اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دوام باتری آیپد2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

والا من هم 1 دارم هم 2.
    از هردوشون راضی هستم.
    با آیپد 1 فقط بازی می کنم. هر روز به شارژ می زنمش.
    ipad 2 همیشه wifi روشن هست.میشه گفت هر 3 روز بو بعضی اوقات 4 روز یکبار شارژ می کنم.
    بنظرم ipad2 باتریش یخورده قوی تره.

نظر

چرا 3g رو به این دوستمون پیشنهاد میدید؟3 جی الکی گرونه!همین!شما اگر گوشی ای دارید که قابلیت وای فای تتر داره خیلی راحت میتونید اینترنت گوشیتون رو بفرستید بر روی وای فای ایپد2 خودتون!جی پی اس هم که در دستگاهی به این بزرگی به نظر من کارایی نداره!در کل اگر گوشی ای کاملی دارید به هیچ عنوان مدل وای فای 3جی پیشنهاد نمیشه!شما اگر مقایسه ی قیمت های ایپد 2 رو به دلار ببینید راحت تر متوجه الکی گرونتر بودن 3جی میشید!به طور مثال 16 گیگ 3جی حدود 80 هزار تومن گرونتر از مدل 32 گیگ وای فای هستش در حالی که در مقایسه ی قیمت 32 گیگ 3 جی با 32 گیگ وای فای تفاوت قیمت چیزی حدود 150 هزار تومنه!!اگر قابلیت وای فای tethering در گوشیتون دارید اصلا ایپد 3 جی نخرید!

نظر

دوست عزیز چطور میشه مثلا اینترنت سیم کارت آیفون 4 را روی ipade2 در حالت share قرار داد؟

نظر

دوست عزیز قاعدتا wifi tether برای ایفون موجود هست!چون من در سیدیا چند باری با اپلیکیشنهای مربوط به شیر وای فای مواجه شدم!برای اینکه خیالتو راحت کنم من خودم الان به راحتی اینترنت گالاکسی خودم رو با ایپدم شیر میکنم!هیچ کاهش سرعتی هم ندارم!بر خلاف اینکه میگن سرعت اینترنت gprs در ایپد پایینه ولی چون من از Gprs گوشیم استفاده میکنم پس بهترین سرعت اینترنت جی پی ار اس رو میگیرم!سرعت دانلود اینترنت من بین 15 تا 25 کیلوبایته و عین همین رو بر روی ایپدم موقع شیر کردن میگیرم!اگر میخوای اقتصادی خرید کنی بهترین گزینه انتخاب فضای بیشتر و پرداخت نکردن پول برای 3جی هست!من جیبم رو سنجیدم قیمتها رو نگاه کردم و امکاناتی رو هم که دارم در نظر گرفتم و 32 گیگ وای فای رو انتخاب کردم که از 16 گیگ وای فای 3جی ارزونتره!

نظر

عزيزم شارژ باطري موبايلت و مستهلك شدن باطريشو ... بزار يه طرف اگه طرف اين سيستم روي موبايلش نباشه اونوقت بايد چيكار كنه؟
            100000-150000 كمتر بيشتر توي ايران زياد فرقي نداره!!!
            و هميشه اين يادت باشه اگه الان wifi بگيري بعداً ببيني 3g خوبه ديگه راه برگشتي نداري
            اما از 3g به عنوان wifi هم ميتوني استفاده كني!!!

نظر

نوشته اصلی توسط amin.kh نمایش پست ها
              دوست عزیز چطور میشه مثلا اینترنت سیم کارت آیفون 4 را روی ipade2 در حالت share قرار داد؟
              iphone 4 که میشه خودش تو 4.3.1 به بعد
              مدل های دیگه هم با mywi میشه

ولی حتما 3g بگیر من که دیدم هرکی wifi خریده پشیمون شده من خودمم خیلی ناراحت بودم موقعی که ایپد داشتم

بعد شما یه موقع گوشیت شارژ نداره چی مخصوصا که wifi شارژ خیلی میگیره

نظر

نوشته اصلی توسط alikoko نمایش پست ها
                ممنون ازهمه ی کسایی که به من کمک کردن
                حالا با خیال راحت تصمیممو گرفتم : 2

من فقط واسه ی دوربین جلو میخوام 2 بگیرم

بنظر شما من 16gb بگیرم یا 32gb ؟؟؟

دوستانی که 16 دارن آیا براشون کم اومده؟
                آخه من اگه بخوام 32 بگیرم باید یکم بیشتر پول جمع کنم

موسيقى و فيلم چند گيگ ميريزى ؟ واسه نرم افزار ١٦ كافى به نظرم
                نكته ديگه مدل ٣جي كه اگه زياد از اينترنت استفاده ميكنى عاليه

نظر

دوستان واسه ی 3g بودن و نبودنش جر و بحث نکنید
                  من حتماًِِِ 3جی میگیرم چون اینور اونور نیاز شدید به نت دارم
                  تازه من از gps هم استفاده میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط manizand نمایش پست ها
                    موسيقى و فيلم چند گيگ ميريزى ؟

به گیگ نمیرسه!!

نظر

من حس ميكنم ١٠ ساعت بازي ٣dرو جواب ميده به راحتي

نظر

نوشته اصلی توسط alikoko نمایش پست ها
                        سلام
                        دوستم به تازگی یه آیپد 1 خریده, دوام باتریش فوق العادست (در حال بازی بین 7 تا 9 ساعت)

یکی دیگه از رفیقام آیپد 2 خریده,خودش اصلا از دوامش راضی نیست میگه در حال بازی بین 1:30 تا 3 ساعت)

آیپد2 شما چقدر شارژ نگه میداره؟آیا ازش راضی هستین؟کسی با آیپد 1 مقایسه نکرده؟

راستشو بخواین من خودم بین خریدن 1و2 موندم, ولی اگه2 اینقدر باتریش ضعیف باشه 1 رو ترجیح میدم

ممنون
                        سلام
                        من آیپد 2 دارم
                        با باطریش حال نمیکنم
                        ولی هیچ وقت 1به پای 2 نمیرسه
                        چون فقط گرافیکش 9 برابر قبلیه دیگه چه برسه به چیزای دیگش

نظر

صبر کنید ..
                        X