت بیشتر و دوربین و جدید دیدم.نه هیچ چیز جدیدتری.
    دلیل اینکه من بدم اومد از iOS این بود دوست من: من روزی که دیدم سفریم کرش میکنه (ایران بودم) با اپل استور اماراتی تماس گرفتم (شعبهDubai Mall)،به من گفتند که سیستم عامل دستگاه مشکل داره و باید آپدیت شه.اگر نه،باید دستگاه به Valid Apple Store برده بشه.
    منم آپدیت کردم و فرقی نکرد و ازش گذشتم تا برگردم اینجا.
    اینجا من بردمش برای اپل استور بوستون،و آیپد من و تعویض کردند.که یه آیپد 2 سفید وای فای بود.
    ولی این بار یه مشکل بزرگنر پیش اومد.صفحه ی آیپد فلش میزد!همون حالتی که وقتی عکس میگیرید اتفاق میفته.من هنوز نرفتم اپل استور که تحویل بگیرم،قراره که ایمیل بزنن بهم(به خاطر مشکلاتی که با دستگاه ها داشتم،انگار تعویضم باید با Permission باشه).
    اینا مهم نیست.
    حالا درباره ویندوز فون 7 که تقلیدی ابلهانه از iOS و اندرویده.من یه گوشی وین 7 هم دارم.
    ولی متاسفانه توی بعضی از مسائل بیشتر از iOS اذیت میکنه ادمو.
    مساله فلش،جیل برک،و ... که هیچ وقت توی سیستم عامل های قبلی وجود نداشت،حالا واقعا آدمو ناامید میکنه.و مسئله سیلور لایت!،سیلور لایت توی وین 7:
    http://silverlight.codeplex.com/
    http://silverlight.codeplex.com/releases/view/60291
    من دلیل اینکه دیگه مایکروسافت دیگه ساپورتش نمیکنه چیه،ولی فکر میکنم به خاطر این مسئله IE جدید باشه.
    ما تول کیتش و داریم،فقط Extension اش دیگه توی سایت مایکروسافت نیست.

ولی ،به نظرم،با همه ی مشکلاتش که از iOS هم خیلی بیشتره،بازم اون وفاداریو داره.
    ولی دیگه وین مو نیست.شده یه کپی ابلهانه.
    که من قبول دارم توی خیلی از مسائل تقلیدی از اپله و ویندوز موبایل نیست.ایشالا که مشکلاتش حل شه.

ولی هیچ چیزی iOS نمیشه.اپ استورش،روونی و کم باگ بودنش که واسه خودش دنیایه.
    در هر صورت،این مشکل آیپد خیلی تو ذوق من زد.
    که حتی آیپدی که جایگزین به من میدن و چکش نمیکنن که مشکلی نداشته باشه.احتمالا هم آیپد نو نبوده.
    مهم نیست،
    من سعی کردم روشن کنم خیلی از مسائل رو که شاید شما فکر کردید من رو هوا یه چیزیو گفتم و رفتم.
    WinMo6.5 Num.1 Device:hTC Rhodium 500(Touch Pro 2)
    Win6.5 Num 2:hTC Touch HD 2
    WinPhone 7 :hTC Pro 7
    درسته که همه ی دنیا عاشق iOS اند،ولی هیچ وقت،هیچ چیزی وین مو نمیشه.
    ویرایش توسط iAidin : https://i-phone.ir/forums/member/60433-iaidin در ساعت 27-07-2011, 12:23 PM

نظر

صبر کنید ..
    X