اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تغییر دادن ورژن ios

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تغییر دادن ورژن ios

سلام دوستان.میخواستم بدونم چه جوری میشه از 4.3.3 به 4.3.2 رفت؟لطف میکنین اگه جواب بدین و در ضمن ساده باشه

فکر نمیکنم شما بتونید چون باید shsh ورژن ۴.۳.۲ رو سیو کرده باشید که من فکر نمیکنم سیو شده باشه
    راه تشخیص باید سایدیا رو باز کنید بالا نوشته shsh : 4.3.2.

نظر

خیلی ممنون که جواب دادی دوست عزیز.نه ننوشته.یعنی هیچ راه دیگه ای نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط opda نمایش پست ها
        سلام دوستان.میخواستم بدونم چه جوری میشه از 4.3.3 به 4.3.2 رفت؟لطف میکنین اگه جواب بدین و در ضمن ساده باشه
        واسه چی میخوای بری 4.3.2؟
        اون هیچ فرقی با 4.3.3 نداره فقط یه باگ داخلش است که اطلاعات مکانت رو میفرسته به اپل

نظر

ضمنا shsh4.3.2 توی سرور سیدیا ذخیره نشده(ما هیچکی) اگه خودتون دستی با تاینی آمبرلا ذخیره کردید باید توی سیستمتون باشه

نظر

به خاطر یه مشکل.من برنامه ای به اسم xilisoft ipad magic رو خریداری کردم به قیمت 45 دلار.این نرم افزار در حقیقت کار itunes رو انجام میده اما با امکانات زیادتر.سرعت بالا کانورت فیلم آلبوم سازی و ... حالا الان من رو آیفون همه این کارا رو میتونم بکنم.رو آیپد هم همینطور ولی نمیتونم عکس رو انتقال بدم.مشکل من اینه که میخوام یه ورژن برم پایینتر ببینم میشه یا نه که شما میفرمایید نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط opda نمایش پست ها
              به خاطر یه مشکل.من برنامه ای به اسم xilisoft ipad magic رو خریداری کردم به قیمت 45 دلار.این نرم افزار در حقیقت کار itunes رو انجام میده اما با امکانات زیادتر.سرعت بالا کانورت فیلم آلبوم سازی و ... حالا الان من رو آیفون همه این کارا رو میتونم بکنم.رو آیپد هم همینطور ولی نمیتونم عکس رو انتقال بدم.مشکل من اینه که میخوام یه ورژن برم پایینتر ببینم میشه یا نه که شما میفرمایید نمیشه
              صبر کن آپدیت خود اون برنامه میاد!
              اگه گوشیت 3جی یا 2 جی می بود میشد!
              ولی 4.3.2 با 4.3.3 هییییییییییییییچ فرقی نداره!

نظر

من هم این برنامه رو دارم! در داخل سایت خود نرم افزار گفته شده که آپدیت داره میاد

نظر

نوشته اصلی توسط emanworld نمایش پست ها
                  من هم این برنامه رو دارم! در داخل سایت خود نرم افزار گفته شده که آپدیت داره میاد
                  یعنی شما هم این مشکل رو داری باهاش؟

نظر

صبر کنید ..
                  X