اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک ایپاد 3g/4g توسط JailBreakMe 3 به صورت Untethered !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من امشب دوباره ريستور و جيلبريك ميكنم ولي اين جيلبريك چقدره حجمش(سيديا)

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

سلام
      بالاخره با اين روشجيلبريك كردم و مصرف باتري فك ميكنم خيلي كمتر شده تا رد اسنو من كه خيلي با اين روش حال كردم
      بنظر من عاليه

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

به نظر من هم سبکتر از redsnow هست.من تو angrybirds مشکل کند بودن داشتم.تصاویرم فریم به فریم می شد اما با این دیگه این مشکل رو ندارم.

نظر

به نظر من هم راحت تر و بهتر از redsnow هست

نظر

سلام من می خوام restore کنم به 4.3.3 داره ارور 3194 می ده در صورتی که itunes هم update هستش می تونین راهنماییم کنین؟راستی من firmware رو دانلود کردم!

نظر

نوشته اصلی توسط karmostaji نمایش پست ها
              سلام من می خوام restore کنم به 4.3.3 داره ارور 3194 می ده در صورتی که itunes هم update هستش می تونین راهنماییم کنین؟راستی من firmware رو دانلود کردم!
              اگه SHSH دارین برنامه ی Tiny umbrella رو دانلود کنید و Start tts server رو بزنید

نظر

shsh چی هستش از کجا می تونم گیر بیارم؟

نظر

آقایون پس من چی کار کنم آخه من تو 4.2.1 بودم reset کردم که ایپادم آلان بالا نمی آد رو آرم گیر می کنه!

نظر

هیچ راهی نیست وقتی آیپاد هنگ می کنه بالا نمیاد مشکلش حل شه؟

نظر

نری به 4.3.5 من الان تو 4.3.5 گیرم واسه جیل...فریمور رو انتخاب میکنم ارور unable رو میده هیچ کس هم جواب نمیده

نظر

نوشته اصلی توسط mobaile ashena نمایش پست ها
                        نری به 4.3.5 من الان تو 4.3.5 گیرم واسه جیل...فریمور رو انتخاب میکنم ارور unable رو میده هیچ کس هم جواب نمیده
                        دوست عزیز وقتی بالا نمیاد و اگر ایشون Shsh ایپاد رو ندارن مجبورن به 4.3.5 برن.
                        شما هم چک کت هم برنامتو و هم فریمورو که من احتمال میدم ار برنامه باشه از به جای دیگه برنامه رو دانلود کن و امتحان کن اگر ویندوزت seven هستش run as admin.. بکن و اگر 64 بیت بود روی یه کامپیوتر دیگه که 32 بیته امتحان کن.

نظر

نوشته اصلی توسط karmostaji نمایش پست ها
                          shsh چی هستش از کجا می تونم گیر بیارم؟
                          در مورد شما:
                          شما برنامه iFaith رو دانلود کن گوشی رو به DFU ببر و روی save shsh blobs کلیک کن اگر این برنامه shsh شما رو پیدا کرد بعنوان مثال 4.3.3 می تونید به ورژن 4.3.3 ریستور کنید اگر هم پیدا نکرد به 4.3.5 ریستور کن و تترد جیلبریک کن.

نظر

سلام.آقا من یه سوال دارم.من تازه آیپاد4 گرفتم.میخوام از طریقاین برنامه جیلبریک کنم.
                            مخواستم ببینیم کاره خاصی هستش که قبل از جیلبرک باید انجام بدم؟مثلاً همین Shsh؟من دوتا برنامه هم از اپل استور(فیس بوک و تویتر) گرفتم برای اونا چه اتفاقی میفته؟کاره خاصی باید انجام بشه باز؟
                            ممنون.

نظر

الان نمیتونید shsh بگیرید
                              خیر هیچ اتفاقی نمیوفته
                              راخت جیلبریک کنید

نظر

من یه آیپاد 4g دارم که 4.2.1 هست الان میخوام ببرمش ورژن بالاتر باید چیکار کنم به همراه جیلبرک آنتتر

ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X